Lew, 23 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 23 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Lew urodzony dnia 23 8 jest to osoba bezpośrednia, umie momentalnie zaprzyjaźnić się, niezwykle ceni uczciwość, ale wielkoduszność nie jest jego mocnym przymiotem. Lubi zachowywać się egoistycznie, potrafi być sprawnym manipulantem, jest bez reszty skupiony na sobie i ludzie wokół mają obowiązek zajmować się jego nastrojem. Jest to jednostka wierna, umie być prawdziwym kompanem lojalnym w strapieniach, jest bardzo szanowany przez kumpli, lecz często w tej naturalnej grzeczności potrafi nie zaspokoić osobistych potrzeb. Jest to osobnik dociekliwy, pragnie poznać każde zagadnienie, a zatem jest najlepszym uczniem w dziedzinach nielubianych poprzez pozostałe osoby oraz częstokroć para się niezwykłymi zamiłowaniami. Bywa autokratyczny, jest urodzoną personifikacją kaprala i często nie zna publicznej percepcji swojej persony, toteż jest niepopularny w swoim otoczeniu. Bywa napastliwy, z furią rzuca się na stojące na drodze ograniczenia, jest okropny w stosunku do nieprzyjaciół i ziszcza fantastyczne projekty. Bywa jednostką towarzyską, jest głównym aktorem wszelkiej zabawy, uwielbia oczarowywać swoich rozmówców, jednakże częstokroć posiada także zbytnio optymistyczną opinię o sobie. To osoba aktywna, drażni go brak zajęcia i promieniuje wewnętrznym blaskiem. Jest to jednostka zorganizowana, okazuje zdyscyplinowanie i upór, umie się odpowiednio mobilizować, jednak niejednokrotnie nazbyt upiera się przy uprzednio wymyślonych pomysłach.
Lubi zachowywać się stanowczo, konkretnie i dokładnie manifestuje swoje pragnienia, nie odczuwa obiekcji przed demolowaniem dotychczasowego ładu oraz z radością przyjmuje wszelkie korzystne reorganizacje w życiu. Często bywa ksenofobiczny, życzy sobie skrupulatnego realizowania swoich instrukcji, jego współpracownicy muszą postrzegać sprawy identycznie jak on, więc częstokroć zaczyna waśnie ze znajomymi. Jest to osobnik kompromisowy, nie boi się rzeczy niekonwencjonalnych i różniących się od poprzednio poznanych i nie bawi go nakłanianie przyjaciół do swoich poglądów, zatem nie akceptuje u partnerów wyłącznie niedostatku tolerancji. To osoba radosna, buzuje ożywczym animuszem, nawet w fiasku próbuje wypatrzyć plusy, a więc nie traci pogody ducha nawet w powikłanych warunkach. Jest to człowiek pobudliwy, stanowi ucieleśnione potwierdzenie, że egzystencja pod presją kalendarza nie jest optymalnym wyborem i nie trzeba przesadnie przeholowywać z nieprzerwaną samokontrolą. Jest to osoba niezależna, naprawdę kocha się w nieograniczonej swobodzie decydowania, dlatego szaleństwem jest zakładanie, iż usłucha przedstawionych mu poleceń. Znamionuje się odwagą, niezmiernie rzadko jest zaniepokojony nieznanymi trudnościami, gdyż wspaniale daje sobie radę z niepokojem i wykazuje pokaźne panowanie nad sobą. To osobnik żywiołowy, odstrasza go niedobór skutków swoich obecnych działań i sfrustrowany przypatrywaniem się ludzkiej niekompetencji woli często zrealizować coś samodzielnie.

Inne cechy adekwatnie portretujące opisywaną osobę to także: snobistyczny, kochliwy, przesądny, zadufany, antypatyczny, tchórzliwy, bezduszny, zwycięski, nieuprzejmy, ostry, hojny, surowy, poukładany, krytykancki, ordynarny, rozkojarzony, podejrzliwy, gorliwy, skuteczny oraz zdolny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie czuł, są: menedżer, spedytor, dyrektor, sędzia, logistyk, antykwariusz, urzędnik, programista, informatyk, redaktor, webmaster i tłumacz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Benedict Ed - (1912-2006) - amerykański animator filmowy.
  • Grant Clare - (1979-) - aktorka amerykańska.
  • Helwet Jerzy - (1948-) - sportowiec, lekkoatletyka, bieg przez płotki.
  • Jagiełło Michał - (1941-) - pisarz, publicysta, taternik, alpinista, przewodnik tatrzański.
  • Kaczor Tomasz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Karaś Tomasz - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Laroche Vivienne - (1979-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
  • Mehldau Brad - (1970-) - amerykański muzyk, pianista.
  • Plantagenet Godfryd V - (1113-1151) - hrabia Maine 1126-1151, hrabia Andegawenii 1129-1151, hrabia Mortain 1141-1151, książę Normandii 1144-1150.
  • Riley Alexia - (1982-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.