Rak, 14 lipca - Mężczyzna

Rak, 14 lipca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Rak, który przyszedł na świat dnia 14 7, znamionuje się konsekwencją, potrafi doprowadzić swoje projekty do pomyślnego finiszu, problemy nie umieją prędko go zrazić, jednak częstokroć brakuje mu polotu pożądanego w niespodziewanych wypadkach. To człowiek przebojowy, tyra jak koparka, bardzo dobrze wytrzymuje stresującą działalność i wypoczywa czynnie. To osoba zmienna, nie potrafi jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i częściej niż to wskazane zmienia ocenę odnośnie metody swojej aktywności, często denerwuje swoich kolegów. Uwielbia zachowywać się uczuciowo, bardziej dociera do niego intuicja aniżeli rozum, nie współpracuje z kulturą maszyn, toteż jego życie jest pełne wydarzeń i nieokiełznane. Jest to jednostka introwertyczna, ubóstwia spędzać czas, w swoich indywidualnych marzeniach, częstokroć umie wykazywać niesamowitą wytrwałość przy naprawianiu zniszczonych sprzętów, ale gawiedź często totalnie go rozprasza. Cechuje się cierpliwością, umie uważnie wsłuchiwać się w cudze opowieści, częstokroć ekscytuje go wędkarstwo i potrafi umiejętnie oczekiwać na odpowiedni moment. Bywa autokratyczny, uznaje się za osobę kompetentną w każdej sprawie i czyjś protest nie posiada dla niego wagi, a więc kiepsko radzi sobie w trakcie kolektywnych zajęć.
Jest to osobnik spokojny, jest to prawdziwy urzędas, dlatego niezwykle nie cierpi być pilnowany i zazwyczaj wykonuje pracę rzetelnie, jednakże we własnym rytmie. Jest to człowiek samodzielny, autentycznie przepada za totalną suwerennością decyzji, więc niech ci nie roi się, iż posłucha kogoś bez pojedynku. To osoba przezorna, wystrzega się nieostrożnych działań, analizuje przeróżne plany posunięć oraz nie darzy zaufaniem pomysłów wykonanych niestarannie. Jest to osobnik grzeczny, nie boi się podejmować się mediowania sprzeczek, które przedstawiają sobą niezaprzeczalne wyzwanie również dla wprawionych i zmyślnych dyplomatów i walczących z nimi ludzi z reguły w mig popychają do rezygnacji. To jednostka odważna, nie zatrważają go jakiekolwiek przeciwności, ponieważ umie pokonać swój strach i ukazuje wielkie opanowanie. Bywa osobą religijną, potrafi dostrzegać rzeczy niezauważalne dla innych obserwatorów i umie niezmiernie zajmująco oddawać emocjonalne odczucia innych, zatem zwykle uprawia jakiś rodzaj sztuki. To osobnik posępny, na obieranych przez niego osądach zaważa na ogół przeświadczenie o swojej kiepskiej doli, powodując marnowanie jego potencjału oraz zabierając mu energię potrzebną do sfinalizowania rozgrzebanych przedsięwzięć.

Pozostałe atrybuty celnie odzwierciedlające niniejszego człowieka to też: zmysłowy, bezbarwny, wyzwolony, oryginalny, sprytny, przeczulony, marzycielski, łaskawy, beznamiętny, introspektywny, wiarygodny, rzutki, paranoiczny, ustatkowany, uprzejmy, bezładny, czuły, obłąkany, charyzmatyczny, olśniewający i wyemancypowany.
Zawodami, w których najlepiej się będzie sprawdzał, są: prezenter, instruktor, szkoleniowiec, hotelarz, kucharz, przewodnik, szkoleniowiec, strażak, szklarz, trener, gastronom, stolarz, dydaktyk, opiekun, tutor oraz wychowawca.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ben Karl - (1977-) - rumuński aktor w filmach erotycznych.
 • Burczyk Paweł - (1969-) - aktor.
 • Dragon Clement - (1988-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Frelinghuysen Peter - (1916-2011) - polityk amerykański.
 • Hoffs Susanna - (1959-) - amerykańska piosenkarka, aktorka.
 • Janikowski Bartosz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Karwecki Krzysztof - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Libicki Jan Filip - (1971-) - historyk, polityk.
 • Mareš Petr - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Nagórna Danuta - (1932-) - aktorka.
 • North Sheree - (1932-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Parsons Nancy - (1942-) - aktorka amerykańska.
 • Petrow Anton Pietrowicz - (1902-1982) - generał radziecki.
 • Spadło Ariel - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sycylijska Maria Krystyna - (1779-) - księżniczkę Obojga Sycylii, królowa Sardynii i Piemontu.
 • Turgeon Sylvain - (1965-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Wojciechowski Dawid - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Żmudzki Zbigniew - (1950-) - kierownik produkcji filmowej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.