Panna, 07 września - Mężczyzna

Panna, 07 września - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Astrologiczny pan panna urodzony dnia 7 9 jest to osobnik szczery, umie być prawdziwym kolegą pomocnym w kłopotach, wierność w związku jest dla niego sprawą bezdyskusyjną, aczkolwiek częstokroć w tym spontanicznym koleżeństwie potrafi nie zatroszczyć się o osobiste potrzeby. Często bywa pedantyczny, plącze się w detalach i gubi obraz ogółu, dlatego niestety częstokroć nie potrafi podjąć szybkich i adekwatnych do okoliczności działań. Bywa wrażliwy, w większym stopniu wpływa na niego czucie niźli myślenie, nie przepada za rzeczywistością techniczną, toteż przed laptopem często zachowuje się niby wielbłąd na śniegu. To jednostka sztywna, kocha wyrafinowaną publiczną etykietę, częstokroć jest pełny ogłady, lecz także trochę stereotypowy w zachowaniu, więc jest to optymalny wodzirej. Jest to osoba trwożliwa, przeczekanie deszczu pod gołym niebem to dla niego naprawdę traumatyczne doświadczenie, niezbyt wierzy słabo zapoznanym ludziom, pomimo tego że próbuje jednakowoż wynajdywać różnorodne metody pokonania własnych ułomności. To osoba zdyscyplinowana, mozoli się bez nieskutecznych zrywów, postępuje w sposób rozumny i zaplanowany, jednak niejednokrotnie przesadnie przywiązuje się do uprzednio stworzonych koncepcji. Jest to jednostka tradycjonalistyczna, lubi posiadać wyrazisty punkt widzenia względem wszelkich kwestii, na każdą zmianę spoziera niechętnie i z podejrzliwością, a więc często z uporem upiera się przy dawno już anachronicznych strategiach i rozwiązaniach. Jest to osobnik wytrwały, w liceum częstokroć zdobywa bardzo dobre stopnie, upór pomaga mu spostrzec powiązania niewidoczne dla pozostałych ludzi i często jest cudownym opiekunem.
To jednostka powolna, nie traci prac na kompletnie bezsensowne rzeczy, albowiem wartość ma dla niego zwłaszcza praktyczna przydatność i zawsze stara się układać długookresowe ekstrapolacje. Charakteryzuje się opanowaniem, wygląda jak średniowieczny eremita, zatem cały żywot z największą satysfakcją przepędza na ustronnych refleksjach i przeważnie pracuje rzetelnie, jednakże w swoim tempie. Cechuje się dalekowzrocznością, to przezorny i posiadający duże aspiracje planista, rozpatruje różne grafiki wydarzeń oraz mknie ku bogactwu pomału, ale metodycznie. Bywa osobnikiem ustępliwym, autonomiczne podejmowanie decyzji może być dla niego niezmiernie denerwujące, bo inne osoby częstokroć bierze za opiniotwórców i bez problemów daje się kierować. To jednostka rzetelna, przenigdy nie odkłada zadań do wykonania, utrzymuje równy, aczkolwiek wydajny rytm działalności, a zatem mimo fałszywej opieszałości z reguły wciela w życie swoje projekty.

Pozostałe cechy właściwie odzwierciedlające wspomnianego osobnika to też: gorliwy, fanatyczny, nieszczery, ustatkowany, nieustępliwy, szorstki, skąpy, tkliwy, podstępny, milczący, nieufny, przyjacielski, litościwy, zawzięty, umiarkowany, namiętny, stabilny, solidny, bezbarwny oraz uważny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: lekarz, zegarmistrz, geolog, badacz, ortopeda, laborant, geograf, socjolog, naukowiec i jubiler.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bashir Martin - (1963-) - dziennikarz brytyjski.
 • Blanco Ismael - (1983-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Domańska Joanna - (1970-) - aktorka.
 • Kmak Rafał - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lewis Gus - (1993-) - aktor angielski.
 • Lupaschuk Ross - (1981-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Lynch Peter - (1944-) - wynalazca amerykański.
 • Parlak İlhan - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sumann Christoph - (1976-) - austriacki sportowiec, biathlon.
 • Watts Quincy - (1970-) - amerykański sportowiec, lekkoatletyka, biegi sprinterskie.
 • Wolf Markus - (1923-2006) - wschodnioniemiecki szpieg, szef wywiadu D Stasi.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.