Panna, 11 września - Mężczyzna

Panna, 11 września - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Zodiakalny pan panna urodzony w dniu 11 9 bywa jednostką bojaźliwą, kajakarstwo górskie nie jest zabawą stosowną dla tego człowieka, ulubiony przez niego charakter działań znamionuje dalekowzroczność, choć często jednak podejmuje próby, by zwalczać te cechy swojego usposobienia. To osobnik konserwatywny, uwielbia mieć określony punkt widzenia odnośnie wszelkich spraw, jego koledzy muszą postrzegać sprawy w taki sam sposób jak on, toteż częstokroć czuje się nie na miejscu w dzisiejszym, otoczeniu. To osoba lojalna, potrafi być prawdziwym towarzyszem dostępnym w strapieniach, do związków małżeńskich odnosi się niezwykle poważnie, jednakże często w tej immanentnej przyjazności umie zaniedbać osobiste potrzeby. Częstokroć bywa konwencjonalny, lubuje się w wymyślnym społecznym ceremoniale, zdaje się być na zawsze zablokowany w nieodmiennej metodzie zachowania, dlatego jest to idealny animator. Charakteryzuje się wytrwałością, potrafi być wielkodusznym i empatycznym kumplem, umie zrealizować zadania niezmiernie nieciekawe dla normalnych ludzi i w dawnych dniach potrafiłby być skrybą piszącym zdobionych tomach. Często bywa uczuciowy, pokłada ufność w ezoteryce, nie współpracuje z domeną urządzeń technicznych, a więc teraźniejsza rzeczywistość częstokroć nie odpowiada mu. Bywa osobnikiem pedantycznym, grzęźnie w detalach i nie widzi panoramy struktury, dlatego niestety nie jest demonem szybkości w trakcie wynajdywania strategii. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie dociągnąć swoje plany do zyskownego finiszu, potrafi się właściwie inspirować, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego okolicznościach.
To jednostka zrównoważona, nie męczy go pracowite realizowanie powtarzalnych zleceń, więc bardzo nie znosi być pilnowany i umie zapanować nad sobą w niespokojnych sytuacjach. Jest to osoba posłuszna, zazwyczaj wypatruje zwierzchnika i przewodnika, bowiem pozostałych ludzi częstokroć bierze za wyrocznie i nie potrafi argumentować przed innymi swoich przekonań. Jest to osobnik rozważny, próbuje nie zachowywać się odruchowo, sporządza skomplikowane harmonogramy oraz dąży ku sukcesowi z namysłem, ale systematycznie. Cechuje się odpowiedzialnością, jest niezwykle zawzięty i konsekwentny, jego koncepcje nie posiadają wad, a zatem w długookresowym ujęciu na ogół przewyższa postrzelonych wodzirejów. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie traci sił na najzwyczajniej bezsensowne kwestie, ponieważ w najwyższym stopniu ceni ergonomię i stara się postępować wedle obranych projektów.

Inne przymioty adekwatnie określające niniejszego człowieka to też: ufny, gospodarny, litościwy, schematyczny, zawzięty, afektowany, potulny, mądry, oszczędny, uprzejmy, przyjacielski, przewrażliwiony, prawy, gderliwy, przesądny, zadumany, hałaśliwy, wielkoduszny, bezbarwny, cichy, roztropny oraz beznamiętny.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: badacz, archeolog, złotnik, jubiler, wizażysta, ortopeda, anestezjolog, elektronik i optyk.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.