Rak, 10 lipca - Mężczyzna

Rak, 10 lipca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Rak, który przyszedł na świat dnia 10 7, bywa władczy, zachowuje się niczym hultaj i uważa za niebezpieczeństwo ludzi niepotwierdzających jego stanowiska, a zatem umie prowokować protesty pomiędzy swoimi pracownikami. Jest to osoba przedsiębiorcza, dobrze daje sobie radę z niespokojną harówką i męczy go lenistwo. To osobnik nietowarzyski, świetnie funkcjonuje samotnie, potrafi poświęcić cały dzień tajemniczym czynnościom, jednak ma problemy z budowaniem kontaktów z normalnymi ludźmi. Bywa jednostką uczuciową, darzy zaufaniem astrologię, rachunki i tabelki nie pociągają go, zatem jego żywot jest zgiełkliwy i nieokiełznany. Charakteryzuje się metodycznością, ukazuje samodyscyplinę i upór, umie się właściwie mobilizować, jednak potrafi być zbyt formalny w nieprzewidzianych okolicznościach. Jest to osobnik wytrwały, umie wnikliwie wysłuchiwać cudzych zwierzeń, radzi sobie w zawodzie wziętego przewodnika i potrafi cierpliwie czekać na sposobną okazję. Często bywa niezdecydowany, nie umie wybrać jednej opinii i potrafi gwałtownie wycofać się na moment przed osiągnięciem finału, częstokroć irytuje swoich współpracowników.
To osoba przezorna, usiłuje nie reagować odruchowo, bierze pod uwagę rozliczne scenariusze posunięć oraz nie ufa projektom utworzonym w pośpiechu. Często bywa pobożny, bardzo ujmują go kłopoty innych ludzi i odczuwa wielkie pragnienie jawnego uzewnętrzniania swoich afektów, więc częstokroć jest mentorem mentalnym dla innych. To osobnik śmiały, umie urzeczywistnić sprawy nierealne dla pozostałych ludzi, ponieważ podejmuje starania, by zazwyczaj nie zamartwiać się z wyprzedzeniem i lubi działać dynamicznie. Jest to osoba zaradna, decyzje obiera na podstawie własnych rozważań, dlatego zawiedzie cię zakładanie, iż podporządkuje się zakomunikowanym mu dyspozycjom. To człowiek spokojny, nie męczy go pracowite realizowanie nudnych zadań, toteż odczuwa pociąg do leniwych, uspokajających działań i potrafi zachować opanowanie w nerwowych sytuacjach. To jednostka taktowna, daje radę wypatrzyć skuteczne rozwiązania komplikacji, które stanowią niezaprzeczalną przeszkodę także dla otrzaskanych i sprytnych polityków i siłujące się z nimi osoby zwykle prędko popychają do poddania się. Cechuje się posępnością, w każdym wypadku martwi go niepewność odnośnie poprawności wykonywanych ruchów, powodując u niego często bezwiedne sabotowanie swojej roboty oraz owocując niespodziewanym porzucaniem działań w połowie drogi.

Inne atrybuty poprawnie opisujące przedstawianego osobnika to także: paranoiczny, utalentowany, pomylony, solidny, despotyczny, marzycielski, oziębły, narcystyczny, ambitny, filozoficzny, depresyjny, hałaśliwy, namiętny, wystraszony, przeczulony, nieufny, bezlitosny, neurotyczny, mądry, sympatyczny, poważny, gospodarny, pożądliwy, narwany i humorzasty.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: trener, wychowawca, dydaktyk, nauczyciel, opiekun, hotelarz, instruktor, szklarz, prezenter, pedagog, tutor, szkoleniowiec, korepetytor, stolarz, gastronom oraz kucharz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chwiszczuk Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Douglas Shane - (1964-) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Dwyer Budd - (1939-1987) - polityk amerykański.
 • González Leonardo - (1980-) - kostarykański sportowiec, piłka nożna.
 • Karpiński Maciej - (1950-) - prozaik, dramaturg, scenarzysta, krytyk literacki i teatralny.
 • Kolenda-Zaleska Katarzyna - (1967-) - dziennikarka.
 • Lonstar Michał - (1948-) - muzyk country.
 • Magallón Jonny - (1981-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Malone Jena - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Manicki Maciej - (1954-) - działacz związkowy, polityk.
 • Norwid Ludwik - (1818-1881) - poeta.
 • Powell Eleanor - (1912-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Sidding Alexander - (1965-) - aktor sudański.
 • Sidjak Viktor - (1943-) - rosyjski sportowiec, szermierka.
 • Smith Alan - (1962-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Tinker Clarence Leonard - (1887-1942) - generał amerykański.
 • Zdrzałek Szymon - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.