Rak, 08 lipca - Mężczyzna

Rak, 08 lipca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Pan rak, który urodził się w dniu 8 7, to jednostka zamknięta, jego indywidualna dusza potrafi być dla niego rozległą i ogromną rzeczywistością, chętnie poświęca się rzadkim zamiłowaniom, lecz tłum często kompletnie go rozprasza. To osobnik apodyktyczny, zachowuje się jak hultaj i nie zamartwia się osądem swojego stylu życia, więc częstokroć przemienia się w osamotnionego i wyobcowanego despotę. Jest to człowiek konsekwentny, systematycznie prze do finału, umie się odpowiednio inspirować, jednak często brakuje mu pomysłowości nieodzownej w niespodziewanych sytuacjach. Bywa emocjonalny, w większym stopniu wpływa na niego szósty zmysł niźli intelekt, nie ceni typowo rozumnego podejścia, a więc dzisiejsze życie częstokroć nie odpowiada mu. Jest to osoba energiczna, relaksuje się dynamicznie i emanuje wewnętrznym blaskiem. To człowiek wytrwały, spełnia się w charakterze wziętego wychowawcy, potrafi przyswoić sobie sprawność w zagadnieniach narzucających konieczność długofalowej praktyki i często jest kapitalnym nauczycielem. Bywa jednostką chwiejną, nie umie trwać przy zorganizowanych decyzjach i częściej niż to wskazane modyfikuje sąd odnośnie metody swojego działania, częstokroć irytuje swoich współpracowników.
Często bywa pobożny, potrafi widzieć zjawiska niewidoczne dla pozostałych obserwatorów i jego wytwory umieją niezmiernie poruszać, toteż częstokroć jest przewodnikiem mentalnym dla innych. Jest to osoba fatalistyczna, najbłahszą jego aktywność utrudnia notoryczny niedobór śmiałości, prowadząc go często do zarzucania zupełnie porządnie zapowiadających się projektów oraz potęgując niebezpieczeństwo nowych niepowodzeń. To osobnik taktowny, nie obawia się podejmować się rozsądzania utarczek, które mają związek z dziedzinami niezwykle trudnymi i okażą niewykonalni dla jego licznych poprzedników. Jest to człowiek spokojny, jest to urodzony urzędnik, dlatego utrzymuje się nieczuły na powszechną krzątaninę i zazwyczaj wykonuje pracę rzetelnie, aczkolwiek we własnym rytmie. Cechuje się samodzielnością, naprawdę kocha się w zupełnej swobodzie wyboru, zatem głupotą jest zakładanie, że będzie poważał twoje ograniczenia i polecenia. To jednostka rozważna, stara się nie reagować bez zastanowienia, kreuje przemyślane plany oraz śpieszy ku bogactwu powoli, jednakże metodycznie. Znamionuje się odwagą, nie trwożą go żadne trudności, gdyż dobrze daje sobie radę ze stresem i dowolne przeszkody raczej nie zatrważają go.

Inne cechy poprawnie ukazujące tę osobę to również: wielkoduszny, oziębły, pyszałkowaty, sentymentalny, bezładny, narwany, sarkastyczny, utalentowany, afektowany, obrotny, łaskawy, ugodowy, refleksyjny, zmysłowy, humorzasty, pomysłowy, pusty, ofiarny, zwycięski, pożądliwy, bezlitosny, miłosierny, entuzjastyczny, wyemancypowany, potężny, introspektywny, małomówny oraz despotyczny.
Zawodami, w których idealnie się będzie spełniał, są: hotelarz, gastronom, prezenter, pedagog, szkoleniowiec, szkoleniowiec, dydaktyk i kucharz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chwiszczuk Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Douglas Shane - (1964-) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Dwyer Budd - (1939-1987) - polityk amerykański.
 • González Leonardo - (1980-) - kostarykański sportowiec, piłka nożna.
 • Karpiński Maciej - (1950-) - prozaik, dramaturg, scenarzysta, krytyk literacki i teatralny.
 • Kolenda-Zaleska Katarzyna - (1967-) - dziennikarka.
 • Lonstar Michał - (1948-) - muzyk country.
 • Magallón Jonny - (1981-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Malone Jena - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Manicki Maciej - (1954-) - działacz związkowy, polityk.
 • Norwid Ludwik - (1818-1881) - poeta.
 • Powell Eleanor - (1912-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Sidding Alexander - (1965-) - aktor sudański.
 • Sidjak Viktor - (1943-) - rosyjski sportowiec, szermierka.
 • Smith Alan - (1962-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Tinker Clarence Leonard - (1887-1942) - generał amerykański.
 • Zdrzałek Szymon - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.