Rak, 19 lipca - Mężczyzna

Rak, 19 lipca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Zodiakalny pan rak, który przyszedł na świat dnia 19 7, to człowiek wytrwały, częstokroć jest wyśmienitym wychowawcą, potrafi przyswoić sobie sprawność w dziedzinach narzucających konieczność długiej praktyki i w minionych dniach umiałby być kopistą kaligrafującym szacownych księgach. To osobnik empatyczny, rozwiązań kłopotów poszukuje w czarach i we wróżbach, nie przepada za cywilizacją matematyczną, więc jego żywot jest zgiełkliwy i nieobliczalny. Jest to osoba przebojowa, tyra niczym koparka i emanuje niesamowitym żarem. Charakteryzuje się introwertyzmem, bardzo dobrze bawi się samotnie, ochoczo zajmuje się niekonwencjonalnymi hobby, aczkolwiek doświadcza problemów z zadzierzganiem bliskich stosunków z normalnymi ludźmi. Często bywa apodyktyczny, jest autentycznym wcieleniem żandarma i częstokroć nie wie o ogólnym postrzeganiu swojej persony, zatem potrafi prowokować opory między swoimi pracownikami. Bywa niestały, nie umie wykazywać się zorganizowanymi zobowiązaniami i trudno jest mu upierać się przy wybranych decyzjach, często irytuje swoich wspólników. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, okazuje determinację i samodyscyplinę, potrafi się prawidłowo inspirować, jednak słabo wytrzymuje gwałtownie przeistaczające się okoliczności.
To jednostka rozważna, to ostrożny i śmiały planista, analizuje rozliczne plany działań oraz nie polega na pomysłach napisanych w pośpiechu. Cechuje się zaradnością, nie lubi wdrażania narzuconych instrukcji, a więc zawiedzie cię spodziewanie się, iż ulegnie komuś bez potyczki. Jest to osobnik posępny, zawsze trapi go powątpiewanie odnośnie adekwatności wdrażanych posunięć, skłaniając go częstokroć do porzucania dosyć porządnie rokujących przedsięwzięć i potęgując groźbę następnych klęsk. Znamionuje się zrównoważeniem, nie nuży go obowiązkowa realizacja powtarzalnych zadań, toteż każdy dzień za dniem najchętniej spędza na odosobnionych refleksjach i na ogół mozoli się rzetelnie, lecz we własnym tempie. Jest to jednostka odważna, nie zatrważają go jakiekolwiek trudności, gdyż umie zwalczyć swój strach i wydaje się pozostałym ludziom nieporuszonym kamieniem. Bywa człowiekiem pobożnym, niezwykle pobudzają go problemy innych osób i potrafi bardzo zajmująco przedstawiać psychiczne doznania innych, dlatego często jest mentorem mentalnym dla innych. To osobnik taktowny, daje radę wypatrzyć produktywne rozstrzygnięcia komplikacji, które stanowią prawdziwą przeszkodę także dla wprawnych i zmyślnych polityków i przeważnie przytłaczają pozostałych ludzi.

Inne atrybuty kapitalnie obrazujące przedstawianą osobę to również: zręczny, beznamiętny, depresyjny, narcystyczny, sprytny, rzutki, filozoficzny, entuzjastyczny, asertywny, wielkoduszny, współczujący, marzycielski, ambitny, ofiarny, hałaśliwy, namiętny, nieufny, ustatkowany, pusty, natarczywy, olśniewający, uroczy, bezkompromisowy, bałaganiarski, utalentowany, sympatyczny, bezładny oraz ugodowy.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: nauczyciel, dydaktyk, szkoleniowiec, opiekun, pedagog, strażak, przewodnik, gastronom, szklarz, prezenter, hotelarz i tutor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Archer Beverly - (1948-) - aktorka amerykańska.
 • Bielecki Jerzy Czesław - (1930-) - dziennikarz.
 • Carradine Code - (1982-) - aktor amerykański.
 • Collins Allen - (1952-1990) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Czychowski Paweł - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Josué - (1979-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Kentner Louis - (1905-1987) - pianista angielski.
 • Kochanowski Grzegorz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kreische Hans-Jürgen - (1947-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Kum-chol Cha - (1987-) - północnokoreański sportowiec, ponoszenie ciężarów.
 • Majakowski Władimir W - (1893-1930) - rosyjski poeta, dramaturg.
 • McIntire Tim - (1944-1986) - aktor amerykański.
 • Meyer Darron - (1977-) - aktor brytyjski.
 • Midori - (1968-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Silva Leonardo "Leo" Da - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Vanstrattan Jess - (1982-) - australijski sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.