Panna, 04 września - Mężczyzna

Panna, 04 września - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Mężczyzna panna, który przyszedł na świat dnia 4 9, charakteryzuje się wytrwałością, umie być wspaniałomyślnym i empatycznym kolegą, często bawi go wędkarstwo i konsekwencja pomaga mu dojrzeć związki niezauważalne dla pozostałych osób. To człowiek szczery, potrafi być doskonałym przyjacielem pomocnym w strapieniach, oddanie w parze małżeńskiej jest dla niego sprawą oczywistą, jednakże częstokroć w tej spontanicznej uprzejmości umie zapomnieć osobiste potrzeby. Bywa osobnikiem bojaźliwym, śmiałe dokonania woli oddać innym osobom, niespecjalnie darzy zaufaniem kiepsko poznanych ludzi, pomimo tego że stara się zachowywać się racjonalnie i rzetelnie. Cechuje się metodycznością, wykazuje dyscyplinę i nieustępliwość, trudności nie potrafią łatwo go odstręczyć, jednak umie być zbyt sztywny w nieznanych sytuacjach. Jest to jednostka drobiazgowa, zwraca uwagę na niezbyt ważne drobiazgi i trwoni przez to czas, dlatego niestety często nie potrafi przedsięwziąć błyskawicznych i pasujących do okoliczności aktywności. Bywa emocjonalny, bardziej przekonuje go szósty zmysł niźli myślenie, lekceważy czysto racjonalną strategię, a zatem częstokroć wolałby urodzić się o setki lat wcześniej. To osoba zachowawcza, lubi posiadać określone stanowisko wobec wszelkich kwestii, jego współpracownicy muszą postrzegać sprawy w taki sam sposób jak on, a więc często czuje się nie na miejscu w teraźniejszej, rzeczywistości. Częstokroć bywa oficjalny, jego postępowanie jest często sztampowe, nieszablonowość to dla niego nieomalże pseudonim nieodpowiedniej postawy, zatem nie jest uznaną duszą towarzystwa.
To człowiek odpowiedzialny, absolutnie nie odkłada zadań do wykonania, utrzymuje monotonne, ale wydajne tempo pracy, więc w długotrwałej perspektywie na ogół przegania narowistych pionierów. Uwielbia zachowywać się powolnie, trudno go zwieść wykwintnymi zdaniami, bowiem najważniejsza jest dla niego praktyczna funkcjonalność i próbuje pracować podług ustalonych grafików. Znamionuje się przezornością, wystrzega się pochopnych działań, buduje przemyślane harmonogramy oraz dąży ku bogactwu pomału, lecz metodycznie. Jest to osobnik opanowany, nie nudzi go gorliwe realizowanie jednostajnych obowiązków, toteż lubuje się w spokojnych, flegmatycznych czynnościach i zwykle wykonuje pracę sumiennie, aczkolwiek we własnym rytmie. Jest to jednostka uległa, częstokroć musi parać się realizacją lekceważonych przez siebie zajęć, ponieważ często zauważalnie nie starcza mu śmiałości i przesadnie swobodnie ulega czyimś sugestiom.

Pozostałe cechy adekwatnie odzwierciedlające przedstawianą osobę to też: zimny, badawczy, niezawodny, miłosierny, nieprzejednany, milczący, nieustępliwy, wiarygodny, gospodarny, mądry, konformistyczny, oszczędny, przyjacielski, hałaśliwy, słaby, ufny, czuły, światły, logiczny oraz wyciszony.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: ortopeda, dentysta, geograf, eksperymentator, anestezjolog, myśliciel, geolog, złotnik, stylista, socjolog, elektronik, jubiler, zegarmistrz, badacz i laborant.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Albiol Raúl - (1985-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
  • Dybka Arkadiusz - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Gręda Zbigniew - (1964-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Haldoff Jan - (1939-) - szwedzki reżyser filmowy.
  • Kosmalski Jacek - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Kraska Waldemar - (1963-) - lekarz, polityk.
  • Mason Hilary - (1917-) - aktorka angielska.
  • Salt Jennifer - (1944-) - aktorka amerykańska.
  • Ulvskog Marita - (1951-) - polityk szwedzka.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.