Lew, 03 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 03 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Mężczyzna lew, który urodził się w dniu 3 8, bywa egoistyczny, relacje interpersonalne oznaczają dla niego zdobywanie profitów i do swoich kompanów ma stosunek czysto instrumentalny. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, wykazuje cierpliwość i siłę charakteru, potrafi się właściwie motywować, jednak umie być przesadnie oficjalny w nieznanych sytuacjach. Bywa jednostką błyskotliwą, jest źródłem przeróżnych planów, niezmiernie lubi popisywać się, jednakże niestety potrafi też uznawać się za krynicę mądrości. To człowiek wierny, jest uczciwym i rzetelnym podkomendnym, usiłuje zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, lecz jego wrodzona sprawiedliwość umie być przyczyną przypływów niechęci. To osoba dociekliwa, pragnie uczyć się oryginalnych dziedzin, toteż w każdym wypadku stara się spojrzeć za horyzont oraz często poświęca się hermetycznym zainteresowaniom. Jest to osobnik dominujący, nie lubi krytykowania własnych nakazów i częstokroć nie zdaje sobie sprawy z publicznej percepcji swojej persony, a zatem jest wyobcowany w swoim otoczeniu. Często bywa agresywny, z marszu przypuszcza szturm na znajdujące się na drodze przeszkody i jest straszny w stosunku do wrogów. Jest to jednostka otwarta, potrafi od razu zaprzyjaźnić się, nienawidzi krążyć dookoła tematu, aczkolwiek częstokroć brakuje mu umiaru. To osoba energiczna, nie unika wysiłku, denerwuje go leniuchowanie i ubóstwia funkcjonować w nieustannym pędzie.
Charakteryzuje się tolerancyjnością, chętnie czerpie wiedzę o awangardowych i interesujących rzeczach i bez problemu aktualizuje istniejące poglądy w konfrontacji z nowymi spostrzeżeniami, zatem bywa organizatorem charytatywnym starającym się o równouprawnienie osób marginalizowanych. Jest to człowiek śmiały, nie przerażają go jakiekolwiek problemy, ponieważ stara się nie skupiać się na strachu i jawi się innym ludziom nieugiętym kamieniem. To osobnik optymistyczny, oczekuje od życia zaskakujących, ekscytujących przygód, pragnie dokształcać się w nieznanych zagadnieniach, a więc nie traci nadziei nawet w uciążliwych warunkach. To osoba spontaniczna, jest całkowicie przeświadczony, iż nieprzerwana, ociupinę stuknięta jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i nie trzeba zbytnio przeholowywać z ciągłym opanowaniem. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, lubi strofować ludzi w otoczeniu, jego towarzysze muszą postrzegać sprawy dokładnie jak on, dlatego migiem zraża do siebie normalne osoby. Jest to osobnik zaradny, nie znosi wszelkich ograniczeń i dogmatów, więc niech ci nie roi się, że ustąpi komuś bez potyczki. Jest to człowiek żywiołowy, zmęczony oglądaniem ludzkiej nieskuteczności woli często przeprowadzić coś na własną rękę, męczy go wymóg zaczekania na czyjeś decyzje i zazwyczaj inicjuje pracę w jednej chwili i bez odwlekania. Cechuje się zdecydowaniem, zrozumiale i precyzyjnie manifestuje swoje potrzeby, umie wyegzekwować załatwienie wydanych dyspozycji oraz radośnie wita wszelkie pomyślne zmiany w rzeczywistości.

Pozostałe atrybuty celnie wyrażające przedstawianą osobę to również: gorliwy, nieznośny, okropny, słodki, snobistyczny, tchórzliwy, narwany, pociągający, przesądny, nieokiełznany, bezduszny, tępy, przyjacielski, ujmujący, awanturniczy, narcystyczny, zdolny, ruchliwy, krytyczny, asertywny, lubieżny, oszczędny, groźny, wyemancypowany, zrzędliwy, bezpruderyjny i natarczywy.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: programista, sędzia, menedżer, naczelnik, informatyk, inżynier, dyrektor, prezes, kierownik, antykwariusz, zarządca oraz administrator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adamiuk Szczepan - (1945-) - operator filmowy.
 • Aliz - (1987-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Böhlke Peter - (1926-) - aktor niemiecki.
 • Flerko Siergiej - (1972-) - rosyjski sportowiec, podnoszenie ciężarów.
 • Habsburg Albrecht Fryderyk - (1817-1895) - arcyksiążę austriacki, feldmarszałek, książę cieszyński.
 • Konowalski Adam - (1983-) - aktor.
 • Król Emilia - (1979-) - aktorka.
 • Kryński Zbigniew - (1921-1995) - aktor.
 • Krzyszkowiak Zdzisław - (1929-2003) - sportowiec, lekkoatleta, biegi długodystansowe, biegi z przeszkodami, biegi przełajowe.
 • Overton Doug - (1969-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Petherbridge Edward - (1936-) - aktor angielski.
 • Rae Leenuh - (1985-) - panamska aktorka w filmach erotycznych.
 • Ricks Shawn - (1963-) - aktor w filmach erotycznych.
 • Ryś Grzegorz - (1967-) - sportowiec, piłka siatkowa, trener siatkówki.
 • Savimbi Jonas - (1934-2002) - angolski polityk, lider A
 • Schmid Kyle - (1984-) - aktor amerykański.
 • Silva Rui - (1977-) - portugalski sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Zelina David - (1977-) - aktor amerykański.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.