Rak, 27 czerwca - Mężczyzna

Rak, 27 czerwca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Mężczyzna rak, który urodził się dnia 27 6, jest to osobnik wrażliwy, bardziej przekonuje go szósty zmysł niż inteligencja, nie polega na uczonym sposobie usuwania trudności, a zatem przed laptopem często czuje się jak ryba na brzegu. To człowiek introwertyczny, bywa lokalnym mądralą odciętym od życia, częstokroć umie wykazywać nieziemski upór przy naprawianiu popsutych sprzętów, jednakże wystawiony na eksponowanym miejscu gubi sporo ze swojego wdzięku. Jest to jednostka przedsiębiorcza, ma bezgraniczne pokłady energii i haruje niby maszyna. Cechuje się systematycznością, ukazuje cierpliwość i samodyscyplinę, przeciwności nie potrafią prędko go zniechęcić, jednak kiepsko daje sobie radę z szybko zmieniającymi się okolicznościami. Jest to osoba wytrwała, w minionych epokach umiałby być skrybą notującym antycznych kodeksach, potrafi być pobłażliwym i empatycznym partnerem i umie umiejętnie czekać na stosowną okazję. Bywa apodyktyczny, jest prawdziwym ucieleśnieniem szeryfa i czyjś sprzeciw nie posiada dla niego wagi, a więc często natrafia na cichą opozycję w stosunku do swoich aktywności. Częstokroć bywa zmienny, jego postawy i poglądy często są niejednoznaczne i częstokroć nie potrafi skończyć zaczętych spraw, dlatego niezwykle trudno wszczyna się z nim spory.
Jest to osobnik rozważny, stara się nie odpowiadać innstynktownie, cierpliwie analizuje dostępne statystyki i ekstrapolacje oraz śpieszy do sukcesu wolno, lecz konsekwentnie. Bywa religijny, jest otwarty na cudze odczucia i problemy i odczuwa ogromny głód jawnego wyrażania swoich uczuć, zatem zazwyczaj uprawia jakiś typ sztuki. Jest to jednostka zaradna, postanowienia podejmuje na podstawie własnych rozważań, toteż niech ci nie roi się, iż będzie miał uznanie dla twoich poleceń i ograniczeń. To człowiek opanowany, bez pośpiechu wykonuje ulubione ceremonie, więc bardzo nienawidzi być poganiany i irytuje go współdziałanie z osobami energicznymi. To jednostka ponura, naturalny defetyzm autentycznie ogranicza mu egzystencję, powodując przepuszczanie przez niego różnych cennych sposobności oraz owocując zaskakującym rezygnowaniem przed dotarciem do mety. To osobnik subtelny, daje radę wyszukać skuteczne obejścia kłopotów, które oznaczają obowiązek użycia błyskotliwych i w wielu przypadkach całkiem karkołomnych wywodów i okażą nierealni dla jego licznych poprzedników. Charakteryzuje się odwagą, umie zrealizować zadania niewykonalne dla innych ludzi, gdyż potrafi przezwyciężyć swój przestrach i okazuje opanowanie nie zważając na warunki.

Pozostałe określenia adekwatnie charakteryzujące przedstawianą osobę to także: apodyktyczny, neurotyczny, entuzjastyczny, wielkoduszny, indywidualistyczny, marzycielski, czujny, wyzwolony, roztargniony, bezbarwny, poważny, asertywny, gospodarny, wiarygodny, łaskawy, buntowniczy, pożądliwy, oryginalny, roztrzepany, samotniczy, szczodry, beznamiętny, oziębły, rzutki oraz obłąkany.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: korepetytor, szkoleniowiec, kucharz, tutor, opiekun, prezenter, szklarz, trener, stolarz, gastronom, nauczyciel i instruktor.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.