Rak, 28 czerwca - Mężczyzna

Rak, 28 czerwca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Zodiakalny pan rak, który urodził się dnia 28 6, lubi zachowywać się uczuciowo, ufa tarotowi, nie współdziała z cywilizacją komputerów, więc jego żywot jest gwałtowny i nieprzewidywalny. Znamionuje się konsekwencją, ukazuje siłę charakteru i nieustępliwość, potrafi się adekwatnie inspirować, jednak umie być zbytnio formalny w zaskakujących okolicznościach. Charakteryzuje się cierpliwością, potrafi przyswoić sobie sprawność w dziedzinach wymagających długotrwałego przeszkolenia, często jest wyśmienitym opiekunem i w szkole częstokroć osiąga imponujące oceny. Cechuje się nietowarzyskością, bardzo dobrze bawi się bez towarzystwa, chętnie zajmuje się nietypowymi hobby, jednakże doświadcza problemów z nawiązywaniem kontaktów z innymi osobami. To jednostka przebojowa, świetnie radzi sobie z nerwową działalnością i haruje jak maszyna. To człowiek apodyktyczny, pragnie okiełznać cały świat i odwoływanie się do jego rozwagi często nie sprawdza się, zatem częstokroć natyka się na bierne nieposłuszeństwo dla swoich działań. Często bywa niekonsekwentny, jego stanowiska i przeświadczenia częstokroć są wewnętrznie sprzeczne i trudno jest mu trzymać się wybranych zobowiązań, często denerwuje swoich kolegów.
Charakteryzuje się samodzielnością, autentycznie przepada za absolutną swobodą decyzji, toteż niech ci nie jawi się, że będzie respektował twoje ograniczenia i nakazy. Jest to osobnik posępny, najsubtelniejszą jego aktywność tłamsi chroniczna nieobecność pewności siebie, skutkując traceniem przez niego rozlicznych użytecznych okazji oraz owocując niespodziewanym zniechęcaniem się przed zakończeniem. Jest to osoba zrównoważona, nie męczy go obowiązkowe realizowanie powtarzalnych zleceń, a zatem niezwykle nie cierpi być poganiany i irytuje go współpraca z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. Jest to jednostka śmiała, nie zatrważają go jakiekolwiek trudności, bowiem wyśmienicie radzi sobie w zagmatwanych warunkach i dowolne przeciwności przeważnie nie trwożą go. Znamionuje się dalekowzrocznością, wystrzega się nieprzemyślanych działań, układa skomplikowane harmonogramy oraz prze ku sukcesowi z wolna, lecz metodycznie. To osobnik religijny, dysponuje twórczą i niezmiernie otwartą osobowością i odczuwa wielkie pragnienie społecznego uzewnętrzniania swoich emocji, dlatego częstokroć jest przewodnikiem mentalnym dla innych. To osoba taktowna, nie lęka się podejmować się rozsądzania utarczek, które stanowią niezaprzeczalną przeszkodę również dla wprawionych i zmyślnych męży stanu i zwykle doprowadzają do rozpaczy pozostałych ludzi.

Inne określenia poprawnie ukazujące niniejszą jednostkę to także: introspektywny, sarkastyczny, wystraszony, hałaśliwy, bałaganiarski, asertywny, wiarygodny, życzliwy, roztargniony, uprzejmy, ufny, wyemancypowany, melancholijny, wyniosły, skąpy, pożądliwy, ugodowy, przeczulony, entuzjastyczny, gorliwy, marzycielski, wielkoduszny, bezlitosny, indywidualistyczny oraz zmysłowy.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: szkoleniowiec, szkoleniowiec, gastronom, prezenter, hotelarz, trener, instruktor, stolarz, pedagog i strażak.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anioł Artur - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Balogun Leon - (1988-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Barthez Fabien - (1971-) - francuski sportowiec, piłka nożna, bramkarz.
 • Casa Giovanni Della - (1503-1556) - humanista włoski, arcybiskup, nuncjusz papieski.
 • Chase Claudia - (1978-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Cheriton Shirley - (1955-) - aktorka angielska.
 • Goeppert-Mayer Maria - (1906-) - fizyk amerykańska.
 • Hohenzollern Albrecht - (1490-1545) - arcybiskup Magdeburga i biskup Halberstadtu 1513-, arcybiskup elektor Moguncji 1514-, kardynał 1518-.
 • Horváth Vojtech - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Moore Nicholas Anthony - (1995-) - syn Dudleya Moore'a i Nicole Rothschild.
 • Olszewski Adrian - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Osmolski Władysław - (1883-1935) - lekarz, teoretyk wychowania fizycznego.
 • Perry Emily - (1907-) - aktorka angielska.
 • Rubens Peter Paul - (1577-1640) - flamandzki malarz, rysownik, grafik.
 • Siwicki Antoni - (1900-1977) - generał radziecki i polski.
 • Tudor Henryk VIII - (1491-1547) - król Anglii 1509- i Irlandii 1541-.
 • Zieliński Adam - (1931-) - prawnik, specjalista w dziedzinie prawa i postępowania cywilnego oraz prawa administracyjnego.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.