Lew, 08 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 08 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Lew, który przyszedł na świat w dniu 8 8, charakteryzuje się lojalnością, towarzysze są dla niego bardzo cenni, wierność w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą bezdyskusyjną, jednakże czasami w swojej szczerości posuwa się aż do braku powagi. Bywa osobą ekstrawertyczną, jest autentyczną duszą towarzystwa, jego proste poruszenia jawią się wykwintnym przedstawieniem, jednak częstokroć ubóstwia wygłaszać sądy niezbyt rozważne. To człowiek napastliwy, spełnia fantastyczne projekty i nienawidzi nieoczekiwanych utrudnień. Często bywa władczy, postrzega się za jednostkę kompetentną w dowolnej sprawie i nie zamartwia się osądem swojego zachowania, dlatego potrafi prowokować opory pomiędzy swoimi podkomendnymi. Jest to osobnik prostolinijny, bez trudności zawiązuje przyjaźnie, uczciwość to jego najtrafniejszy przydomek, ale częstokroć irytuje w ten sposób kolegów. Bywa osobą samolubną, wszelkie kwestie winny obracać się wkoło jego postaci, jest bez reszty skoncentrowany na sobie i umie beznamiętnie wyzyskiwać pozostałych ludzi. Jest to osobnik ciekawy, chce dowiedzieć się więcej aniżeli inne umysły, więc chętnie szwenda się po świecie oraz często oddaje się niespotykanym zainteresowaniom. Jest to jednostka energiczna, jest niezmiernie wydajny w pracy i uwielbia stwarzać oryginalne rzeczy. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do pomyślnego zakończenia, umie się adekwatnie mobilizować, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego okolicznościach.
Jest to osobnik nieustraszony, potrafi urzeczywistnić zadania nierealne dla pozostałych ludzi, albowiem podejmuje starania, by zazwyczaj nie lękać się z wyprzedzeniem i jakiekolwiek trudności z reguły nie zatrważają go. Jest to osoba szybka, często jest napędem całego kolektywu roboczego, w jednej chwili oswaja się do wymogów sytuacji i denerwują go niepewne sytuacje wymagające wieloaspektowego rozpatrywania. Częstokroć bywa ksenofobiczny, zmaga się z każdym myślącym inaczej, na całym całym globie wyłącznie on pojmuje sprawy właściwie, a więc umie dogadać się jedynie z podobnym do niego maniakiem. Uwielbia zachowywać się stanowczo, wyraźnie i dokładnie komunikuje swoje pragnienia, potrafi wymusić zrealizowanie wydanych nakazów oraz z radością podchodzi do wszelkich korzystnych przemian w otoczeniu. Cechuje się tolerancyjnością, nie unika dziedzin niekonwencjonalnych i różniących się od uprzednio zgłębionych i raduje go zróżnicowanie rzeczywistości i wspólników, zatem jest wolontariuszem społecznym zabiegającym o swobodę ludzi wykluczonych. Znamionuje się samodzielnością, decyzje obiera na bazie własnych rozważań, a zatem nonsensem jest zakładanie, iż będzie respektował twoje dyspozycje i zakazy. Charakteryzuje się wesołością, niezachwianie wierzy w swoje szczęście, lęk przed uczynieniem pomyłki nie zatrzymuje go, toteż ochoczo bierze się za badanie niepoznanych przedtem terytoriów. To osobnik porywczy, stanowi namacalny dowód, że wydawałoby się przypadkowe działania też umieją dostarczać wyników i nie można nadto przeholowywać z ciągłą samokontrolą.

Inne przymioty odpowiednio portretujące przedstawianego człowieka to również: rzutki, kochliwy, zblazowany, bezkompromisowy, wygodnicki, podły, dowcipny, entuzjastyczny, rozhisteryzowany, brutalny, gorliwy, hojny, lubieżny, ruchliwy, zdolny, tyrański, nieugięty, pyszałkowaty, zadufany, żarliwy, narcystyczny, wpływowy, bezlitosny, nieuprzejmy, surowy, pusty, wytrzymały oraz uprzejmy.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: spedytor, menedżer, redaktor, tłumacz, inżynier, logistyk, ekonomista, administrator, sędzia, kierownik, dyrektor i programista.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bording Anders - (1619-1677) - poeta duński.
 • Dębowski Bartosz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fabien Pierre Georges - (1919-1944) - pułkownik, bohater ruchu oporu.
 • Fedorowicz Andrzej - (1942-) - aktor.
 • Hill Benny - (1925-1992) - angielski aktor komediowy.
 • Jas - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Laxa Vladimir - (1869-1945) - generał chorwacki.
 • Łobacz Kamil - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mach Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piotrowski Roman - (1895-1988) - architekt, polityk.
 • Postawka Franciszek Antoni - (1922-1985) - sportowiec, kierowca i pilot rajdowy.
 • Rylik Agnieszka - (1974-) - sportowiec, boks.
 • Savalas Telly - (1922-1994) - aktor amerykański.
 • Skalovski Todor - (1909-2007) - kompozytor macedoński.
 • Stawarz Agata - (1978-) - aktorka.
 • Stepanovs Igors - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taylor Dallas - (1967-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tom Seweryn - (1926-) - inżynier, wynalazca.
 • Witos Wincenty - (1874-1945) - działacz ludowy, polityk, publicysta.
 • Wołkow Oleg W - (1900-1996) - rosyjski pisarz, publicysta, tłumacz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.