Rak, 15 lipca - Mężczyzna

Rak, 15 lipca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Zodiakalny mężczyzna rak, który urodził się dnia 15 7, jest to osoba przebojowa, otwiera w tym samym czasie przeróżne sprawy, tyra niby maszyna i świetnie wytrzymuje stresującą harówkę. To osobnik uczuciowy, rozstrzygnięć problemów poszukuje w urokach i w przepowiedniach, nie ceni rzeczywistości naukowej, a zatem dzisiejsze otoczenie często nie podoba się mu. Charakteryzuje się systematycznością, umie doprowadzić swoje plany do pomyślnego finału, kłopoty nie potrafią prędko go zniechęcić, jednak słabo znosi dynamicznie przeistaczające się warunki. To jednostka niestała, nie umie wykazywać się zorganizowanymi zobowiązaniami i nazbyt wiele razy zmienia opinię odnośnie celu swojego działania, toteż niezmiernie kiepsko radzi sobie jako niańka lub mentor. To człowiek cierpliwy, umie cierpliwie przysłuchiwać się ludzkim historiom, w zamierzchłych czasach potrafiłby być kopistą kaligrafującym pergaminowych zwojach i umie zrealizować zadania bardzo odpychające dla pozostałych osób. Znamionuje się introwertyzmem, dobrze czuje się bez towarzystwa, częstokroć potrafi okazywać rzadką cierpliwość przy remoncie zepsutych aparatów, aczkolwiek tłum często całkowicie go onieśmiela. Bywa dominujący, uważa się za jednostkę wykwalifikowaną w dowolnej dziedzinie i odwoływanie się do jego rozumu częstokroć nie przynosi efektów, więc często natrafia na niejawny bunt w stosunku do swoich aktywności.
Częstokroć bywa pobożny, umie widzieć fenomeny nieuchwytne dla innych gapiów i jest niezwykle uzdolniony malarsko lub językowo, zatem często jest guru mentalnym dla innych. Cechuje się przezornością, to przezorny i posiadający duże aspiracje dowódca, rozważa różne harmonogramy posunięć oraz nie ufa projektom napisanym na kolanie. To osobnik odważny, niezmiernie rzadko obawia się nieznanych trudności, ponieważ doskonale spełnia się w trudnych okolicznościach i ukazuje duże opanowanie. To człowiek grzeczny, daje radę wykryć skuteczne obejścia komplikacji, które dotykają zagadnień bardzo skomplikowanych i zwykle doprowadzają do rozpaczy pozostałe osoby. Jest to człowiek spokojny, nie nudzi go obowiązkowe wykonywanie jednostajnych obowiązków, a więc każdy dzień za dniem najchętniej przepędza na prywatnych kontemplacjach i potrafi zapanować nad sobą w nerwowych sytuacjach. Jest to osoba pesymistyczna, wrodzony defetyzm autentycznie utrudnia mu życie, wiodąc go częstokroć do absolutnie bezsensownej porażki oraz wzmagając ryzyko następnych fiask. Jest to człowiek samodzielny, czuje niechęć do realizowania narzuconych zarządzeń, dlatego rozczaruje cię oczekiwanie, iż będzie przestrzegał twoich przykazań i ograniczeń.

Inne określenia kapitalnie obrazujące przedstawianego osobnika to także: humorzasty, bezkompromisowy, wystraszony, łaskawy, pożądliwy, wiarygodny, beznamiętny, neurotyczny, pyszałkowaty, olśniewający, entuzjastyczny, czujny, refleksyjny, ufny, depresyjny, afektowany, introspektywny, charyzmatyczny, obrotny, czuły, ustatkowany, melancholijny, bałaganiarski oraz życzliwy.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie sprawdzał, są: wychowawca, szklarz, dydaktyk, gastronom, przewodnik, kucharz, nauczyciel i hotelarz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.