Panna, 22 września - Mężczyzna

Panna, 22 września - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Pan panna urodzony w dniu 22 9 to człowiek zdyscyplinowany, ukazuje cierpliwość i siłę charakteru, trudności nie umieją prędko go odstręczyć, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w wymagających tego okolicznościach. Cechuje się wytrwałością, potrafi zdobyć mistrzostwo w zagadnieniach narzucających konieczność długiej nauki, często jest cudownym wychowawcą i w dawnych dniach umiałby być benedyktynem piszącym zdobionych zwojach. To osobnik empatyczny, pokłada ufność w kabale, nie ufa uczonej metodzie likwidowania przeciwności, zatem powszechna technologia częstokroć jest dla niego autentyczną dokuczliwością. Jest to osoba wierna, jest niezmiernie opiekuńczy w stosunku do swojej drugiej połowy, uczciwość w małżeństwie jest dla niego rzeczą niepodważalną, ale czasami w swojej ofiarności dochodzi aż do przesady. To jednostka tradycjonalistyczna, najchętniej działa zawsze analogicznie jak przedtem, w swoich dzieciach z największą satysfakcją widziałby własne repliki, więc często ustawicznie trzyma się od dawna wycofanych z użycia strategii i rozwiązań. To osoba bojaźliwa, spędzenie deszczu na dworze to dla niego autentycznie niemiłe doświadczenie, niespecjalnie polega na kiepsko zapoznanych ludziach, choć próbuje mimo to wynajdywać rożne techniki ominięcia własnych wad. Częstokroć bywa pedantyczny, rozdrabnia się na detale i nie dostrzega obrazu całości, dlatego niestety multiplikację wątpliwości często uznaje za istotniejszą od wyszukiwania odpowiedzi. Częstokroć bywa oficjalny, lubi złożony publiczny ceremoniał, jako przedstawiciel wspólnoty jest często godny zaufania, pomimo tego że równocześnie niezbyt lotny, toteż jest to najlepszy animator.
Jest to osobnik powolny, trudno go zwieść wytwornymi sloganami, ponieważ w największym stopniu ceni przydatność i wszelki przedmiot musi posiadać dla niego jakieś zastosowanie. Charakteryzuje się opanowaniem, wykonuje pracę niespiesznie oraz z rozwagą, a zatem potrafi docenić ekstrawaganckie rzemiosło i irytuje go współpraca z osobami dynamicznymi. Znamionuje się ustępliwością, częstokroć musi parać się wykonywaniem lekceważonych przez siebie działań, bo często zauważalnie brakuje mu odwagi i zestawiony z cudzym naciskiem nie daje rady dopiąć swego. Cechuje się przezornością, dokłada starań, by nie zachowywać się innstynktownie, rozpatruje różne projekty wydarzeń oraz mknie ku sukcesowi z namysłem, jednakże metodycznie. Charakteryzuje się słownością, to żywy ideał przodownika pracy, utrzymuje jednorodny, lecz wydajny rytm aktywności, a więc należy doszkalać się od niego sprawności i pragmatyczności.

Inne określenia celnie ukazujące przedstawianą jednostkę to również: tajemniczy, wiarygodny, zapobiegliwy, gderliwy, cichy, poukładany, czuły, uprzejmy, wytrzymały, sadystyczny, nieelastyczny, seksowny, nieufny, uważny, ospały, zimny, ugodowy, namiętny, przyjazny, prawy, naiwny, poważany, przyjacielski oraz łaskawy.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: dentysta, farmaceuta, filozof, socjolog, laborant, optyk, filolog, naukowiec, anestezjolog i mechanik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bacon Francis - (1561-1626) - angielski polityk, filozof, prawnik.
 • Dzięgielewski Józef - (1895-1952) - działacz socjalistyczny.
 • Felich Arkadiusz - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Getty Balthazar - (1975-) - aktor amerykański.
 • Gladwin Joe - (1906-1987) - aktor angielski.
 • Goworow Leonid A - (1897-1955) - marszałek ZSRR 1944-.
 • Jarmusch Jim - (1953-) - amerykański reżyser, scenarzysta, aktor, producent, montażysta, operator, kompozytor.
 • Jessel Leon - (1871-1942) - niemiecki kompozytor operetkowy.
 • Kaszuba Barbara - (1983-) - kompozytorka.
 • Kempkiewicz Jacek - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kristol Irving - (1920-2009) - amerykański filozof, pisarz polityczny.
 • Landau Lev Davidovich - (1908-1968) - Soviet physicist, Nobel laureate / Russian physicist, Nobel Prize laureate.
 • Long Shane - (1987-) - irlandzki sportowiec, piłka nożna.
 • Nowakowski Doman - (1968-) - scenarzysta.
 • Peyton Philip Bradley - (1881-1949) - generał amerykański.
 • Wojciechowski Rafał - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.