Panna, 21 września - Mężczyzna

Panna, 21 września - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Panna, który urodził się dnia 21 9, to osoba lękliwa, kajakarstwo górskie nie jest sportem stosownym dla tego człowieka, ulubiony przez niego sposób działań cechuje dalekowzroczność, pomimo tego że często potrafi doskonale spełniać się w dziedzinach niepowodujących potrzeby nadmiernego popisywania się. To osobnik metodyczny, umie dociągnąć swoje zamierzenia do pomyślnego zamknięcia, przeciwności nie potrafią szybko go zdeprymować, jednak częstokroć brakuje mu polotu wymaganego w nagłych sytuacjach. Często bywa konwencjonalny, wykazuje podobieństwo do wehikułu bez amortyzatorów, jako członek społeczności jest częstokroć godny zaufania, choć przy tym niespecjalnie lotny, więc najlepsze efekty otrzymuje w naukowych dziedzinach wiedzy pozbawionych krzykliwych ornamentów. Bywa empatyczny, nie lęka się sentymentalnych wzruszeń, nie współpracuje z cywilizacją urządzeń technicznych, toteż przed monitorem często zachowuje się jak małpa na drucie. Jest to jednostka cierpliwa, w dawnych czasach umiałby być mnichem notującym zakurzonych zwojach, potrafi zdobyć biegłość w sprawach narzucających konieczność długookresowej nauki i umie być pobłażliwym i wrażliwym kolegą. Jest to osoba szczera, kompani są dla niego bardzo ważni, uczciwość w rodzinie jest dla niego rzeczą niezaprzeczalną, ale częstokroć w tej immanentnej kurtuazji potrafi nie zaspokoić osobistych potrzeb. Jest to osobnik tradycjonalistyczny, nie lubi nieoczekiwanych wymyślności i zmian, w swoich dzieciach z największą przyjemnością widziałby własne duplikaty, a więc nie aprobuje wokół siebie jakichkolwiek rewolucjonistów. Bywa człowiekiem pedantycznym, dowolną kwestię umie drążyć całymi dniami i nie zauważa obrazu struktury, dlatego niestety potrafi ugrzęznąć na cały rok w pracy.
Jest to osobnik spokojny, nie nuży go pracowita realizacja nudnych obowiązków, a zatem odczuwa pociąg do opieszałych, kojących zawodów i denerwuje go współpraca z osobami dynamicznymi. Bywa ustępliwy, często musi zajmować się wykonywaniem lekceważonych przez siebie czynności, ponieważ częstokroć zauważalnie nie wystarcza mu wiary w sukces i nie umie bronić przed innymi swoich przekonań. Znamionuje się ostrożnością, to przewidujący i śmiały planista, konstruuje wymyślne harmonogramy oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi powoli, jednakże metodycznie. Cechuje się flegmatycznością, nie trwoni wysiłków na zwyczajnie bezsensowne sprawy, gdyż zawsze bierze pod uwagę przewidywane zarobki i w każdym wypadku próbuje budować długofalowe przewidywania. Charakteryzuje się odpowiedzialnością, to chodzący ideał przodownika pracy, funkcjonuje podług drobiazgowo wypracowanego planu, zatem w długim podejściu zwykle przegania popędliwych aktywistów.

Pozostałe atrybuty kapitalnie opisujące opisywaną jednostkę to również: podstępny, seksowny, zawzięty, afektowany, wiarygodny, wyrachowany, logiczny, nieelastyczny, uważny, schematyczny, przewrażliwiony, światły, ograniczony, pożądliwy, ugodowy, skąpy, buntowniczy, przesądny, gderliwy oraz roztropny.
Zawodami, w których idealnie się będzie spełniał, są: elektronik, terapeuta, myśliciel, socjolog, eksperymentator, archeolog, anestezjolog i filolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ballard Shirley - (1925-) - aktorka amerykańska.
 • Bartkowiak Piotr - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Farrell Paul - (1893-1975) - aktor irlandzki.
 • Gonzaga Wincenty I - (1562-1612) - książę Mantui i Montferratu 1578-1612.
 • Góralski Jacek - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Holst Gustav - (1874-1934) - angielski kompozytor, pedagog muzyczny.
 • Lanc Jerzy - (1901-1932) - nauczyciel, działacz społeczno-oświatowy na Mazurach.
 • McKain Jonathan - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Norden Eduard - (1868-1941) - niemiecki filolog klasyczny.
 • Oleszew Nikołaj N - (1903-1970) - generał amerykański.
 • Scott Simon - (1920-1991) - aktor amerykański.
 • Wenham David - (1965-) - aktor australijski.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.