Rak, 30 czerwca - Mężczyzna

Rak, 30 czerwca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Astrologiczny pan rak urodzony w dniu 30 6 jest to jednostka niekonsekwentna, częstokroć brakuje mu wytrwałości i potrafi aktualizować najważniejsze przekonania co minutę, zatem niezwykle słabo radzi sobie jako opiekun lub trener. Bywa dominujący, łaknie ujarzmić cały świat i zwracanie się do jego rozumu często nie daje rezultatu, dlatego częstokroć natrafia na niejawny sprzeciw dla swoich działań. Jest to osoba zamknięta, jego prywatny umysł potrafi być dla niego bezkresną i ogromną rzeczywistością, często umie okazywać nieziemską cierpliwość przy remoncie popsutych sprzętów, jednakże gawiedź częstokroć totalnie go konsternuje. Jest to człowiek aktywny, nie boi się pracy i drażni go brak aktywności. Bywa uczuciowy, nie stroni od emocjonalnych uniesień, obliczenia i kalkulacje odrzucają go, toteż jego żywot jest pełny wydarzeń i nieposkromiony. Znamionuje się wytrwałością, spełnia się w charakterze wziętego nauczyciela, potrafi być wspaniałomyślnym i empatycznym kumplem i determinacja dopomaga mu dostrzec powiązania nieuchwytne dla pozostałych osób. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie podąża do celu, trudności nie umieją prędko go zrazić, jednak często nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego okolicznościach.
Jest to osobnik ponury, przyrodzony pesymizm naprawdę utrudnia mu egzystencję, skutkując marnotrawieniem jego potencjału oraz zabierając mu energię wskazaną do skończenia rozgrzebanych projektów. Jest to jednostka przewidująca, unika pośpiesznych aktywności, wnikliwie ogląda posiadane informacje i prognozy oraz nie ufa konceptom utworzonym niestarannie. Jest to osobnik dzielny, niezmiernie rzadko obawia się nieznanych przeszkód, albowiem potrafi przezwyciężyć własny strach i jawi się innym ludziom niewzruszoną skałą. Jest to osoba niezależna, autentycznie przepada za totalną autonomią decyzji, a więc niech ci nie roi się, iż będzie liczył się z twoimi dyspozycjami i zakazami. Bywa człowiekiem uduchowionym, umie dostrzegać fenomeny niewidoczne dla pozostałych widzów i w celnej przemowie potrafi umieścić mrowie namiętności, a zatem częstokroć jest mistrzem duchowym dla innych. Charakteryzuje się spokojem, pracuje powoli oraz z namysłem, więc odczuwa pociąg do niespiesznych, kojących czynności i zazwyczaj wykonuje pracę sumiennie, aczkolwiek w swoim tempie. Jest to osoba subtelna, umie wybrnąć z trudnych i niebezpiecznych sytuacji, które stanowią niezaprzeczalne wyzwanie także dla obeznanych i przebiegłych dyplomatów i mierzących się z nimi ludzi z reguły w mig prowadzą do kapitulacji.

Inne atrybuty odpowiednio obrazujące przedstawianą jednostkę to także: miłosierny, skąpy, życzliwy, wiarygodny, wyniosły, łaskawy, olśniewający, próżny, sarkastyczny, ugodowy, wielkoduszny, przekorny, mądry, wystraszony, natchniony, neurotyczny, zwycięski, ufny, bezlitosny, asertywny, buntowniczy oraz czuły.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie działał, są: gastronom, szkoleniowiec, stolarz, strażak, tutor, instruktor, kucharz, dydaktyk, szkoleniowiec, korepetytor, szkoleniowiec i hotelarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Garrison David - (1952-) - aktor amerykański.
 • Grzegorczyk Patryk - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Łomnicki Jan - (1929-2002) - reżyser i scenarzysta filmów dokumentalnych i fabularnych.
 • Perchuć Marcin - (1973-) - aktor.
 • Reisinger Wilhelm - (1958-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Schmidt Jacek - (1955-) - reżyser.
 • Shaaban Rami - (1975-) - szwedzki sportowiec, piłka nożna.
 • Sheridan - (1986-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Staszewski Krzysztof - (1956-) - organizator produkcji filmowej.
 • Tessier Orval - (1933-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Vischer Friedrich Theodor von - (1807-1887) - niemiecki pisarz, filozof sztuki.
 • Wettstein Richard von - (1863-1931) - botanik austriacki.
 • Wolf Patrick - (1983-) - muzyk brytyjski.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.