Rak, 02 lipca - Mężczyzna

Rak, 02 lipca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Zodiakalny pan rak urodzony dnia 2 7 to osoba introwertyczna, częstokroć bywa introwertykiem, ochoczo para się unikatowymi zamiłowaniami, ale eksponowany na scenie gubi dużo ze swojego wdzięku. To człowiek aktywny, nie stroni od roboty i świetnie daje sobie radę ze stresującą pracą. Jest to osobnik cierpliwy, umie być wspaniałomyślnym i wrażliwym towarzyszem, w zamierzchłych dniach potrafiłby być benedyktynem kaligrafującym drogocennych kodeksach i konsekwencja w kroczeniu do finału często dopomaga mu osiągnąć dostatek. Jest to jednostka autokratyczna, pragnie zawładnąć całym światem i ocenia jako zagrożenie osoby nieaprobujące jego opinii, a więc umie prowokować rewolty pomiędzy swoimi podkomendnymi. To jednostka niezdecydowana, nie potrafi trwać przy konsekwentnych decyzjach i nazbyt wiele razy zmienia osąd odnośnie sposobu swojej aktywności, więc niezwykle słabo spełnia się jako opiekun lub belfer. Bywa osobnikiem empatycznym, wyjść z kłopotów poszukuje w czarach i w proroctwach, nie ufa arytmetycznej strategii rozwiązywania trudności, dlatego teraźniejsze otoczenie częstokroć nie odpowiada mu. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie doprowadzić swoje zamierzenia do korzystnego zamknięcia, potrafi się prawidłowo mobilizować, jednak momentami nadto obstaje za już stworzonymi planami.
Charakteryzuje się niezależnością, unika wykonywania narzuconych zarządzeń, toteż rozczaruje cię spodziewanie się, że będzie liczył się z twoimi dyrektywami i restrykcjami. Jest to człowiek taktowny, umie wykaraskać się z zagmatwanych i niebezpiecznych okoliczności, które nasuwają potrzebę użycia pomysłowych i nieraz całkiem skomplikowanych uzasadnień i przeważnie przytłaczają pozostałe osoby. Jest to jednostka przewidująca, stara się nie reagować innstynktownie, rozpatruje różne harmonogramy działań oraz mknie ku sukcesowi powoli, lecz metodycznie. Jest to osoba dzielna, nie trwożą go żadne problemy, gdyż dokłada starań, by z reguły nie zamartwiać się z wyprzedzeniem i ubóstwia działać dynamicznie. Cechuje się religijnością, zazwyczaj jest mocno bardziej emocjonalny niż większość społeczności i odczuwa wielkie pragnienie publicznego wyrażania swoich afektów, a zatem na ogół interesuje się jakimś typem sztuki. Znamionuje się ponurością, naturalny fatalizm autentycznie utrudnia mu życie, owocując marnotrawieniem jego możliwości oraz skutkując gwałtownym wycofywaniem się przed końcem. To osobnik opanowany, pracuje bez pośpiechu i ostrożnie, zatem niezmiernie nie znosi być poganiany i potrafi nie stracić głowy w niespokojnych sytuacjach.

Inne cechy celnie ukazujące wspomnianego człowieka to również: bałaganiarski, pusty, roztropny, wielkoduszny, bezbarwny, próżny, histeryczny, samotniczy, depresyjny, poważny, nieufny, buntowniczy, małomówny, dowcipny, asertywny, oryginalny, afektowany, obłąkany, hałaśliwy, sentymentalny, gorliwy, ambitny, sarkastyczny, bałaganiarski, nadgorliwy, zmysłowy, roztargniony oraz neurotyczny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: szklarz, stolarz, szkoleniowiec, przewodnik, szkoleniowiec, korepetytor, trener, pedagog, dydaktyk, kucharz, strażak, instruktor, prezenter, szkoleniowiec, gastronom i nauczyciel.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chwiszczuk Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Douglas Shane - (1964-) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Dwyer Budd - (1939-1987) - polityk amerykański.
 • González Leonardo - (1980-) - kostarykański sportowiec, piłka nożna.
 • Karpiński Maciej - (1950-) - prozaik, dramaturg, scenarzysta, krytyk literacki i teatralny.
 • Kolenda-Zaleska Katarzyna - (1967-) - dziennikarka.
 • Lonstar Michał - (1948-) - muzyk country.
 • Magallón Jonny - (1981-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Malone Jena - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Manicki Maciej - (1954-) - działacz związkowy, polityk.
 • Norwid Ludwik - (1818-1881) - poeta.
 • Powell Eleanor - (1912-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Sidding Alexander - (1965-) - aktor sudański.
 • Sidjak Viktor - (1943-) - rosyjski sportowiec, szermierka.
 • Smith Alan - (1962-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Tinker Clarence Leonard - (1887-1942) - generał amerykański.
 • Zdrzałek Szymon - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.