Lew, 20 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 20 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Lew urodzony dnia 20 8 jest to osobnik prostolinijny, jest uznawany w otoczeniu, pragnie przemawiać bez owijania w bawełnę, aczkolwiek dyplomacja nie jest jego wybijającym się atutem. Często bywa agresywny, bez zastanowienia szturmuje stojące na swej trasie szlabany, chętnie toczy spory i lubi brawurę. To osoba lojalna, jest poważanym i rzetelnym pracownikiem, do związków małżeńskich odnosi się niezwykle na serio, jednakże częstokroć w tym wrodzonym koleżeństwie potrafi nie zaspokoić swoich interesów. Bywa apodyktyczny, działa niby łobuz i cudzy protest nie posiada dla niego znaczenia, zatem często natrafia na niejawny opór wobec swoich działań. Jest to jednostka przedsiębiorcza, przeszkody przezwycięża odważnie, świetnie znosi nerwową harówkę i uwielbia powoływać do życia niekonwencjonalne rzeczy. Lubi zachowywać się egoistycznie, wszelkie wydarzenia winny obracać się wokół jego postaci, umie na chłodno wykorzystywać pozostałych ludzi i powiązania interpersonalne oznaczają dla niego czerpanie dochodów. Bywa osobnikiem towarzyskim, jest naturalną duszą towarzystwa, uwielbia czarować swoich dyskutantów, ale niestety potrafi także uznawać się za wielkiego myśliciela. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, systematycznie podąża do celu, postępuje w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak częstokroć nie wystarcza mu błyskotliwości pożądanej w nagłych wypadkach. Jest to osoba dociekliwa, ubóstwia uczyć się oryginalnych zagadnień, a zatem zawsze stara się zajrzeć za horyzont oraz często zajmuje się rzadkimi zainteresowaniami.
Jest to jednostka żywiołowa, męczy go obowiązek zaczekania na czyjeś decyzje i z reguły inicjuje aktywność momentalnie i bez guzdrania. To człowiek śmiały, bardzo rzadko jest zaniepokojony nieprzewidzianymi wyzwaniami, gdyż podejmuje starania, by nie powracać myślami do lęku i przejawia opanowanie nie zważając na warunki. Lubi zachowywać się stanowczo, zwykle pracuje bystro i dynamicznie, ochoczo współzawodniczy z innymi oraz radośnie reaguje na wszelkie pomyślne zmiany w życiu. To osoba kompromisowa, umie zadawać się z jednostkami o wybitnie rozbieżnych przekonaniach i ekscytuje go różnorakość rzeczywistości i wspólników, dlatego jest wolontariuszem charytatywnym ubiegającym się o równość grup dyskryminowanych. Cechuje się nietolerancją, żąda precyzyjnego wykonywania swoich rozkazów, dowolną rozbieżność stanowiska uważa za napaść, a więc częstokroć wszczyna potyczki ze znajomymi. To osobnik pobudliwy, jest absolutnie przeświadczony, że wydawałoby się niespójne prace też potrafią zapewniać efekty i należy sobie pozwolić na spontaniczne smakowanie doznań i wyrażanie się. Jest to człowiek zaradny, postanowienia obiera na podłożu własnych rozważań, toteż szaleństwem jest oczekiwanie, iż podda się komuś bez konfrontacji. To osobnik optymistyczny, zachwyca się światem, uwielbia dokształcać się w nieznanych sprawach, więc wyśmienicie radzi sobie w zadaniach obarczonych niebezpieczeństwem.

Inne cechy trafnie charakteryzujące wspomnianą osobę to również: ofiarny, pociągający, nadgorliwy, dowcipny, narcystyczny, hojny, ruchliwy, natarczywy, lubieżny, bezpruderyjny, waleczny, tchórzliwy, gadatliwy, bezduszny, nietaktowny, asertywny, natrętny, rozkojarzony, ostry, perfekcjonistyczny, pusty, ufny, rozrzutny, uprzejmy, nadwrażliwy, zapalczywy oraz destrukcyjny.
Zawodami, w których doskonale się będzie czuł, są: zarządca, menedżer, kierownik, sędzia, naczelnik, webmaster, administrator, spedytor, tłumacz, logistyk, prezes, antykwariusz, redaktor, ekonomista i informatyk.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Avnet Jon - (1949-) - amerykański reżyser filmowy.
 • Azaouagh Mimoun - (1982-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Barre Martin - (1946-) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta.
 • Barzola Pablo - (1983-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Bulman Radosław - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dobles Santiago - (1976-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Gold Victoria - (1976-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Joffé Roland - (1945-) - brytyjski reżyser, producent, scenarzysta filmowy.
 • Lancaster Billy - (1947-1997) - amerykański scenarzysta filmowy, aktor.
 • MacDonald Alexandre - (1765-1840) - marszałek Francji.
 • Maruk Dennis - (1955-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Mastrantonio Mary Elizabeth - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Mecklenburg-Strelitz Charlotte von - (1769-) - księżna niemiecka.
 • Michaels Lorne - (1944-) - kanadyjski producent filmowy, scenarzysta.
 • Śliwa Magdalena - (1969-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Ward Kelly - (1956-) - amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, producent filmowy.
 • Ziemiański Władysław - (1921-1996) - aktor, dyrektor teatrów.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.