Panna, 18 września - Mężczyzna

Panna, 18 września - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Pan panna urodzony w dniu 18 9 jest to jednostka cierpliwa, umie cierpliwie wysłuchiwać ludzkich historii, potrafi osiągnąć sprawność w sprawach wymagających długiego treningu i często bawi go wędkarstwo. Znamionuje się lojalnością, jest porządnym i rzetelnym podwładnym, do związków małżeńskich odnosi się bardzo serio, lecz jego naturalny legalizm umie owocować erupcjami antypatii. Jest to osoba zachowawcza, nie znosi najmniejszych reorganizacji i ekscentryzmów, na każdą nowinkę spogląda bez entuzjazmu i nieufnie, toteż częstokroć prowadzi zaciekłe spory z własnymi dziećmi. Często bywa oficjalny, kocha rozbudowaną społeczną etykietę, ekscentryczność to dla niego prawie inne określenie nieodpowiedniego postępowania, dlatego jest to optymalny aktywista. Częstokroć bywa uczuciowy, pokłada ufność w astrologii, nie ceni rzeczywistości technologicznej, a zatem nagminnie obecna mechanizacja często oznacza dla niego autentyczną udrękę. Bywa nieśmiały, przeczekanie nawałnicy pod gołym niebem to dla niego naprawdę stresujące przeżycie, wybrany przez niego tryb aktywności cechuje przezorność, chociaż częstokroć równoważy to przemyślnością i myśleniem. Bywa skrupulatny, pragnie poznać najdrobniejsze niuanse analizowanej dziedziny i nie potrafi popatrzeć na problemy z dystansu, dlatego niestety umie zatopić się na cały tydzień w robocie. To osobnik metodyczny, potrafi mądrze zawiadywać swoimi środkami, umie się odpowiednio mobilizować, jednak chwilami zanadto przyzwyczaja się do już wymyślonych projektów.
Jest to człowiek flegmatyczny, trudno go ogłupić czarującymi frazesami, bo najważniejsza jest dla niego rzeczywista przydatność i w każdym wypadku usiłuje budować dalekowzroczne analizy. Jest to jednostka sumienna, jest niezwykle zawzięty i konsekwentny, jego plany nie posiadają usterek, a więc mimo iluzorycznej opieszałości zazwyczaj realizuje swoje koncepcje. To osoba opanowana, działa z namysłem oraz ostrożnie, zatem potrafi właściwie uhonorować wyrafinowany kunszt i umie zachować opanowanie w niespokojnych sytuacjach. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, to przezorny i wytrawny przywódca, drobiazgowo planuje wszelkie akcje oraz nie wierzy konceptom wykonanym w pośpiechu. Bywa osobnikiem posłusznym, zwykle poszukuje mentora i szefa, gdyż lęka się brać udział w utarczkach z innymi i z łatwością pozwala się kierować.

Pozostałe cechy trafnie portretujące wspomnianą jednostkę to też: schematyczny, niezawodny, obowiązkowy, ugodowy, przyjacielski, wyciszony, namówiony, naiwny, rozsądny, przebiegły, bezbronny, afektowany, prawy, nieprzejednany, hałaśliwy, samotny, tajemniczy, stabilny, umiarkowany oraz dziecinny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: stylista, złotnik, ortopeda, anestezjolog, farmaceuta, wizażysta, chirurg, eksperymentator, laborant, zegarmistrz, naukowiec, mechanik, dentysta, optyk, elektronik i terapeuta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.