Ryba, 19 lutego - Mężczyzna

Ryba, 19 lutego - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Astrologiczny mężczyzna ryby urodzony w dniu 19 2 znamionuje się troskliwością, umie ponosić ofiary za innych ludzi i nie pociągają go zachwyty i sława, a zatem momentami przeżywa problemy ekonomiczne. Bywa empatyczny, łatwiej wpływa na niego intuicja aniżeli rozum, nie współpracuje z domeną maszyn liczących, więc powszechna mechanizacja częstokroć stanowi dla niego autentyczną dokuczliwość. Bywa osobą trwożliwą, sport ekstremalny nie jest rozrywką stosowną dla tego człowieka, niespecjalnie polega na słabo poznanych osobach, choć często jednakowoż dokłada starań, by przeciwstawiać się tym właściwościom swojej natury. Jest to jednostka niestała, częstokroć nie wystarcza mu silnej woli i nazbyt wiele razy zmienia osąd odnośnie metody swojego działania, często podejmuje się różnych prac. To osobnik wiarołomny, rychło zapomina o własnych zobowiązaniach, potrafi zachowywać się dwulicowo, a więc koledzy chcą wystrzegać się wchodzenia z niego w spółki. To osoba zamknięta, dobrze funkcjonuje w odosobnieniu, ochoczo zajmuje się unikatowymi hobby, jednakże tłum częstokroć bezgranicznie go konsternuje. Jest to osobnik cierpliwy, w zamierzchłych dniach umiałby być mnichem notującym zdobionych zwojach, potrafi być pobłażliwym i otwartym kompanem i nieustępliwość w kroczeniu do celu często pomaga mu osiągnąć sukces. To jednostka wszechstronna, umie radzić sobie w dowolnych okolicznościach, zakłopotanie to u niego stan naprawdę rzadki i cechują go liczne, oryginalne plany. Charakteryzuje się wiernością, jest poważanym i rzetelnym podkomendnym, usiłuje działać właściwie do swoich przekonań, aczkolwiek chwilami w swojej lojalności dociera aż do braku powagi. Cechuje się zdyscyplinowaniem, potrafi umiejętnie zarządzać swoimi siłami, umie się odpowiednio motywować, jednak częstokroć nie starcza mu inicjatywy pożądanej w nagłych wypadkach.
To człowiek sumienny, bynajmniej nie przeciąga spraw do załatwienia, jego projekty nie zawierają usterek, toteż w długotrwałym kontekście z reguły przegania narowistych pionierów. Znamionuje się zrównoważeniem, jest to urodzony biurokrata, zatem potrafi odpowiednio uhonorować ekstrawaganckie wirtuozostwo i drażni go współdziałanie z osobami energicznymi. Jest to jednostka bezwolna, marudzi zwlekając, aż sytuacja zostanie załatwiona przez innych, zatrzymując go w błogiej bierności. Bywa pobożny, dysponuje artystyczną i niezwykle wrażliwą duszą i jest bardzo uzdolniony rysunkowo lub pisarsko, dlatego często jest nauczycielem duchowym dla innych. Jest to osobnik fatalistyczny, przyrodzone czarnowidztwo autentycznie utrudnia mu egzystencję, owocując traceniem przez niego rozlicznych wartościowych szans oraz powodując zaskakujące wycofywanie się przed zakończeniem. Częstokroć bywa posłuszny, uwielbia parać się uspokajającymi, niezwiązanymi z ciężarem odpowiedzialności zawodami, ponieważ często zdecydowanie brakuje mu asertywności i bez trudu daje się kierować. Cechuje się dalekowzrocznością, to rozważny i ambitny planista, analizuje przeróżne harmonogramy wydarzeń oraz prze ku dostatkowi powoli, ale konsekwentnie. Bywa człowiekiem pobieżnym, umie po trosze znać każdą dziedzinę, lecz jego bezzwłoczne wybory częstokroć niestety okazują się błędne, a zatem nie realizuje zwykle przełomowych diagnoz i poszukiwań.

Pozostałe cechy adekwatnie obrazujące opisywaną osobę to także: pożądliwy, słaby, refleksyjny, samotniczy, potulny, współczujący, wielkoduszny, buntowniczy, wystraszony, postępowy, hałaśliwy, miłosierny, marzycielski, ospały, sentymentalny, bezbarwny, roztropny, srogi, pomysłowy, cichy oraz mądry.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: wychowawca, dentysta, opiekun, rolnik, plantator, chirurg, myśliwy, mentor, duszpasterz, zakonnik, hodowca i lekarz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.