Rak, 13 lipca - Mężczyzna

Rak, 13 lipca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Rak, który urodził się dnia 13 7, częstokroć bywa empatyczny, prędzej przekonuje go serce niż rozum, nie ceni czysto logicznej metodologii, zatem często wolałby przyjść na świat o wieki temu. Częstokroć bywa niestały, często brakuje mu silnej woli i trudno jest mu pozostawać przy powziętych decyzjach, a więc niezmiernie marnie radzi sobie jako opiekun lub pedagog. Jest to osoba zamknięta, jest regionalnym filozofem zdystansowanym od życia, częstokroć potrafi okazywać ogromną cierpliwość przy naprawianiu podniszczonych maszyn, jednakże ma trudności z inicjowaniem przyjaźni z pozostałymi ludźmi. Jest to jednostka przebojowa, ubóstwia znajdować się w permanentnym ruchu, pracuje jak automat i nie obawia się pracy. Jest to osobnik cierpliwy, często jest idealnym nauczycielem, umie zrealizować sprawy bardzo odpychające dla innych osób i częstokroć bawi go wędkowanie. To jednostka zdyscyplinowana, potrafi mądrze dysponować swoimi zasobami, przeciwności nie umieją prędko go zdeprymować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego okolicznościach. Bywa autokratyczny, uznaje się za człowieka kompetentnego w dowolnym zagadnieniu i częstokroć nie posiada wiedzy o ogólnym postrzeganiu swojej postaci, a zatem źle sprawdza się w trakcie grupowych działań.
To osobnik defetystyczny, zawsze gnębi go niepewność odnośnie sensowności wdrażanych posunięć, doprowadzając go często do absolutnie niepotrzebnej porażki oraz owocując zaskakującym zniechęcaniem się przed dotarciem do mety. Charakteryzuje się niezależnością, postanowienia podejmuje na podstawie własnych rozważań, toteż rozczaruje cię oczekiwanie, iż podporządkuje się zaordynowanym mu przykazaniom. Jest to osoba uduchowiona, ma twórczą i niezwykle otwartą osobowość i jest niezmiernie utalentowany malarsko lub językowo, dlatego częstokroć jest mistrzem mentalnym dla innych. To jednostka subtelna, można mu polecić realizację śmiałych operacji, które mają związek z dziedzinami niezwykle delikatnymi i okażą nierealni dla jego mnogich prekursorów. To człowiek rozważny, usiłuje nie reagować intuicyjnie, cierpliwie ogląda posiadane predykcje i statystyki oraz prze ku finansowemu dobrobytowi z namysłem, ale metodycznie. To osobnik opanowany, nie nuży go sumienne wykonywanie powtarzalnych obowiązków, więc potrafi właściwie uhonorować wystudiowaną sztukę i umie zachować opanowanie w stresujących sytuacjach. Jest to osoba dzielna, niezmiernie rzadko obawia się nietypowych wyzwań, bo wyśmienicie spełnia się w niezrozumiałych warunkach i wszelkie kłopoty przeważnie nie trwożą go.

Pozostałe określenia celnie charakteryzujące wspomnianego człowieka to także: roztargniony, wielkoduszny, neurotyczny, indywidualistyczny, ambitny, dowcipny, obrotny, samotniczy, oziębły, sprytny, filozoficzny, sympatyczny, seksowny, łaskawy, bałaganiarski, zwycięski, skąpy, bezkompromisowy, ugodowy, marzycielski, entuzjastyczny, solidny, ustatkowany, humorzasty, czujny, potężny, zmysłowy, szczodry, despotyczny oraz pomysłowy.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: szklarz, kucharz, prezenter, szkoleniowiec, gastronom, wychowawca, stolarz, trener, dydaktyk, tutor, przewodnik, szkoleniowiec, hotelarz i szkoleniowiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aniszczenko Eugeniusz - (1913-2002) - aktor, reżyser teatralny.
 • Bergonzi Carlo - (1924-) - włoski śpiewak,.
 • Costa Danny da - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Eftaliotis Arjiris - (1849-1923) - pisarz grecki.
 • Ford Harrison - (1942-) - amerykański aktor filmowy.
 • Freytag Gustav - (1816-1895) - pisarz niemiecki.
 • Gallert Danuta - (1930-) - aktorka.
 • Maciąg Ludwik - (1920-2007) - malarz.
 • Norgard Per - (1932-) - kompozytor duński.
 • Ratajewski Antoni - (1910-1979) - aktor.
 • Santos Al - (1976-) - aktor amerykański.
 • Skonecki Władysław - (1920-1983) - sportowiec, tenis ziemny, trener.
 • Sołowiew Władimir N - (1902-1969) - generał radziecki.
 • Souray Sheldon - (1976-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Vecsey Melinda - (1980-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Weber Louise - (1866-) - tancerka francuska.
 • Wronowska Barbara - (1937-) - aktorka.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.