Lew, 04 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 04 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Mężczyzna lew urodzony dnia 4 8 to osoba zdyscyplinowana, wykazuje siłę charakteru i determinację, postępuje w sposób wyważony i sprawdzony, jednak częstokroć nie wystarcza mu błyskotliwości wskazanej w nagłych wypadkach. To osobnik bezpośredni, często jest niezwykle rozchwytywany, nie maskuje własnych uczuć, aczkolwiek jednocześnie nie umie być powściągliwy. To jednostka władcza, działa niczym awanturnik i częstokroć nie zna publicznego odbioru swojej persony, dlatego kiepsko radzi sobie podczas zespołowych czynności. Jest to człowiek ciekawski, pragnie uczyć się nowych zagadnień, więc ochoczo wałęsa się po świecie oraz osiąga imponujące efekty w ulubionych dziedzinach. Lubi zachowywać się agresywnie, chce widzieć bezzwłoczne wyniki, mężnie przeciwstawia się trudnościom i jawi się prawdziwym łobuzem. Jest to osobnik lojalny, koledzy są dla niego niezmiernie ważni, jest bardzo ceniony przez kompanów, ale jego przyrodzony legalizm potrafi być powodem przypływów awersji. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, nie absorbuje go rozbudowa twórczych więzi ze znajomymi, do swoich towarzyszy posiada podejście całkowicie interesowne i tylko jego osobiste zmartwienia są znaczące. Jest to osoba energiczna, promieniuje niesamowitym ogniem i realizuje w tym samym czasie różne sprawy. Bywa jednostką ekstrawertyczną, gada o swoich najsubtelniejszych myślach, lubi oczarowywać swoich słuchaczy, jednakże umie także męczyć opowiadaniem ciurkiem o jednej kwestii.
Jest to osobnik tolerancyjny, nie boi się rzeczy niekonwencjonalnych i różniących się od uprzednio poznanych i nie kręci go nakłanianie przyjaciół do swoich przekonań, a zatem nie toleruje u kumpli jedynie nieposiadania wielkoduszności. Znamionuje się optymizmem, w każdym wypadku spogląda z pogodą ducha w przyszłość, obawa przed dokonaniem pomyłki nie zatrzymuje go, a więc bardzo dobrze sprawuje się jako dzielny innowator. Jest to jednostka porywcza, pokazuje stanowczo całej planecie, że życie pod przymusem kalendarza nie jest najlepszym wyborem i nie trzeba nadmiernie przedobrzać z nieprzerwanym opanowaniem. Charakteryzuje się stanowczością, wyśmienicie pojmuje swoje potrzeby, nie doznaje obiekcji przed niszczeniem dotychczasowego porządku oraz nie odstępuje od ucieleśniania długookresowych przedsięwzięć dla przelotnego i fałszywego wytchnienia. Cechuje się odwagą, niezwykle rzadko lęka się nieprzewidzianych przeszkód, bowiem świetnie sprawdza się w niezrozumiałych warunkach i dowolne problemy raczej nie trwożą go. Jest to osoba bystra, ubóstwia dostrzegać przed sobą precyzyjnie wyznaczone plany i prezentuje trafny kurs mniej rzutkim od siebie. Znamionuje się zaradnością, naprawdę kocha się w całkowitej wolności decydowania, zatem absurdem jest zakładanie, iż będzie poważał twoje ograniczenia i zalecenia. Często bywa nietolerancyjny, zmaga się z każdym uważającym inaczej, jego partnerzy mają obowiązek oceniać wszystko w taki sam sposób jak on, toteż prędko zraża do siebie pozostałych ludzi.

Inne atrybuty trafnie obrazujące wspomnianą jednostkę to również: tchórzliwy, zwariowany, bezczelny, nietaktowny, narwany, tkliwy, antypatyczny, narcystyczny, bezkompromisowy, wyemancypowany, zwycięski, bezwzględny, pociągający, przesądny, niepohamowany, rozmowny, awanturniczy, waleczny, litościwy, sprytny, krytyczny oraz bezlitosny.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: programista, sędzia, zarządca, administrator, inżynier, tłumacz, naczelnik, kierownik, dyrektor, urzędnik i logistyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bowes-Lyon Elżbieta - (1900-) - królowa Wielkiej Brytanii.
 • Brogren Stefan - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Damiano Gerard - (1928-) - amerykański reżyser filmów erotycznych.
 • Derdacki Krzysztof - (1958-) - operator filmowy.
 • Fischer-Malanowska Zofia - (1934-) - biolog, ekolog, profesor.
 • Galica Janusz - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Malenko Dean - (1960-) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Oxley-Boyle Rupert Frederic Courtney - (1896-1981) - generał brytyjski.
 • Parker David - (1959-) - syn Rocky Parker.
 • Quinn Duncan - (1945-) - syn Anthony Quinna i Katherine DeMille.
 • Rox Tiffani - (1986-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Świtoń Kazimierz - (1931-2014) - elektryk, związkowiec, polityk.
 • Wiszniewski Przemysław - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wojciechowski Tadeusz - (1952-) - wiolonczelista, dyrygent.
 • Woźniak Jerzy - (1939-) - aktor.
 • d'Aubignac François Hédelin - (1604-1676) - francuski krytyk i teoretyk teatru, ksiądz.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.