Rak, 11 lipca - Mężczyzna

Rak, 11 lipca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Mężczyzna rak, który urodził się w dniu 11 7, to osoba emocjonalna, nie boi się poetyckich uniesień, nie współpracuje z domeną maszyn liczących, więc przed notebookiem często reaguje jak kot w wodzie. To osobnik przebojowy, inspiruje wspólników swoją nieposkromioną energią i pragnie żyć w ciągłym pędzie. Cechuje się wytrwałością, radzi sobie w zawodzie uznanego mentora, determinacja w dochodzeniu do mety częstokroć dopomaga mu uzyskać finansowy dobrobyt i często jest idealnym przewodnikiem. Częstokroć bywa dominujący, pragnie zawładnąć całym światem i często nie posiada wiedzy o publicznym odbiorze swojej persony, a więc częstokroć spotyka się z bierną opozycją dla swoich działań. To jednostka zamknięta, jest lokalnym filozofem odległym od codzienności, ochoczo poświęca się dziwacznym hobby, lecz tłum często bezgranicznie go rozprasza. Bywa chwiejny, nie umie wykazywać się zdyscyplinowanymi decyzjami i częstokroć nie potrafi zakończyć rozpoczętych zadań, często złości swoich współpracowników. Znamionuje się systematycznością, umie dowieść swoje przedsięwzięcia do korzystnego finiszu, pracuje w sposób roztropny i zaplanowany, jednak kiepsko daje sobie radę z błyskawicznie przeobrażającymi się warunkami.
Bywa pobożny, jest wyczulony na cudze odczucia i problemy i jego wytwory potrafią niezwykle wzruszać, toteż z reguły uprawia jakąś odmianę sztuki. Charakteryzuje się męstwem, nie zatrważają go jakiekolwiek przeszkody, albowiem stara się nie myśleć o lęku i wydaje się pozostałym ludziom niewzruszoną opoką. To człowiek spokojny, nie nudzi go pracowite realizowanie monotonnych obowiązków, a zatem pozostaje niewrażliwy na zbiorową krzątaninę i umie zachować opanowanie w stresujących sytuacjach. To jednostka ponura, naturalny fatalizm autentycznie utrudnia mu życie, sprowadzając go częstokroć do zupełnie zbędnej przegranej oraz odbierając mu wigor wymagany do skończenia zaczętych inicjatyw. To osoba przezorna, stroni od pochopnych aktywności, skrupulatnie organizuje najbłahsze manewry i nie polega na projektach sporządzonych w pośpiechu. To osobnik taktowny, nie boi się zajmować się rozsądzaniem sprzeczek, które mają związek z rzeczami niezmiernie trudnymi i okażą niemożliwi dla jego rozlicznych prekursorów. To jednostka samodzielna, naprawdę przepada za całkowitą swobodą wyboru, dlatego szaleństwem jest uważanie, iż usłucha kogoś bez starcia.

Inne cechy prawidłowo określające przedstawianego człowieka to też: nadgorliwy, wielkoduszny, zmysłowy, pyszałkowaty, sentymentalny, namiętny, czuły, miłosierny, solidny, bezlitosny, wyciszony, zręczny, oziębły, despotyczny, życzliwy, marzycielski, refleksyjny, mądry, szczodry, apodyktyczny, gospodarny, utalentowany, czujny, wystraszony, ugodowy, neurotyczny, narwany oraz potężny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie sprawdzał, są: strażak, wychowawca, opiekun, kucharz, trener, instruktor, dydaktyk, hotelarz, szklarz, nauczyciel i prezenter.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Avnet Jon - (1949-) - amerykański reżyser filmowy.
 • Azaouagh Mimoun - (1982-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Barre Martin - (1946-) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta.
 • Barzola Pablo - (1983-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Bulman Radosław - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dobles Santiago - (1976-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Gold Victoria - (1976-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Joffé Roland - (1945-) - brytyjski reżyser, producent, scenarzysta filmowy.
 • Lancaster Billy - (1947-1997) - amerykański scenarzysta filmowy, aktor.
 • MacDonald Alexandre - (1765-1840) - marszałek Francji.
 • Maruk Dennis - (1955-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Mastrantonio Mary Elizabeth - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Mecklenburg-Strelitz Charlotte von - (1769-) - księżna niemiecka.
 • Michaels Lorne - (1944-) - kanadyjski producent filmowy, scenarzysta.
 • Śliwa Magdalena - (1969-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Ward Kelly - (1956-) - amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, producent filmowy.
 • Ziemiański Władysław - (1921-1996) - aktor, dyrektor teatrów.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.