Panna, 08 września - Mężczyzna

Panna, 08 września - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Panna urodzony w dniu 8 9 lubi zachowywać się empatycznie, nie unika emocjonalnych uniesień, równania i obliczenia nie pociągają go, a więc jego życie jest niespokojne i niesforne. Jest to osoba wytrwała, umie zdobyć biegłość w sprawach wymagających długotrwałego przeszkolenia, na uczelni często zdobywa wybitne noty i umie uważnie przysłuchiwać się cudzym zwierzeniom. Charakteryzuje się konsekwencją, okazuje nieustępliwość i samodyscyplinę, postępuje w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak częstokroć nie wystarcza mu błyskotliwości wymaganej w naglących sytuacjach. Często bywa pedantyczny, widzi konstrukcję jako wielki zestaw detali i gubi panoramę struktury, dlatego niestety potrafi utknąć na cały tydzień w robocie. Jest to osobnik lojalny, jest rzetelnym i sumiennym podwładnym, usiłuje zachowywać się odpowiednio do swoich przekonań, aczkolwiek niekiedy w swojej uczciwości dosięga aż do braku powagi. Jest to jednostka oficjalna, jest podobny do pojazdu bez resorów, oryginalność to dla niego prawie że pseudonim nieodpowiedniego postępowania, zatem nie jest lubianym społecznikiem. To człowiek tradycjonalistyczny, nienawidzi nawet drobnych reform i wymyślności, na każdą nowość zerka bez entuzjazmu i ostrożnie, więc nie toleruje wokoło siebie jakichkolwiek innowatorów. Częstokroć bywa bojaźliwy, nie lubi przebywania w mroku, niezbyt pokłada ufność w kiepsko poznanych osobach, mimo że często kompensuje to kombinowaniem i przemyślnością.
Jest to człowiek dalekowzroczny, stroni od nieroztropnych działań, układa roztropne harmonogramy oraz nie darzy zaufaniem koncepcji wykonanych byle jak. Jest to osobnik flegmatyczny, nie interesuje go popisywanie się, bo wartość ma dla niego przede wszystkim faktyczna funkcjonalność i w osobistych ocenach zawsze opiera się na zimnych rachunkach. Jest to jednostka posłuszna, samodzielne podejmowanie wyborów może być dla niego niezmiernie stresujące, albowiem lęka się brać udział w utarczkach z innymi i bezproblemowo daje się sterować. To osoba odpowiedzialna, jest bardzo nieustępliwy i zdyscyplinowany, działa wedle skrupulatnie wypracowanego projektu, a zatem powinno się uczyć się od niego efektywności oraz pragmatyzmu. Cechuje się opanowaniem, jest to prawdziwy urzędnik, toteż niezwykle nie znosi być popędzany i umie nie stracić głowy w nerwowych okolicznościach.

Pozostałe cechy trafnie odzwierciedlające owego człowieka to także: konformistyczny, logiczny, wytrzymały, fanatyczny, nieustępliwy, litościwy, ufny, gospodarny, przyjazny, nieufny, sympatyczny, poważany, ugodowy, nieelastyczny, potulny, poukładany, podstępny, hałaśliwy, melancholijny, zawzięty, sadystyczny, pracowity, solidny, naiwny, sarkastyczny, nieznośny oraz miłosierny.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: archeolog, geograf, elektronik, mechanik, filozof, eksperymentator, filolog, wizażysta, jubiler, geolog i naukowiec.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.