Lew, 04 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 04 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Mężczyzna lew urodzony dnia 4 8 to osoba zdyscyplinowana, wykazuje siłę charakteru i determinację, postępuje w sposób wyważony i sprawdzony, jednak częstokroć nie wystarcza mu błyskotliwości wskazanej w nagłych wypadkach. To osobnik bezpośredni, często jest niezwykle rozchwytywany, nie maskuje własnych uczuć, aczkolwiek jednocześnie nie umie być powściągliwy. To jednostka władcza, działa niczym awanturnik i częstokroć nie zna publicznego odbioru swojej persony, dlatego kiepsko radzi sobie podczas zespołowych czynności. Jest to człowiek ciekawski, pragnie uczyć się nowych zagadnień, więc ochoczo wałęsa się po świecie oraz osiąga imponujące efekty w ulubionych dziedzinach. Lubi zachowywać się agresywnie, chce widzieć bezzwłoczne wyniki, mężnie przeciwstawia się trudnościom i jawi się prawdziwym łobuzem. Jest to osobnik lojalny, koledzy są dla niego niezmiernie ważni, jest bardzo ceniony przez kompanów, ale jego przyrodzony legalizm potrafi być powodem przypływów awersji. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, nie absorbuje go rozbudowa twórczych więzi ze znajomymi, do swoich towarzyszy posiada podejście całkowicie interesowne i tylko jego osobiste zmartwienia są znaczące. Jest to osoba energiczna, promieniuje niesamowitym ogniem i realizuje w tym samym czasie różne sprawy. Bywa jednostką ekstrawertyczną, gada o swoich najsubtelniejszych myślach, lubi oczarowywać swoich słuchaczy, jednakże umie także męczyć opowiadaniem ciurkiem o jednej kwestii.
Jest to osobnik tolerancyjny, nie boi się rzeczy niekonwencjonalnych i różniących się od uprzednio poznanych i nie kręci go nakłanianie przyjaciół do swoich przekonań, a zatem nie toleruje u kumpli jedynie nieposiadania wielkoduszności. Znamionuje się optymizmem, w każdym wypadku spogląda z pogodą ducha w przyszłość, obawa przed dokonaniem pomyłki nie zatrzymuje go, a więc bardzo dobrze sprawuje się jako dzielny innowator. Jest to jednostka porywcza, pokazuje stanowczo całej planecie, że życie pod przymusem kalendarza nie jest najlepszym wyborem i nie trzeba nadmiernie przedobrzać z nieprzerwanym opanowaniem. Charakteryzuje się stanowczością, wyśmienicie pojmuje swoje potrzeby, nie doznaje obiekcji przed niszczeniem dotychczasowego porządku oraz nie odstępuje od ucieleśniania długookresowych przedsięwzięć dla przelotnego i fałszywego wytchnienia. Cechuje się odwagą, niezwykle rzadko lęka się nieprzewidzianych przeszkód, bowiem świetnie sprawdza się w niezrozumiałych warunkach i dowolne problemy raczej nie trwożą go. Jest to osoba bystra, ubóstwia dostrzegać przed sobą precyzyjnie wyznaczone plany i prezentuje trafny kurs mniej rzutkim od siebie. Znamionuje się zaradnością, naprawdę kocha się w całkowitej wolności decydowania, zatem absurdem jest zakładanie, iż będzie poważał twoje ograniczenia i zalecenia. Często bywa nietolerancyjny, zmaga się z każdym uważającym inaczej, jego partnerzy mają obowiązek oceniać wszystko w taki sam sposób jak on, toteż prędko zraża do siebie pozostałych ludzi.

Inne atrybuty trafnie obrazujące wspomnianą jednostkę to również: tchórzliwy, zwariowany, bezczelny, nietaktowny, narwany, tkliwy, antypatyczny, narcystyczny, bezkompromisowy, wyemancypowany, zwycięski, bezwzględny, pociągający, przesądny, niepohamowany, rozmowny, awanturniczy, waleczny, litościwy, sprytny, krytyczny oraz bezlitosny.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: programista, sędzia, zarządca, administrator, inżynier, tłumacz, naczelnik, kierownik, dyrektor, urzędnik i logistyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andersen Niklas - (1988-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Briffa Roderick - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fritsch Werner von - (1880-1939) - generał niemiecki, 1936-.
 • Haigh Juliette - (1982-) - nowozelandzka sportowiec, wioślarstwo.
 • Jagodziński Andrzej - (1953-) - pianista jazzowy.
 • Kaczorowski Łukasz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Knudtzon Kristian - (1888-1972) - generał duński.
 • Kozłowski Łukasz - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lehane Dennis - (1965-) - pisarz amerykański.
 • Leigh Alana - (1989-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Lisicka Anna - (1829-) - nowelistka, publicystka.
 • Matthews McKayla - (1979-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Oxley-Boyle Rupert Frederic Courtney - (1896-1981) - generał brytyjski.
 • Richard Maurice - (1921-2000) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Snitko Konstantin Konstantynowicz - (1895-1967) - generał radziecki.
 • Tabisz Łukasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Thornton Billy Bob - (1955-) - aktor amerykański.
 • Więzik Anna - (1930-) - poetka, długoletni pracownik K
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.