Rak, 03 lipca - Mężczyzna

Rak, 03 lipca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Rak urodzony dnia 3 7 jest to osobnik przebojowy, nie lęka się wysiłku i wyzwania pokonuje odważnie. Jest to osoba wrażliwa, ufa magii, nie darzy zaufaniem naukowej metody rozwiązywania przeszkód, a zatem przed komputerem często reaguje jak małpa na drucie. Częstokroć bywa niezdecydowany, nie potrafi podejmować zdyscyplinowanych zobowiązań i umie modyfikować newralgiczne przekonania z dnia na dzień, dlatego niezmiernie ciężko wszczyna się z nim negocjacje. Jest to jednostka introwertyczna, pragnie bujać w obłokach, w swoich osobistych marzeniach, potrafi poświęcić cały dzień dziwacznym działaniom, lecz doznaje problemów z zadzierzganiem przyjacielskich stosunków z normalnymi ludźmi. To osoba konsekwentna, umie mądrze zarządzać swoimi środkami, potrafi się właściwie inspirować, jednak często nie wystarcza mu kreatywności wskazanej w niespodziewanych sytuacjach. Bywa apodyktyczny, nienawidzi osądzania własnych opinii i czyjś sprzeciw nie posiada dla niego wagi, a więc jest wyalienowany w swoim otoczeniu. To osobnik wytrwały, w minionych stuleciach umiałby być skrybą kaligrafującym zakurzonych tomach, potrafi być wielkodusznym i empatycznym kolegą i umie cierpliwie oczekiwać na stosowną chwilę.
Jest to jednostka subtelna, potrafi wykaraskać się z powikłanych i niebezpiecznych okoliczności, które jawią się niewykonalnymi a nawet stukniętymi i mierzących się z nimi ludzi zwykle prędko prowadzą do wycofania się. Cechuje się ostrożnością, to rozważny i śmiały planista, drobiazgowo organizuje najdrobniejsze posunięcia oraz mknie ku bogactwu wolno, ale systematycznie. To osoba spokojna, wygląda jak średniowieczny eremita, toteż trwa niepodatny na zbiorową krzątaninę i zazwyczaj mozoli się odpowiedzialnie, jednakże we własnym rytmie. Bywa religijny, z reguły jest mocno bardziej emocjonalny niż gros populacji i w lapidarnej wypowiedzi umie zawrzeć bezmiar wzruszeń, zatem przeważnie interesuje się jakąś formą działalności artystycznej. Jest to osobnik ponury, wszelką jego pracę ogranicza stały brak pewności siebie, owocując trwonieniem jego potencjału oraz skutkując zaskakującym rezygnowaniem przed zakończeniem. Charakteryzuje się samodzielnością, nie cierpi jakichkolwiek praw i restrykcji, więc bezsensem jest uważanie, że wykona oznajmione mu instrukcje. Jest to osoba dzielna, bardzo rzadko boi się nieprzewidzianych trudności, bowiem doskonale spełnia się w skomplikowanych warunkach i utrzymuje powściągliwość nie patrząc na okoliczności.

Pozostałe cechy celnie opisujące tego człowieka to też: pomylony, filozoficzny, afektowany, histeryczny, oryginalny, roztrzepany, sympatyczny, uprzejmy, czujny, samotniczy, marzycielski, wielkoduszny, bezlitosny, asertywny, bałaganiarski, wyemancypowany, natarczywy, wiarygodny, sentymentalny, ustatkowany, roztargniony, zblazowany, skąpy, gospodarny, bezbarwny, nieufny, zwycięski, wyzwolony oraz despotyczny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie realizował, są: stolarz, pedagog, szkoleniowiec, strażak, szklarz, trener, gastronom, kucharz, przewodnik, prezenter i tutor.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.