Lew, 02 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 02 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Zodiakalny mężczyzna lew urodzony dnia 2 8 to człowiek władczy, nie lubi oceniania własnych nakazów i czyjś protest nie posiada dla niego znaczenia, a zatem umie prowokować opory wśród swoich pracowników. Charakteryzuje się wiernością, kumple są dla niego niezwykle istotni, uczciwość w rodzinie jest dla niego sprawą bezdyskusyjną, ale często w tej wrodzonej grzeczności potrafi nie zaspokoić osobistych potrzeb. To osoba energiczna, irytuje go lenistwo, relaksuje się czynnie i dysponuje nieprzebranymi rezerwami energii. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, wykonuje pracę bez bezsensownych sprintów, umie się adekwatnie motywować, jednak częstokroć nie wystarcza mu błyskotliwości pożądanej w naglących sytuacjach. Jest to jednostka wścibska, chce poznać każdą możliwą rzecz, toteż ochoczo szwenda się po całej planecie oraz chętnie czerpie wiedzę o różnych zagadnieniach. To osobnik naturalny, jest lubiany w ekipie, pragnie wyrażać się prosto z mostu, lecz często złości w ten sposób współpracowników. Częstokroć bywa napastliwy, posiada zamiłowanie do ryzykanctwa i chce osiągnąć zwycięstwo bez względu na cenę. Bywa osobą samolubną, do swoich znajomych ma nastawienie czysto wyrachowane i pozostali ludzie mają obowiązek rozwikływać jego zmartwienia. To osobnik towarzyski, jest najważniejszą gwiazdą wszelkiej zabawy, istnienie obszernej widowni implikuje dla niego idealną rozrywkę, aczkolwiek potrafi również nudzić na śmierć marudzeniem non stop o jednej kwestii.
Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, lubi instruować osoby wokoło, jego koledzy muszą postrzegać sprawy w taki sam sposób jak on, dlatego umie dojść do ładu jedynie z podobnym do niego fanatykiem. Jest to jednostka radosna, w każdym wypadku popatruje z nadzieją w nadchodzący czas, nawet w porażce próbuje znaleźć zalety, a więc świetnie sprawdza się jako odważny wynalazca. Jest to człowiek silny, zwykle pracuje żywiołowo i żwawo, jeśli to konieczne, śmiało i pragmatycznie uzasadnia swoje sądy oraz nie stroni od inicjowania sprzeczek. Jest to osobnik żywiołowy, zdecydowanie wyrywa się rozważaniami przed własną społeczność, męczy go wymóg poczekania na cudze postanowienia i każdy problem chce rozwiązać błyskawicznie. To osoba niezależna, decyzje obiera na kanwie osobistych przemyśleń, więc niech ci nie roi się, iż usłucha kogoś bez walki. To jednostka dzielna, nie przerażają go żadne trudności, bo rewelacyjnie radzi sobie w niezrozumiałych okolicznościach i ubóstwia działać energicznie. Cechuje się tolerancyjnością, ochoczo dokształca się w niekonwencjonalnych i porywających rzeczach i bez problemu uaktualnia istniejące przekonania w kontakcie z najnowszymi spostrzeżeniami, zatem jest działaczem dobroczynnym dopominającym się o równouprawnienie mniejszości. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, uosabia sobą dość absurdalny światopogląd, że nieustanna, odrobinkę szaleńcza prowizorka też może stanowić jakiś sposób na życie i nie trzeba nadmiernie przeginać z nieprzerwanym panowaniem nad sobą.

Inne określenia prawidłowo opisujące wspomnianego osobnika to również: despotyczny, gniewny, gorliwy, wybuchowy, ordynarny, asertywny, tępy, rozhisteryzowany, bezlitosny, bezpruderyjny, poukładany, zblazowany, litościwy, tkliwy, rzutki, wyzywający, wpływowy, bezwzględny, snobistyczny, miły, indywidualistyczny, oryginalny, tyrański, narcystyczny, grubiański, zuchwały, nieugięty, słodki oraz zrzędliwy.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: redaktor, inżynier, menedżer, urzędnik, tłumacz, spedytor, naczelnik, webmaster, informatyk, zarządca, administrator, programista, antykwariusz, kierownik i prezes.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bording Anders - (1619-1677) - poeta duński.
 • Dębowski Bartosz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fabien Pierre Georges - (1919-1944) - pułkownik, bohater ruchu oporu.
 • Fedorowicz Andrzej - (1942-) - aktor.
 • Hill Benny - (1925-1992) - angielski aktor komediowy.
 • Jas - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Laxa Vladimir - (1869-1945) - generał chorwacki.
 • Łobacz Kamil - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mach Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piotrowski Roman - (1895-1988) - architekt, polityk.
 • Postawka Franciszek Antoni - (1922-1985) - sportowiec, kierowca i pilot rajdowy.
 • Rylik Agnieszka - (1974-) - sportowiec, boks.
 • Savalas Telly - (1922-1994) - aktor amerykański.
 • Skalovski Todor - (1909-2007) - kompozytor macedoński.
 • Stawarz Agata - (1978-) - aktorka.
 • Stepanovs Igors - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taylor Dallas - (1967-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tom Seweryn - (1926-) - inżynier, wynalazca.
 • Witos Wincenty - (1874-1945) - działacz ludowy, polityk, publicysta.
 • Wołkow Oleg W - (1900-1996) - rosyjski pisarz, publicysta, tłumacz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.