Panna, 31 sierpnia - Mężczyzna

Panna, 31 sierpnia - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Zodiakalny pan panna, który przyszedł na świat dnia 31 8, to jednostka drobiazgowa, pragnie poznać najbłahsze niuanse poznawanej dziedziny i nie widzi ogółu zza detali, dlatego niestety umie zatopić się na cały rok w działaniu. Bywa osobą empatyczną, wyjść z problemów wygląda w zabiegach magicznych i w proroctwach, nie przepada za rzeczywistością techniczną, zatem nagminnie obecna mechanizacja często oznacza dla niego autentyczną zgryzotę. To człowiek oficjalny, wykazuje podobieństwo do pojazdu bez hamulców, spontaniczność to dla niego nieomal nazwa nieodpowiedniej postawy, więc jest to kapitalny organizator. To osobnik cierpliwy, potrafi umiejętnie oczekiwać na stosowną chwilę, umie bacznie słuchać ludzkich historii i spełnia się w charakterze wziętego mentora. Częstokroć bywa strachliwy, paralotniarstwo nie jest zabawą odpowiednią dla tej osoby, jest nieśmiały w otoczeniu nieznajomych ludzi, mimo że często potrafi bardzo dobrze sprawdzać się w sprawach niedomagających się zbytniego kozaczenia. Cechuje się lojalnością, umie być najlepszym kolegą dostępnym w trudnościach, usiłuje zachowywać się odpowiednio do swoich przekonań, lecz jego spontaniczna sprawiedliwość potrafi owocować przypływami awersji. Jest to osobnik zorganizowany, wykonuje pracę bez bezsensownych sprintów, działa w sposób roztropny i zamierzony, jednak częstokroć nie wystarcza mu wszechstronności koniecznej w naglących sytuacjach. To jednostka tradycjonalistyczna, najchętniej postępuje w każdym wypadku analogicznie jak przedtem, jego współpracownicy mają obowiązek osądzać rzeczywistość identycznie jak on, toteż często wszczyna szalone utarczki z własnymi pociechami.
Charakteryzuje się rozwagą, próbuje nie reagować innstynktownie, uważnie przepatruje posiadane dane statystyczne i predykcje oraz nie pokłada ufności w konceptach utworzonych niestarannie. Bywa osobą ustępliwą, lubi zajmować się kojącymi, niezwiązanymi z odpowiedzialnością czynnościami, ponieważ lęka się angażować się w konflikty z innymi i nie umie udowadniać przed innymi swoich poglądów. Znamionuje się opanowaniem, pracuje bez pośpiechu oraz z rozwagą, a więc każdy rok po roku z największą satysfakcją przepędza na intymnych przemyśleniach i potrafi zapanować nad sobą w stresujących okolicznościach. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie interesuje go popisywanie się, albowiem wartość ma dla niego głównie praktyczna użyteczność i stara się funkcjonować według wytyczonych harmonogramów. Cechuje się słownością, jest bardzo zawzięty i metodyczny, jego pomysły nie zawierają defektów, a zatem można uczyć się od niego ergonomii oraz efektywności.

Inne atrybuty trafnie opisujące tego człowieka to też: roztropny, badawczy, nieprzejednany, sympatyczny, poważany, bezbarwny, wystraszony, wyrachowany, podstępny, ustatkowany, zapobiegliwy, gospodarny, schematyczny, tkliwy, namiętny, nieszczery, sadystyczny, pracowity, miłosierny, chytry, płochliwy i światły.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie funkcjonował, są: elektronik, laborant, filozof, zegarmistrz, archeolog, badacz, eksperymentator oraz filolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Banach Wojciech - (1953-) - inżynier, poeta, kolekcjoner.
 • Barański Rajmund - (1894-1971) - lekarz, polityk.
 • Brannon Chad - (1979-) - aktor amerykański.
 • Frankiewicz Stefan - (1940-) - historyk literatury, , publicysta, dyplomata.
 • Janiš Peter - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jaye Leah - (1986-) - angielska aktorka w filmach erotycznych.
 • Jayne Melanie - (1984-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Jayne Melanie - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kelley Ryan - (1986-) - aktor amerykański.
 • Koczarian Robert - (1954-) - polityk armeński.
 • Mostwin Danuta - (1921-) - pisarka, socjolog.
 • Politzer Hugh David - (1949-) - fizyk amerykański.
 • Rae Ashlyn - (1990-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Ubac Raoul - (1910-1985) - belgijski fotograf, malarz.
 • Wołowski Ludwik Franciszek - (1810-1876) - francuski ekonomista, adwokat.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.