Panna, 10 września - Mężczyzna

Panna, 10 września - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Zodiakalny mężczyzna panna urodzony dnia 10 9 bywa osobą wrażliwą, wyjść z trudności szuka w czarach i w proroctwach, nie współpracuje z kulturą maszyn, toteż powszechna technologia często oznacza dla niego autentyczne nieszczęście. To jednostka formalna, wygląda jak wehikuł bez amortyzatorów, improwizacja to dla niego niemal określenie błędnego zachowania, a więc nie jest wziętym aktywistą. Częstokroć bywa pedantyczny, potyka się o detale i trwoni w ten sposób żywot, dlatego niestety nie jest raptusem podczas szukania rozwiązań. Jest to człowiek tradycjonalistyczny, z największą satysfakcją funkcjonuje w każdym wypadku tak samo jak wcześniej, w swoich dzieciach z największą przyjemnością dostrzegałby własne duplikaty, a zatem często z uporem trzyma się dawno już zdezaktualizowanych strategii i metod. Cechuje się metodycznością, okazuje opanowanie i upór, potrafi się należycie inspirować, jednak niekiedy przesadnie upiera się przy przedtem opracowanych planach. To osobnik szczery, jest bardzo kochający w stosunku do swojego współmałżonka, stara się zachowywać się właściwie do swoich poglądów, jednakże częstokroć w tej wrodzonej grzeczności umie nie zaspokoić osobistych potrzeb. Bywa trwożliwy, zuchwałe dokonania woli odstąpić innym osobom, lubiany przez niego charakter działań charakteryzuje dalekowzroczność, mimo że często równoważy to sprytem i kombinowaniem. To jednostka cierpliwa, częstokroć jest wspaniałym nauczycielem, często cieszy go wędkowanie i potrafi uważnie czekać na sposobną chwilę.
Znamionuje się sumiennością, zlecenie jest dla niego sprawą nietykalną, pracuje podług dokładnie sprokurowanego projektu, zatem w długiej perspektywie z reguły dystansuje porywczych czempionów. Jest to człowiek uległy, autonomiczne podejmowanie wyborów może być dla niego niezwykle nieprzyjemne, gdyż pozostałe jednostki częstokroć bierze za opiniotwórców i nie umie bronić przed innymi swoich przekonań. Charakteryzuje się rozwagą, usiłuje nie odpowiadać intuicyjnie, bierze pod uwagę różnorodne grafiki wydarzeń oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi pomału, lecz konsekwentnie. Jest to człowiek zrównoważony, jest podobny do średniowiecznego mnicha, więc potrafi docenić osobliwy artyzm i zazwyczaj mozoli się odpowiedzialnie, ale we własnym tempie. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie zwraca uwagi na fasady, bowiem wartość ma dla niego nade wszystko praktyczna funkcjonalność i zawsze działa planowo oraz przezornie.

Inne przymioty prawidłowo opisujące wspomnianego osobnika to też: ustatkowany, beznamiętny, skąpy, litościwy, tajemniczy, solidny, tkliwy, gospodarny, potulny, marudny, pracowity, przyjacielski, dziecinny, snobistyczny, szorstki, ospały, histeryczny, zadumany, uparty, melancholijny, ugodowy, fanatyczny, przebiegły, wielkoduszny, przyjazny, zawzięty, nerwowy, uważny i schematyczny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: ortopeda, badacz, jubiler, archeolog, anestezjolog, geolog, zegarmistrz, laborant, optyk oraz stylista.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bojanowski Jerzy - (1963-) - reżyser, realizator telewizyjny.
 • Born Max - (1882-1970) - niemiecki fizyk teoretyk.
 • Foxxx Courtney - (1982-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Garr Teri - (1949-) - aktorka amerykańska.
 • Guardia Fiorello Henry La - (1882-1947) - prawnik amerykański.
 • Herzog George - (1901-) - amerykański etnomuzykolog.
 • Jaber Sami Abdullah Al- - (1972-) - saudyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Konrad Sebastian - (1971-) - aktor.
 • Mordarski Waldemar - (1978-) - operator filmowy.
 • Olszewski Paweł - (1979-) - ekonomista, polityk.
 • Stefański Adrian - (1987-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Stoppelkamp Moritz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Waczkowski Tadeusz - (1919-1981) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.