Rak, 25 czerwca - Mężczyzna

Rak, 25 czerwca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Rak, który przyszedł na świat w dniu 25 6, jest to osobnik przebojowy, nie boi się pracy i aktywizuje wspólników swoim nieokiełznanym zapałem. Bywa człowiekiem wrażliwym, rozstrzygnięć trudności wygląda w zabiegach magicznych i w horoskopach, kalkulacje i obliczenia odrzucają go, dlatego przed klawiaturą częstokroć czuje się niczym kot w wodzie. Jest to osoba autokratyczna, uważa się za jednostkę wykwalifikowaną w każdym zagadnieniu i zwracanie się do jego rozumu często nie daje rezultatu, więc słabo sprawdza się w trakcie zespołowych zajęć. Jest to osobnik zmienny, nie umie trwać przy konsekwentnych decyzjach i ciężko jest mu trzymać się podjętych zobowiązań, częstokroć wkurza swoich współpracowników. To człowiek wytrwały, umie z uwagą przysłuchiwać się ludzkim zwierzeniom, radzi sobie w roli uznanego przewodnika i konsekwencja pozwala mu spostrzec korelacje niedostrzegalne dla innych osób. Charakteryzuje się systematycznością, wykonuje pracę bez zbędnych sprintów, potrafi się adekwatnie motywować, jednak umie być przesadnie sztywny w nieprzewidzianych sytuacjach. To osobnik introwertyczny, lubi przebywać, w swoich prywatnych marzeniach, chętnie para się ekscentrycznymi zamiłowaniami, ale wystawiony na środku sceny gubi mnóstwo ze swojego wdzięku.
To człowiek pesymistyczny, przyrodzony pesymizm autentycznie utrudnia mu życie, powodując marnowanie przez niego różnych przydatnych możliwości oraz zwiększając ryzyko następnych klęsk. Jest to jednostka kulturalna, daje radę wykryć produktywne obejścia komplikacji, które zdają się niewykonalnymi a nawet szalonymi i okażą niemożliwi dla jego licznych poprzedników. To osobnik samodzielny, unika realizowania narzuconych poleceń, zatem rozczaruje cię zakładanie, iż zrealizuje zakomunikowane mu nakazy. Cechuje się męstwem, nie zatrważają go nijekie przeciwności, ponieważ pracuje nad tym, by zazwyczaj nie martwić się przed czasem i objawia powściągliwość bez względu na okoliczności. Znamionuje się spokojem, działa powoli oraz z rozwagą, a zatem cały żywot najchętniej trwoni na samotnych przemyśleniach i irytuje go współpraca z osobami kąpanymi w gorącej wodzie. Jest to jednostka przezorna, wystrzega się pośpiesznych aktywności, konstruuje wymyślne plany oraz nie wierzy koncepcjom wykonanym byle jak. Bywa religijny, jest wyczulony na czyjeś przeżycia i problemy i potrafi bardzo sugestywnie oddawać duchowe doświadczenia innych, toteż często jest mistrzem mentalnym dla innych.

Pozostałe atrybuty celnie portretujące przedstawianego osobnika to również: paranoiczny, wystraszony, obłąkany, sprytny, małomówny, ugodowy, hałaśliwy, pyszałkowaty, filozoficzny, utalentowany, ustatkowany, rzutki, bałaganiarski, afektowany, wiarygodny, roztrzepany, charyzmatyczny, sentymentalny, melancholijny, uroczy, marzycielski oraz zwycięski.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: trener, prezenter, strażak, szklarz, hotelarz, pedagog, gastronom, szkoleniowiec, instruktor i kucharz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.