Lew, 09 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 09 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Zodiakalny mężczyzna lew urodzony w dniu 9 8 jest to osobnik ciekawy, życie jest dla niego niezmierzoną książnicą, a zatem jest kujonem w dziedzinach pomijanych przez inne jednostki oraz spełnia się w zajęciach powiązanych z ciekawskością. To osoba ekstrawertyczna, jest głównym aktorem wszelkiego party, jego banalne gesty pobrzmiewają wytworne przedstawienie, jednakże częstokroć uwielbia wygłaszać osądy niezbyt roztropne. Bywa samolubny, wszelkie przedsięwzięcia powinny kręcić się dookoła jego ego, nie interesuje go rozwijanie twórczych relacji z ludźmi i do zamierzeń potrafi podążać chociażby poprzez czyjąś niedolę. Jest to osobnik otwarty, jest lubiany w grupie, bardzo ceni uczciwość, jednak przy tym nie umie być subtelny. Znamionuje się szczerością, przyjaciele są dla niego niezmiernie ważni, jest niezwykle szanowany przez partnerów, aczkolwiek jego wrodzona sprawiedliwość potrafi owocować paroksyzmami niechęci. Jest to jednostka przedsiębiorcza, nie stroni od roboty, jest bardzo skuteczny w pracy i pragnie żyć w permanentnym pędzie. Często bywa dominujący, zachowuje się niczym awanturnik i nie lęka się oceniania swojego postępowania, dlatego jest wyalienowany w swoim środowisku. Lubi zachowywać się agresywnie, pożąda postawienia na swoim dowolnym kosztem i ochoczo wchodzi w kłótnie. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie racjonalnie zarządzać swoimi środkami, funkcjonuje w sposób rozsądny i zamierzony, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach.
To osoba optymistyczna, zawsze popatruje z odwagą przed siebie, obawa przed uczynieniem gafy nie obezwładnia go, toteż nie traci pogody ducha nawet w nieprzyjemnych okolicznościach. To człowiek żywiołowy, zirytowany podziwianiem cudzego niezgulstwa chce często zrobić coś samodzielnie, drażni go obowiązek zaczekania na czyjeś decyzje i każdy problem chce rozwikłać momentalnie. To osobnik niezależny, naprawdę kocha się w całkowitej autonomii decydowania, więc niech ci nie jawi się, że podporządkuje się komuś bez starcia. Jest to jednostka silna, na ogół działa szybko i dynamicznie, nie odczuwa oporu przed destrukcją istniejącego ładu oraz nie pozwala się zdezorientować. Jest to osoba pobudliwa, stanowi ucieleśnione potwierdzenie, iż nieprzerwana, w pewnym stopniu stuknięta improwizacja też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i należy sobie pozwolić na dzikie doświadczanie odczuć i wyrażanie się. Jest to osobnik tolerancyjny, posiada niezmiernie wścibski i wieloaspektowy umysł i ekscytuje go urozmaicenie otoczenia i współpracowników, a więc bywa aktywistą charytatywnym walczącym o równość osób nękanych. Bywa człowiekiem nietolerancyjnym, złoszczą go osoby o odrębnych orientacjach politycznych, jego wspólnicy mają obowiązek oceniać wszystko identycznie jak on, zatem prędko zniechęca do siebie pozostałych ludzi. Jest to osobnik dzielny, niezwykle rzadko obawia się nieznanych trudności, bowiem wyśmienicie daje sobie radę z niepokojem i wydaje się innym ludziom nieugiętą górą.

Pozostałe przymioty adekwatnie portretujące wspomnianego człowieka to również: bezkompromisowy, wyzwolony, zwycięski, narcystyczny, bezlitosny, rozmowny, wyemancypowany, surowy, bezczelny, rozrzutny, charyzmatyczny, pociągający, chciwy, entuzjastyczny, ordynarny, sprytny, uparty, tkliwy, niepohamowany oraz litościwy.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: informatyk, dyrektor, redaktor, sędzia, programista, administrator, menedżer, zarządca, kierownik, tłumacz, antykwariusz, webmaster, prezes, naczelnik i urzędnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Avnet Jon - (1949-) - amerykański reżyser filmowy.
 • Azaouagh Mimoun - (1982-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Barre Martin - (1946-) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta.
 • Barzola Pablo - (1983-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Bulman Radosław - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dobles Santiago - (1976-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Gold Victoria - (1976-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Joffé Roland - (1945-) - brytyjski reżyser, producent, scenarzysta filmowy.
 • Lancaster Billy - (1947-1997) - amerykański scenarzysta filmowy, aktor.
 • MacDonald Alexandre - (1765-1840) - marszałek Francji.
 • Maruk Dennis - (1955-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Mastrantonio Mary Elizabeth - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Mecklenburg-Strelitz Charlotte von - (1769-) - księżna niemiecka.
 • Michaels Lorne - (1944-) - kanadyjski producent filmowy, scenarzysta.
 • Śliwa Magdalena - (1969-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Ward Kelly - (1956-) - amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, producent filmowy.
 • Ziemiański Władysław - (1921-1996) - aktor, dyrektor teatrów.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.