Rak, 24 czerwca - Mężczyzna

Rak, 24 czerwca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Pan rak urodzony w dniu 24 6 to osobnik przedsiębiorczy, ubóstwia funkcjonować w ciągłym biegu i wyzwania pokonuje z marszu. Jest to jednostka introwertyczna, częstokroć bywa indywidualistą, potrafi poświęcić całą dobę dziwacznym działaniom, aczkolwiek eksponowany na eksponowanym miejscu traci sporo ze swojego wdzięku. Bywa dominujący, postrzega się za osobę fachową w każdym zagadnieniu i zwracanie się do jego rozwagi często nie sprawdza się, więc jest nielubiany w swoim otoczeniu. Jest to człowiek wrażliwy, nie stroni od sentymentalnych porywów, nie pokłada ufności w matematycznej strategii usuwania przeszkód, toteż współczesna rzeczywistość częstokroć nie odpowiada mu. Często bywa zmienny, nie umie jasno zdeklarować jednego stanowiska i częstokroć nie potrafi dokończyć rozpoczętych spraw, dlatego niezmiernie trudno wszczyna się z nim spory. Jest to osobnik wytrwały, często jest cudownym mentorem, spełnia się w charakterze uznanego nauczyciela i umie umiejętnie oczekiwać na właściwą chwilę. To jednostka konsekwentna, metodycznie prze do celu, kłopoty nie potrafią szybko go zniechęcić, jednak momentami nadto przywiązuje się do wcześniej wymyślonych pomysłów.
Częstokroć bywa uduchowiony, dysponuje artystyczną i bardzo otwartą osobowością i w zwięzłej wypowiedzi umie zmieścić mrowie namiętności, a zatem często jest przewodnikiem mentalnym dla innych. To osobnik zrównoważony, niespiesznie wykonuje ukochane ceremonie, zatem cały rok po roku z największą satysfakcją trwoni na intymnych refleksjach i drażni go kooperacja z osobami dynamicznymi. To człowiek samodzielny, nie znosi jakichkolwiek dogmatów i ograniczeń, a więc głupotą jest przewidywanie, że podporządkuje się zakomunikowanym mu dyspozycjom. Jest to jednostka nieustraszona, niezwykle rzadko lęka się nieznanych trudności, gdyż potrafi przezwyciężyć własny strach i uwielbia pracować energicznie. To osobnik grzeczny, można mu powierzyć wykonanie ambitnych operacji, które potrzebują wielkiej porcji taktownej powściągliwości i mierzące się z nimi osoby zwykle błyskawicznie skłaniają do kapitulacji. To jednostka posępna, naturalne czarnowidztwo naprawdę komplikuje mu życie, prowadząc go częstokroć do zarzucania całkiem przyzwoicie zapowiadających się przedsięwzięć oraz zabierając mu siłę konieczną do sfinalizowania zaczętych inicjatyw. Jest to osobnik ostrożny, unika nieostrożnych aktywności, uważnie analizuje posiadane predykcje i informacje oraz dąży ku dostatkowi z namysłem, ale systematycznie.

Inne cechy adekwatnie wyrażające przedstawianego człowieka to też: marzycielski, oziębły, oryginalny, miłosierny, ambitny, potężny, wyzwolony, nadgorliwy, natarczywy, pomysłowy, nieufny, pożądliwy, roztropny, solidny, wyemancypowany, uroczy, gospodarny, ustatkowany, pusty, sarkastyczny, mądry, bezkompromisowy, narwany, charyzmatyczny, roztargniony, dowcipny i przekorny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie sprawdzał, są: instruktor, opiekun, trener, kucharz, korepetytor, wychowawca, gastronom, szkoleniowiec, tutor, hotelarz, szklarz, dydaktyk, strażak oraz pedagog.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Avnet Jon - (1949-) - amerykański reżyser filmowy.
 • Azaouagh Mimoun - (1982-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Barre Martin - (1946-) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta.
 • Barzola Pablo - (1983-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Bulman Radosław - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dobles Santiago - (1976-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Gold Victoria - (1976-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Joffé Roland - (1945-) - brytyjski reżyser, producent, scenarzysta filmowy.
 • Lancaster Billy - (1947-1997) - amerykański scenarzysta filmowy, aktor.
 • MacDonald Alexandre - (1765-1840) - marszałek Francji.
 • Maruk Dennis - (1955-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Mastrantonio Mary Elizabeth - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Mecklenburg-Strelitz Charlotte von - (1769-) - księżna niemiecka.
 • Michaels Lorne - (1944-) - kanadyjski producent filmowy, scenarzysta.
 • Śliwa Magdalena - (1969-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Ward Kelly - (1956-) - amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, producent filmowy.
 • Ziemiański Władysław - (1921-1996) - aktor, dyrektor teatrów.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.