Lew, 09 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 09 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Zodiakalny mężczyzna lew urodzony w dniu 9 8 jest to osobnik ciekawy, życie jest dla niego niezmierzoną książnicą, a zatem jest kujonem w dziedzinach pomijanych przez inne jednostki oraz spełnia się w zajęciach powiązanych z ciekawskością. To osoba ekstrawertyczna, jest głównym aktorem wszelkiego party, jego banalne gesty pobrzmiewają wytworne przedstawienie, jednakże częstokroć uwielbia wygłaszać osądy niezbyt roztropne. Bywa samolubny, wszelkie przedsięwzięcia powinny kręcić się dookoła jego ego, nie interesuje go rozwijanie twórczych relacji z ludźmi i do zamierzeń potrafi podążać chociażby poprzez czyjąś niedolę. Jest to osobnik otwarty, jest lubiany w grupie, bardzo ceni uczciwość, jednak przy tym nie umie być subtelny. Znamionuje się szczerością, przyjaciele są dla niego niezmiernie ważni, jest niezwykle szanowany przez partnerów, aczkolwiek jego wrodzona sprawiedliwość potrafi owocować paroksyzmami niechęci. Jest to jednostka przedsiębiorcza, nie stroni od roboty, jest bardzo skuteczny w pracy i pragnie żyć w permanentnym pędzie. Często bywa dominujący, zachowuje się niczym awanturnik i nie lęka się oceniania swojego postępowania, dlatego jest wyalienowany w swoim środowisku. Lubi zachowywać się agresywnie, pożąda postawienia na swoim dowolnym kosztem i ochoczo wchodzi w kłótnie. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie racjonalnie zarządzać swoimi środkami, funkcjonuje w sposób rozsądny i zamierzony, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach.
To osoba optymistyczna, zawsze popatruje z odwagą przed siebie, obawa przed uczynieniem gafy nie obezwładnia go, toteż nie traci pogody ducha nawet w nieprzyjemnych okolicznościach. To człowiek żywiołowy, zirytowany podziwianiem cudzego niezgulstwa chce często zrobić coś samodzielnie, drażni go obowiązek zaczekania na czyjeś decyzje i każdy problem chce rozwikłać momentalnie. To osobnik niezależny, naprawdę kocha się w całkowitej autonomii decydowania, więc niech ci nie jawi się, że podporządkuje się komuś bez starcia. Jest to jednostka silna, na ogół działa szybko i dynamicznie, nie odczuwa oporu przed destrukcją istniejącego ładu oraz nie pozwala się zdezorientować. Jest to osoba pobudliwa, stanowi ucieleśnione potwierdzenie, iż nieprzerwana, w pewnym stopniu stuknięta improwizacja też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i należy sobie pozwolić na dzikie doświadczanie odczuć i wyrażanie się. Jest to osobnik tolerancyjny, posiada niezmiernie wścibski i wieloaspektowy umysł i ekscytuje go urozmaicenie otoczenia i współpracowników, a więc bywa aktywistą charytatywnym walczącym o równość osób nękanych. Bywa człowiekiem nietolerancyjnym, złoszczą go osoby o odrębnych orientacjach politycznych, jego wspólnicy mają obowiązek oceniać wszystko identycznie jak on, zatem prędko zniechęca do siebie pozostałych ludzi. Jest to osobnik dzielny, niezwykle rzadko obawia się nieznanych trudności, bowiem wyśmienicie daje sobie radę z niepokojem i wydaje się innym ludziom nieugiętą górą.

Pozostałe przymioty adekwatnie portretujące wspomnianego człowieka to również: bezkompromisowy, wyzwolony, zwycięski, narcystyczny, bezlitosny, rozmowny, wyemancypowany, surowy, bezczelny, rozrzutny, charyzmatyczny, pociągający, chciwy, entuzjastyczny, ordynarny, sprytny, uparty, tkliwy, niepohamowany oraz litościwy.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: informatyk, dyrektor, redaktor, sędzia, programista, administrator, menedżer, zarządca, kierownik, tłumacz, antykwariusz, webmaster, prezes, naczelnik i urzędnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Clark May - (1889-) - aktorka angielska.
 • Francescatti Zino - (1905-1991) - skrzypek francuski.
 • Gulik Robert van - (1910-1967) - holenderski orientalista, dyplomata, pisarz.
 • Hartung Hugo - (1855-1932) - niemiecki architekt, historyk.
 • Jansson Tove - (1914-) - fińska pisarka, malarka, ilustratorka książek.
 • Jokiel Jerzy - (1931-) - gimnastyk sportowy.
 • Kuczma Leonid - (1938-) - ukraiński działacz gospodarczy, polityk.
 • Marciszewski Marek - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Niedzielski Mieczysław Roman - (1897-1980) - oficer Wojska Polskiego, Armii Krajowej, podpułkownik.
 • Okaka Stefano - (1989-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Piaget Jean - (1896-1980) - szwajcarski filozof, psycholg i pedagog.
 • Pike Gerry - (1959-) - nowozelandzki aktor w filmach erotycznych.
 • Reznik Kirill - (1974-) - polityk amerykański.
 • Rivić Stiven - (1985-) - chorwacki sportowiec, piłka nożna.
 • Schleich Eduard von - (1888-1947) - niemiecki pilot, as myśliwski.
 • Wancerz Dariusz - (1979-) - muzyk, kompozytor, realizator dźwięku.
 • Wełyczko Serhij - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Williams Dick Anthony - (1934-2012) - aktor amerykański.
 • Wysocki Adrian - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • XIII Bogusław - (1544-1606) - książę wołogoski i szczeciński.
 • Zmorski Roman - (1822-1867) - poeta, tłumacz, folklorysta.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.