Panna, 28 sierpnia - Mężczyzna

Panna, 28 sierpnia - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Pan panna urodzony w dniu 28 8 to człowiek uczuciowy, wyjść z problemów szuka w czarach i we wróżbach, nie lubi kultury matematycznej, toteż wszędobylska mechanizacja często oznacza dla niego prawdziwe zmartwienie. To osoba strachliwa, przeczekanie burzy na zewnątrz to dla niego autentycznie traumatyczne doświadczenie, bywa lękliwy w otoczeniu nieznajomych ludzi, mimo że częstokroć niemniej jednak podejmuje próby, by zmagać się z tymi cechami swojego charakteru. Bywa osobnikiem sztywnym, chce mieć sprawdzoną replikę na każdą dającą się pomyśleć kwestię, jest dosyć konwencjonalny choć w każdym wypadku także bardzo taktowny, a więc perfekcyjne wyniki osiąga w technicznych zagadnieniach wyzbytych kuglarskich ozdobników. To jednostka skrupulatna, pragnie opanować najsubtelniejsze elementy badanej dziedziny i często nie potrafi dojrzeć znaczenia sytuacji, dlatego niestety umie zatopić się na cały dzień w robocie. To osoba wierna, jest rzetelnym i sumiennym podwładnym, usiłuje zachowywać się stosownie do swoich poglądów, ale czasami w swojej uczciwości sięga aż do sztuczności. Jest to człowiek cierpliwy, spełnia się w zawodzie uznanego wychowawcy, potrafi być pobłażliwym i otwartym przyjacielem i konsekwencja w dążeniu do finału częstokroć dopomaga mu uzyskać finansowy dobrobyt. Jest to osobnik zdyscyplinowany, ukazuje siłę charakteru i cierpliwość, funkcjonuje w sposób rozsądny i zamierzony, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. Jest to jednostka zachowawcza, uznaje reformy za taktykę niszczenia dobrych mechanizmów, w swoich pociechach najchętniej postrzegałby własne duplikaty, a zatem nie aprobuje dookoła siebie jakichkolwiek reformatorów.
Cechuje się rzetelnością, zlecenie jest dla niego rzeczą nietykalną, utrzymuje jednolity, lecz skuteczny rytm działalności, więc należy uczyć się od niego sprawności oraz ergonomiczności. Jest to osoba spokojna, wykonuje pracę niespiesznie i ostrożnie, zatem utrzymuje się niewrażliwy na publiczny pośpiech i zazwyczaj pracuje odpowiedzialnie, jednakże w swoim tempie. To osobnik powolny, ciężko go omamić czarującymi frazesami, ponieważ decydująca jest dla niego rzeczywista funkcjonalność i próbuje postępować według ustalonych scenariuszy. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, dokłada starań, by nie reagować innstynktownie, buduje wyrafinowane plany oraz mknie ku bogactwu powoli, aczkolwiek metodycznie. To człowiek ustępliwy, częstokroć musi oddawać się wykonywaniu nielubianych przez siebie zajęć, bowiem często zauważalnie brakuje mu asertywności i bezproblemowo pozwala się sterować.

Inne określenia kapitalnie charakteryzujące wspomnianą jednostkę to też: sympatyczny, srogi, słaby, łaskawy, wielkoduszny, szorstki, uparty, nieprzejednany, gospodarny, przyjacielski, gorliwy, ograniczony, przebiegły, uważny, nieustępliwy, światły, prawy, rozsądny, tajemniczy, logiczny, fanatyczny, perfekcjonistyczny, bezbarwny, gderliwy, snobistyczny, poważany oraz nieelastyczny.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: anestezjolog, filozof, filolog, laborant, farmaceuta, terapeuta, optyk, geolog, lekarz, jubiler, archeolog, badacz, geograf i zegarmistrz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.