Rak, 12 lipca - Mężczyzna

Rak, 12 lipca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Rak urodzony w dniu 12 7 to człowiek przedsiębiorczy, nie boi się wysiłku, mozoli się niczym maszyna i pragnie być w ciągłym ruchu. Znamionuje się nietowarzyskością, ubóstwia spędzać czas, w swoich prywatnych myślach, ochoczo para się niekonwencjonalnymi hobby, ale pokazany na środku sceny gubi sporo ze swojego czaru. Często bywa niezdecydowany, częstokroć brakuje mu konsekwencji i częściej od innych zmienia osąd odnośnie kierunku swojej pracy, często ima się najrozmaitszych profesji. Jest to osoba cierpliwa, częstokroć bawi go wędkarstwo, potrafi uważnie wyczekiwać na właściwy moment i często jest kapitalnym mentorem. Charakteryzuje się systematycznością, wykazuje cierpliwość i opanowanie, umie się prawidłowo motywować, jednak potrafi być zanadto oficjalny w nieznanych okolicznościach. Bywa osobnikiem wrażliwym, wyjść z problemów wygląda w zabiegach magicznych i w horoskopach, liczby i kalkulacje odpychają go, dlatego jego życie jest pełne wydarzeń i nieokiełznane. Częstokroć bywa dominujący, czuje się jednostką kompetentną w dowolnym zagadnieniu i przemawianie do jego rozumu często nie sprawdza się, zatem częstokroć natyka się na pasywną opozycję dla swoich aktywności.
To człowiek zaradny, autentycznie przepada za zupełną suwerennością decyzji, więc niech ci nie roi się, iż będzie liczył się z twoimi zakazami i instrukcjami. Cechuje się uduchowieniem, umie dostrzegać sprawy niewidoczne dla innych gapiów i potrafi niezmiernie plastycznie oddawać wewnętrzne odczucia innych, a zatem najważniejsze jest dla niego wyszukanie miłośników dla własnych wytworów. To osoba dalekowzroczna, podejmuje próby, by nie zachowywać się odruchowo, bierze pod uwagę różne harmonogramy wydarzeń oraz śpieszy ku dostatkowi z namysłem, aczkolwiek systematycznie. To człowiek śmiały, umie urzeczywistnić zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bo stara się zazwyczaj nie zamartwiać się przed czasem i jakiekolwiek przeszkody z reguły nie zatrważają go. Znamionuje się defetyzmem, najsubtelniejszą jego działalność ogranicza permanentna nieobecność odwagi, popychając go często do rezygnowania z dosyć porządnie rokujących działań oraz zwiększając ryzyko następnych fiask. Jest to osobnik grzeczny, daje radę znaleźć efektywne rozwiązania kłopotów, które wymagają ogromnej porcji dyplomatycznej subtelności i okażą niewykonalni dla jego mnogich poprzedników. Cechuje się spokojem, jest to naturalny biurokrata, toteż niezwykle nie cierpi być pilnowany i przeważnie wykonuje pracę rzetelnie, lecz w swoim rytmie.

Inne atrybuty odpowiednio obrazujące niniejszą osobę to także: mądry, zmysłowy, natarczywy, apodyktyczny, oryginalny, wyniosły, wielkoduszny, humorzasty, afektowany, zwycięski, bezlitosny, ugodowy, wyzwolony, nadgorliwy, sympatyczny, przeczulony, wyciszony, solidny, natchniony, czujny, bałaganiarski, oziębły, sprytny, łaskawy, utalentowany oraz histeryczny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: nauczyciel, hotelarz, dydaktyk, gastronom, strażak, instruktor, pedagog i prezenter.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Avnet Jon - (1949-) - amerykański reżyser filmowy.
 • Azaouagh Mimoun - (1982-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Barre Martin - (1946-) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta.
 • Barzola Pablo - (1983-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Bulman Radosław - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dobles Santiago - (1976-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Gold Victoria - (1976-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Joffé Roland - (1945-) - brytyjski reżyser, producent, scenarzysta filmowy.
 • Lancaster Billy - (1947-1997) - amerykański scenarzysta filmowy, aktor.
 • MacDonald Alexandre - (1765-1840) - marszałek Francji.
 • Maruk Dennis - (1955-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Mastrantonio Mary Elizabeth - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Mecklenburg-Strelitz Charlotte von - (1769-) - księżna niemiecka.
 • Michaels Lorne - (1944-) - kanadyjski producent filmowy, scenarzysta.
 • Śliwa Magdalena - (1969-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Ward Kelly - (1956-) - amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, producent filmowy.
 • Ziemiański Władysław - (1921-1996) - aktor, dyrektor teatrów.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.