Panna, 30 sierpnia - Mężczyzna

Panna, 30 sierpnia - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Astrologiczny pan panna urodzony w dniu 30 8 cechuje się wytrwałością, sprawdza się w roli lubianego opiekuna, potrafi wykonać sprawy niezwykle zniechęcające dla pozostałych osób i częstokroć jest kapitalnym przewodnikiem. To jednostka wierna, jest rzetelnym i sumiennym podkomendnym, jest bardzo szanowany przez partnerów, jednak często w tej immanentnej kurtuazji umie nie dopilnować własnych interesów. Bywa osobnikiem strachliwym, spędzenie deszczu poza domem to dla niego naprawdę nieprzyjemna przygoda, ulubiony przez niego tryb aktywności charakteryzuje rozwaga, mimo że stara się jednakowoż wyszukiwać rozmaite sposoby przełamania własnych wad. Znamionuje się systematycznością, metodycznie podąża do finału, pracuje w sposób rozsądny i zaplanowany, jednak nieraz zbyt przyzwyczaja się do wcześniej opracowanych projektów. Bywa człowiekiem pedantycznym, postrzega budowlę niczym ogromną stertę szczegółów i częstokroć nie potrafi wychwycić sedna sytuacji, dlatego niestety nie jest demonem szybkości w trakcie wynajdywania rozwiązań. To osoba uczuciowa, wyjść z kłopotów poszukuje w zabiegach magicznych i w znakach, nie lubi świata naukowego, a więc często wolałby urodzić się o setki lat temu. Jest to jednostka zachowawcza, uwielbia posiadać jednoznaczne stanowisko wobec wszelkich kwestii, na każdą zmianę patrzy bez entuzjazmu i ostrożnie, zatem częstokroć gubi się w dzisiejszej, rzeczywistości. To osoba oficjalna, jego zachowanie jest często sztampowe, jako członek społeczności jest częstokroć wiarygodny, chociaż zarazem niespecjalnie bystry, toteż doskonałe efekty osiąga w technicznych przedmiotach wypranych z efekciarskich błyskotek.
To człowiek słowny, kompletnie nie odkłada zadań do załatwienia, zachowuje jednolity, lecz efektywny rytm pracy, a zatem należy uczyć się od niego skuteczności oraz pragmatyczności. To osobnik przewidujący, usiłuje nie zachowywać się innstynktownie, cierpliwie analizuje posiadane zbiory danych i prognozy oraz nie polega na pomysłach wykonanych byle jak. Bywa jednostką posłuszną, zazwyczaj wygląda guru i wodza, bowiem inne osoby często uznaje za znawców i bez trudu pozwala się prowadzić. Charakteryzuje się spokojem, leniwie sprawuje ukochane ceremonie, więc niezmiernie nie znosi być rozliczany z terminów i umie nie stracić głowy w nerwowych okolicznościach. Lubi zachowywać się powolnie, nie szacuje jedynie powierzchownie, gdyż troszczy się tylko o autentycznie praktyczne rzeczy i w każdym wypadku próbuje kreować dalekosiężne przewidywania.

Pozostałe cechy celnie ukazujące opisywaną jednostkę to też: ugodowy, sentymentalny, pracowity, milczący, bezbronny, badawczy, hałaśliwy, naiwny, słaby, nieuczciwy, zapobiegliwy, nieelastyczny, schematyczny, skąpy, przebiegły, histeryczny, namiętny, potulny, beznamiętny, cichy, obowiązkowy, szorstki, zawzięty, sarkastyczny oraz wielkoduszny.
Zawodami, w których idealnie się będzie spełniał, są: wizażysta, złotnik, myśliciel, anestezjolog, dentysta, archeolog, laborant, ortopeda, badacz, optyk, jubiler i zegarmistrz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.