Lew, 18 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 18 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Mężczyzna lew urodzony w dniu 18 8 bywa jednostką samolubną, jedynie jego własne problemy są znaczące, jest bezgranicznie skoncentrowany na sobie i charakteryzuje go niedobór uczuciowości. Jest to osoba ciekawska, chce pojąć więcej niźli inne umysły, toteż nęcą go koncepcje niespotykane i nowatorskie oraz radzi sobie w profesjach połączonych z dociekliwością. Znamionuje się wiernością, jest poważanym i słownym podwładnym, ofiarność w parze małżeńskiej jest dla niego sprawą bezsporną, jednak momentami w swoim oddaniu sięga aż do pompatyczności. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, ubóstwia przebywać z przyjaciołami, nosi w duchu niezmierzoną liczbę opowieści, jednakże często ma też nadto pochlebne zdanie o sobie. To osobnik przebojowy, aktywizuje wspólników swoim nieokiełznanym zapałem i bardzo dobrze znosi niespokojną mordęgę. To człowiek metodyczny, wykonuje pracę bez bezsensownych zrywów, umie się prawidłowo motywować, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach. Jest to jednostka władcza, nie lubi oceniania własnych nakazów i często nie zna publicznego odbioru swojej postaci, dlatego częstokroć spotyka się z biernym buntem względem swoich aktywności. To osoba otwarta, jego życzliwość dostarcza mu popularności, prawdomówność to jego prawdziwe określenie, aczkolwiek często nie wystarcza mu subtelności. To osobnik agresywny, zachowuje się buńczucznie, największe ograniczenia nie potrafią go przystopować i odważnie zmaga się z kłopotami.
Jest to osoba zaradna, nie cierpi realizowania zewnętrznych zaleceń, zatem bezsensem jest sądzenie, iż podporządkuje się przedstawionym mu dyrektywom. To człowiek popędliwy, personifikuje sobą dosyć irracjonalny światopogląd, że ciągła, nieco pomylona jazda na oślep też może stanowić jakiś projekt na życie i powinno się sobie zezwolić na dzikie doświadczanie emocji i manifestowanie się. To jednostka wesoła, oczekuje od rzeczywistości nieznanych, ekscytujących przygód, obawa przed popełnieniem pomyłki nie zatrzymuje go, więc nie gubi nadziei nawet w zagmatwanych okolicznościach. To osobnik gwałtowny, nieustępliwie wybiega myślami przed własną grupę, odstręcza go deficyt efektów swoich obecnych działań i momentalnie oswaja się do oczekiwań sytuacji. Cechuje się kompromisowością, nie wadzą odmienne zainteresowania i ludzi niepodobnych i egzotycznych nie uznaje z góry za niebezpieczeństwo, a więc stara się wystrzegać się nawiedzonych pomyleńców zajętych propagowaniem jedynie słusznych ideologii. Charakteryzuje się zdecydowaniem, zazwyczaj żyje szybko i energicznie, ochoczo prowadzi zmagania z innymi oraz nie pozwala się skonfundować. Znamionuje się śmiałością, nie trwożą go nijekie przeszkody, ponieważ dąży do tego, by raczej nie zamartwiać się przed czasem i jawi się pozostałym ludziom nieporuszoną skałą. Charakteryzuje się nietolerancją, uwielbia upominać osoby dookoła, jego kompani muszą osądzać rzeczywistość tak samo jak on, a zatem umie nawiązać kontakt tylko ze zbliżonym do niego fanatykiem.

Inne atrybuty celnie opisujące tego osobnika to także: zapalczywy, tchórzliwy, miły, antypatyczny, poszukujący, podejrzliwy, entuzjastyczny, tyrański, pociągający, przyjazny, wyzywający, nieokiełznany, wybuchowy, ostry, indywidualistyczny, grubiański, zdolny, natarczywy, nietaktowny, chciwy, tajemniczy, tępy, despotyczny oraz ujmujący.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie realizował, są: redaktor, kierownik, dyrektor, webmaster, prezes, antykwariusz, informatyk, menedżer, programista, inżynier, zarządca i urzędnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.