Panna, 09 września - Mężczyzna

Panna, 09 września - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Panna urodzony w dniu 9 9 bywa osobą drobiazgową, jakąkolwiek kwestię potrafi roztrząsać niezmiernie drobiazgowo i nie umie spojrzeć na sprawy z boku, dlatego niestety potrafi pogrążyć się na cały tydzień w działaniu. Bywa człowiekiem lękliwym, heroiczne wyczyny preferuje odstąpić innym osobom, niespecjalnie pokłada ufność w kiepsko poznanych ludziach, mimo że usiłuje jednakże wynajdywać rożne strategie pokonania własnych ułomności. To osobnik szczery, koledzy są dla niego niezmiernie ważni, oddanie w związku jest dla niego rzeczą bezsporną, jednak jego przyrodzona sprawiedliwość umie być powodem wybuchów niechęci. Częstokroć bywa empatyczny, bardziej przekonuje go intuicja niźli myślenie, nie współdziała z kulturą maszyn, więc przed pecetem często czuje się niby małpa na drucie. Jest to jednostka metodyczna, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do zyskownego ukończenia, umie się prawidłowo inspirować, jednak potrafi być nadto formalny w nieznanych sytuacjach. Znamionuje się cierpliwością, umie uważnie czekać na stosowny moment, potrafi być pobłażliwym i wrażliwym towarzyszem i radzi sobie w roli lubianego przewodnika. To osoba konserwatywna, nienawidzi nieoczekiwanych reform i ekscentryzmów, jego współpracownicy mają oceniać wszystko tak samo jak on, a więc częstokroć czuje się zagubiony w dzisiejszym, życiu. Bywa sztywny, pragnie posiadać gotową replikę na każde dające się pomyśleć pytanie, jako przedstawiciel wspólnoty jest często solidny, chociaż równocześnie niezbyt sprytny, zatem optymalne wyniki otrzymuje w technologicznych przedmiotach wyzbytych krzykliwych ozdób.
To człowiek powolny, nie kusi go popisywanie się, bowiem wartość ma dla niego zwłaszcza praktyczny zysk i próbuje działać podług obranych projektów. To osoba zrównoważona, jest to naturalny biurokrata, a zatem odczuwa pociąg do ospałych, wyciszających prac i umie zapanować nad sobą w stresujących okolicznościach. Charakteryzuje się słownością, to ucieleśniony ideał tytana pracy, postępuje wedle dokładnie wykonanego grafiku, toteż mimo zwodniczej flegmatyczności zazwyczaj wciela w życie swoje plany. Cechuje się posłuszeństwem, uwielbia parać się flegmatycznymi, niezwiązanymi z obciążeniem zawodami, bo lęka się uczestniczyć w sporach z innymi i nie potrafi dowodzić przed innymi swoich przekonań. To osobnik przezorny, to ostrożny i wytrawny dowódca, analizuje rozmaite harmonogramy wydarzeń oraz nie ufa koncepcjom napisanym niestarannie.

Pozostałe określenia trafnie opisujące tę jednostkę to też: namówiony, pożądliwy, ograniczony, ospały, nieustępliwy, cichy, mądry, gorliwy, poważany, oszczędny, ustatkowany, przebiegły, bezbronny, sentymentalny, potulny, nieszczery, beznamiętny, nieelastyczny, uprzejmy, chytry, wytrzymały, sarkastyczny, gospodarny, perfekcjonistyczny, stabilny, bezbarwny, fanatyczny, umiarkowany i sympatyczny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: archeolog, geolog, lekarz, ortopeda, anestezjolog, elektronik, mechanik, naukowiec, socjolog, jubiler, farmaceuta, stylista oraz geograf.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Armstrong B J - (1967-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Bachleda-Curuś Andrzej - (1923-2009) - artysta śpiewak operowy, narciarz.
 • DeFreitas Scott - (1969-) - mąż Maury West.
 • Glanfield Timothy - (1980-) - angielski dziennikarz, pisarz.
 • Góralczyk Mateusz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kośmicki Łukasz - (1968-) - operator filmowy.
 • Laban Vincent - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Nahacz Mirosław - (1984-2007) - pisarz, scenarzysta.
 • Salawa Aniela - (1881-) - błogosławiona, mistyczka, tercjarka franciszkańska.
 • Sinead Baby - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Stewart David - (1952-) - muzyk brytyjski.
 • Tokaj Mikołaj - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tołstoj Lew N - (1828-1910) - pisarz rosyjski.
 • Tomala Grzegorz - (1974-) - sportowiec, piłka nożna, bramkarz.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.