Panna, 27 sierpnia - Mężczyzna

Panna, 27 sierpnia - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Panna, który przyszedł na świat w dniu 27 8, lubi zachowywać się konsekwentnie, systematycznie zmierza do mety, przeszkody nie umieją prędko go zrazić, jednak często nie wystarcza mu błyskotliwości wskazanej w naglących okolicznościach. Bywa uczuciowy, bardziej ujmuje go czucie niż intelekt, nie ceni rzeczywistości technicznej, zatem jego życie jest burzliwe i nieuładzone. Jest to osobnik szczery, potrafi być najlepszym przyjacielem pomocnym w opałach, do miłości podchodzi niezwykle na serio, jednakże jego wrodzona sprawiedliwość umie powodować paroksyzmy niechęci. To jednostka konwencjonalna, pragnie dysponować zaplanowaną ripostą na każdą dającą się pomyśleć zaczepkę, częstokroć jest bardzo grzeczny, aczkolwiek też odrobinę rutynowy w funkcjonowaniu, więc idealne wyniki uzyskuje w matematycznych przedmiotach wyzbytych bufońskich błyskotek. To osoba wytrwała, determinacja w posuwaniu się do celu często dopomaga mu osiągnąć bogactwo, potrafi być wspaniałomyślnym i otwartym towarzyszem i sprawdza się w roli uznanego przewodnika. Jest to człowiek lękliwy, stroni od przebywania w ciemności, jest nieśmiały w otoczeniu obcych osób, mimo że stara się działać mądrze i sumiennie. Jest to jednostka tradycjonalistyczna, unika wszelkich ekscentryzmów i reform, na każdą nowinkę spogląda zawistnie i nieufnie, dlatego nie toleruje dokoła siebie jakichkolwiek innowatorów. Bywa człowiekiem drobiazgowym, postrzega budowlę jako ogromny zestaw detali i częstokroć nie umie zobaczyć meritum sytuacji, dlatego niestety akademickie przemyślenia potrafią być dla niego istotniejsze niż rzeczywiste wynajdywanie strategii.
Charakteryzuje się powolnością, nie trwoni prac na najzwyczajniej zbędne kwestie, ponieważ wartość ma dla niego przede wszystkim faktyczna użyteczność i zawsze usiłuje konstruować długofalowe przewidywania. Cechuje się sumiennością, to chodzący ideał pioniera, jego plany nie kryją usterek, a zatem winno się doszkalać się od niego ergonomiczności oraz skuteczności. Bywa osobą posłuszną, zwykle poszukuje opiekuna i wodza, albowiem często zasadniczo brakuje mu śmiałości i nie umie uzasadniać przed innymi swoich poglądów. Znamionuje się spokojem, jest to naturalny biurokrata, a więc cały żywot z największą satysfakcją spędza na intymnych medytacjach i potrafi zapanować nad sobą w stresujących okolicznościach. Jest to osobnik rozważny, to ostrożny i ambitny przywódca, rozważa najrozmaitsze harmonogramy posunięć oraz nie pokłada ufności w projektach sporządzonych w pośpiechu.

Inne atrybuty właściwie charakteryzujące opisywaną jednostkę to też: poważany, fanatyczny, uważny, umiarkowany, płochliwy, sadystyczny, schematyczny, gospodarny, tkliwy, milczący, gorliwy, szorstki, prawy, łaskawy, litościwy, roztropny, nieszczery, marudny, fanatyczny, konformistyczny, namówiony, potulny, uprzejmy, oszczędny, wytrzymały, solidny, przyjacielski, wielkoduszny i gderliwy.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: geolog, dentysta, archeolog, ortopeda, zegarmistrz, badacz, socjolog, filozof, eksperymentator, lekarz, wizażysta, stylista, jubiler oraz mechanik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arthuro - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bosch Carl - (1874-1940) - niemiecki chemik, technolog.
 • Corday Charlotte - (1768-) - żyrondystka francuska, przeciwniczka rządów terroru.
 • Dohnal Jakub - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dyduch Marek - (1957-) - polityk.
 • Hamlin Hannibal - (1809-1891) - amerykański polityk, wiceprezydent USA 1861-1865.
 • Love Isis - (1980-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Mrożek Aleksander - (1950-) - muzyk.
 • Obidile Emeka - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Page Harrison - (1941-) - aktor amerykański.
 • Robin Martial - (1977-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Sands Tommy - (1937-) - amerykański aktor, piosenkarz.
 • Starr Aiden - (1979-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Stormare Peter - (1953-) - aktor szwedzki.
 • Trump Kelly - (1970-) - niemiecka aktorka w filmach erotycznych.
 • Udebuluzor Cornelius - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.