Panna, 13 września - Mężczyzna

Panna, 13 września - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Panna urodzony dnia 13 9 bywa formalny, pragnie dysponować gotową repliką na dowolną dającą się pomyśleć zaczepkę, spontaniczność to dla niego nieomal inne określenie złego postępowania, dlatego optymalne rezultaty osiąga w technicznych dziedzinach wypranych ze szpanerskich ornamentów. Często bywa pedantyczny, interesuje się mało znaczącymi drobiazgami i częstokroć nie potrafi zauważyć znaczenia sprawy, dlatego niestety nie jest demonem szybkości podczas wynajdywania rozwiązań. Charakteryzuje się szczerością, towarzysze są dla niego niezmiernie istotni, do związków odnosi się niezwykle na serio, aczkolwiek czasami w swoim zaangażowaniu dosięga aż do przesady. To człowiek cierpliwy, często ekscytuje go łowienie ryb, umie cierpliwie zagłębiać się w czyjeś zwierzenia i potrafi zrealizować zadania bardzo nieciekawe dla pozostałych osób. Jest to osobnik emocjonalny, nie boi się uczuciowych ekscytacji, nie przepada za światem naukowym, a więc częstokroć wolałby przyjść na świat o stulecia temu. Jest to jednostka konserwatywna, nie cierpi niespodziewanych zmian i wymyślności, w swoich pociechach najchętniej dostrzegałby własne duplikaty, zatem nie toleruje naokoło siebie wszelkich innowatorów. To osobnik konsekwentny, konsekwentnie podąża do celu, umie się odpowiednio mobilizować, jednak czasem przesadnie upiera się przy już wymyślonych koncepcjach. Bywa człowiekiem strachliwym, unika przebywania w ciemnościach, niezbyt ufa słabo poznanym osobom, mimo że stara się mimo to szukać różnorodnych sposobów przekroczenia własnych ułomności.
To osobnik ostrożny, usiłuje nie reagować bez zastanowienia, uważnie przegląda posiadane statystyki i predykcje oraz nie pokłada ufności w konceptach napisanych byle jak. To jednostka rzetelna, bynajmniej nie opóźnia spraw do załatwienia, postępuje podług drobiazgowo dopracowanego projektu, więc winno się doszkalać się od niego ergonomii i efektywności. Jest to człowiek spokojny, bez pośpiechu celebruje ukochane ceremoniały, toteż każdy czas z największą przyjemnością spędza na samotnych rozważaniach i potrafi zachować samokontrolę w nerwowych okolicznościach. To osoba powolna, nie zajmuje go popisywanie się, ponieważ wartość ma dla niego w pierwszym rzędzie rzeczywista przydatność i w osobistych wyborach zawsze rządzi się zimnymi rachunkami. Bywa osobnikiem ustępliwym, często musi oddawać się wykonywaniu nielubianych przez siebie prac, albowiem obawia się uczestniczyć w sporach z innymi i zbyt bezproblemowo ulega cudzym naciskom.

Inne cechy właściwie portretujące owego człowieka to też: perfekcjonistyczny, afektowany, schematyczny, rozsądny, bezbronny, uważny, współczujący, poważany, przyjazny, wyrachowany, logiczny, srogi, litościwy, szorstki, napięty, przewrażliwiony, melancholijny, płochliwy, obowiązkowy, zapobiegliwy, stabilny oraz naiwny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie czuł, są: anestezjolog, laborant, naukowiec, lekarz, filolog, terapeuta, wizażysta, badacz, farmaceuta, stylista, zegarmistrz, optyk, dentysta, jubiler i chirurg.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Boone Richard - (1917-1981) - aktor amerykański.
 • Elliott Ross - (1917-1999) - aktor amerykański.
 • Fluent Duke Kenneth - (2002-) - syn Marka Fluent'a i Justine Bateman.
 • Grzybowski Michał - (1979-) - aktor.
 • Järvet Jüri - (1919-1995) - aktor radziecki.
 • Kane Carol - (1952-) - aktorka amerykańska.
 • Mild Misty - (1986-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Mitchell Herb - (1937-2011) - aktor amerykański.
 • Rokita Jan Maria - (1959-) - prawnik, polityk.
 • Sut Jacek - (1968-) - aktor, reżyser teatralny, producent programów telewizyjnych.
 • Taylor Steve - (1973-) - aktor w filmach erotycznych.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.