Lew, 06 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 06 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Lew, który przyszedł na świat dnia 6 8, uwielbia zachowywać się konsekwentnie, systematycznie podąża do mety, funkcjonuje w sposób rozumny i sprawdzony, jednak umie być zanadto sztywny w nietypowych sytuacjach. Bywa osobą wojowniczą, jest straszliwy w stosunku do wrogów, lubuje się w ryzyku i nienawidzi niespodziewanych utrudnień. To człowiek otwarty, jego szczerość dostarcza mu popularności, niezwykle ceni prawdomówność, lecz niestety, niekiedy formułuje myśli nadmiernie otwarcie. To jednostka aktywna, rozpoczyna za jednym zamachem rozliczne zadania, denerwuje go bierność i pragnie żyć w ciągłym biegu. Jest to osobnik ciekawski, chce poznać więcej niźli inni śmiertelnicy, a więc bywa najlepszym uczniem w zagadnieniach unikanych poprzez pozostałych ludzi oraz chętnie czerpie wiedzę o przeróżnych dziedzinach wiedzy. Bywa dominujący, zachowuje się niczym opryszek i postrzega jako niebezpieczeństwo osoby nieakceptujące jego stanowiska, więc kiepsko spełnia się w trakcie kolektywnych czynności. Bywa egoistyczny, do celów potrafi dążyć nawet przez ludzkie nieszczęście i inni ludzie mają rozwikływać jego problemy. Bywa jednostką ekstrawertyczną, opowiada o swoich najdrobniejszych rozważaniach, jego prozaiczne poruszenia zdają się być wykwintnym tańcem, ale częstokroć posiada również zbyt optymistyczne zdanie o sobie. Charakteryzuje się lojalnością, jest bardzo dbały dla własnego towarzysza życia, do małżeństw odnosi się niezmiernie poważnie, jednakże jego immanentny legalizm umie być przyczyną erupcji antypatii.
To osoba silna, zazwyczaj działa bystro i żywiołowo, potrafi wyegzekwować załatwienie zaordynowanych poleceń oraz nie zrzeka się realizacji długofalowych przedsięwzięć dla dorywczej i pozornej ulgi. Znamionuje się męstwem, umie urzeczywistnić sprawy nierealne dla pozostałych ludzi, ponieważ stara się z reguły nie lękać się na zapas i utrzymuje spokój bez względu na warunki. Jest to człowiek pogodny, zawsze patrzy z nadzieją w nadchodzący czas, ubóstwia uczyć się oryginalnych dziedzin, toteż świetnie radzi sobie w zadaniach obarczonych zagrożeniem. Lubi zachowywać się spontanicznie, personifikuje sobą całkiem bezsensowną ideę, że nieprzerwana, odrobinę szaleńcza jazda na oślep też może stanowić jakąś koncepcję na egzystencję i nie powinno się przesadnie przeholowywać z permanentnym panowaniem nad sobą. Jest to osobnik samodzielny, autentycznie kocha nieograniczoną swobodę decydowania, zatem szaleństwem jest zakładanie, iż podporządkuje się komuś bez potyczki. Cechuje się kompromisowością, nie niepokoją cudze gusty i nie interesuje go nakłanianie kolegów do swoich poglądów, dlatego próbuje unikać narwanych fanatyków zajętych obwieszczaniem najsłuszniejszych dogmatów. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, lubi upominać osoby wokół, każdą różnicę opinii uznaje za akt wrogości, a zatem potrafi porozumieć się wyłącznie z porównywalnym do niego maniakiem. Jest to jednostka gwałtowna, śmiało wydziera się myślami przed własny zespół, zwykle zaczyna działanie natychmiast i bez guzdrania i ubóstwia dostrzegać przed sobą dokładnie wyznaczone plany.

Inne atrybuty kapitalnie opisujące tego człowieka to także: skuteczny, bezczelny, nadgorliwy, nietaktowny, krytykancki, tajemniczy, natrętny, wyemancypowany, dogmatyczny, zuchwały, rozhisteryzowany, namiętny, bezwzględny, brutalny, rozrzutny, zgryźliwy, lubieżny, zrzędliwy, niegrzeczny oraz ordynarny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: inżynier, antykwariusz, tłumacz, prezes, kierownik, naczelnik, urzędnik, sędzia, zarządca, webmaster i spedytor.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bording Anders - (1619-1677) - poeta duński.
 • Dębowski Bartosz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fabien Pierre Georges - (1919-1944) - pułkownik, bohater ruchu oporu.
 • Fedorowicz Andrzej - (1942-) - aktor.
 • Hill Benny - (1925-1992) - angielski aktor komediowy.
 • Jas - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Laxa Vladimir - (1869-1945) - generał chorwacki.
 • Łobacz Kamil - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mach Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piotrowski Roman - (1895-1988) - architekt, polityk.
 • Postawka Franciszek Antoni - (1922-1985) - sportowiec, kierowca i pilot rajdowy.
 • Rylik Agnieszka - (1974-) - sportowiec, boks.
 • Savalas Telly - (1922-1994) - aktor amerykański.
 • Skalovski Todor - (1909-2007) - kompozytor macedoński.
 • Stawarz Agata - (1978-) - aktorka.
 • Stepanovs Igors - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taylor Dallas - (1967-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tom Seweryn - (1926-) - inżynier, wynalazca.
 • Witos Wincenty - (1874-1945) - działacz ludowy, polityk, publicysta.
 • Wołkow Oleg W - (1900-1996) - rosyjski pisarz, publicysta, tłumacz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.