Lew, 14 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 14 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Zodiakalny mężczyzna lew, który urodził się w dniu 14 8, to osoba dominująca, nie lubi osądzania własnych koncepcji i częstokroć nie wie o powszechnym postrzeganiu swojej persony, toteż często przeistacza się w osamotnionego i wyalienowanego despotę. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, umie być sprawnym kanciarzem i jedynie jego osobiste zmartwienia są istotne. Jest to osobnik ciekawski, chce pojąć więcej niż inni ludzie, więc chętnie wałęsa się po całej planecie oraz ochoczo dokształca się w różnych dziedzinach. To jednostka prostolinijna, częstokroć jest bardzo ujmujący, niezwykle ceni prawdomówność, jednakże dyplomacja nie jest jego mocną cechą. Bywa osobą ekstrawertyczną, jest gejzerem najrozmaitszych pomysłów, lubi uwodzić swoich widzów, ale niestety potrafi też uważać się za godny podziwu fenomen. To człowiek metodyczny, ukazuje dyscyplinę i cierpliwość, funkcjonuje w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak czasem zanadto upiera się przy już obmyślonych projektach. To osobnik agresywny, chce osiągnąć tryumf za wszelką cenę, wciela w życie brawurowe przedsięwzięcia i jest niebezpieczny w stosunku do wrogów. Jest to osoba aktywna, relaksuje się aktywnie, pracuje niczym maszyna i ubóstwia znajdować się w bezustannym pędzie. Charakteryzuje się wiernością, umie być prawdziwym kompanem dostępnym w kłopotach, do związków podchodzi niezmiernie poważnie, aczkolwiek jego przyrodzony legalizm potrafi skutkować przypływami antypatii.
Znamionuje się śmiałością, niezwykle rzadko jest zaniepokojony nieznanymi trudnościami, albowiem bardzo dobrze spełnia się w zagmatwanych warunkach i wykazuje wielkie opanowanie. Cechuje się niezależnością, nie cierpi wdrażania czyichś zaleceń, dlatego szaleństwem jest zakładanie, iż ustąpi komuś bez walki. Uwielbia zachowywać się stanowczo, podąża do celu bez zbędnych rozterek, umie wyegzekwować wykonanie zarządzonych zarządzeń oraz nie boi się rozpoczynania sprzeczek. To człowiek optymistyczny, promieniuje ożywczą energią, nawet w porażce próbuje wynaleźć korzyści, zatem świetnie radzi sobie w zadaniach wypełnionych zagrożeniem. To osobnik bystry, pragnie dostrzegać przed sobą precyzyjnie obrane plany, z reguły inicjuje aktywność w jednej chwili i bez wahania i odważnie wykracza myślami przed własne otoczenie. To jednostka pobudliwa, bardziej uważne badanie go skłania do mniemania, że nieustanna, nieco szalona jazda bez trzymanki też może stanowić jakiś sposób na życie i nie potrzeba nadto przesadzać z permanentnym panowaniem nad sobą. Bywa ksenofobiczny, drażnią go osoby o niezależnych światopoglądach, każdą różnicę stanowiska uznaje za napaść, a więc często prowadzi konfrontacje ze znajomymi. Charakteryzuje się tolerancyjnością, potrafi kolegować się z ludźmi o nadzwyczaj różniących się poglądach i nie bawi go nakłanianie przyjaciół do swoich przekonań, a zatem podejmuje próby, by wystrzegać się nawiedzonych maniaków zajętych wygłaszaniem najwspanialszych dogmatów.

Pozostałe atrybuty właściwie wyrażające wspomnianego osobnika to również: miły, narwany, wpływowy, kochliwy, zapalczywy, tchórzliwy, zadufany, medialny, tyrański, bezkompromisowy, wybuchowy, rozhisteryzowany, ostry, zwariowany, antypatyczny, ufny, entuzjastyczny, ruchliwy, gościnny, rozmowny, niegrzeczny, żarliwy, ujmujący, tajemniczy, gorliwy, awanturniczy oraz bezwzględny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: dyrektor, kierownik, sędzia, spedytor, redaktor, informatyk, urzędnik, ekonomista, logistyk, naczelnik i programista.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Atiq-uz-Zaman - (1975-) - pakistański sportowiec, krykiet.
 • Daniels Faith - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Delors Jacques - (1925-) - francuski polityk, ekonomista.
 • Ferguson Ian - (1952-) - nowozelandzki sportowiec, kajakarstwo.
 • Fitzpatrick Colleen - (1969-) - amerykańska piosenkarka, aktorka.
 • Giddins Ed - (1971-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Goldman Lucien - (1913-1970) - francuski filozof, socjolog i krytyk literacki.
 • Hagen Erik - (1975-) - norweski sportowiec, piłka nożna.
 • Jarocha Ferdynand - (1922-2013) - rzeźbiarz.
 • Krawczyk Paweł - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lorek Manfred Oskar - (1940-2008) - zootechnik, profesor.
 • Markham Clement Robert - (1830-1916) - angielski geograf, podróżnik.
 • Musampa Kiki - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ponomariew Aleksandr N - (1903-2002) - generał radziecki.
 • Prentice Jim - (1956-) - polityk kanadyjski.
 • Reichstein Tadeusz - (1897-1996) - biochemik szwajcarski.
 • Rhind-Tutt Julian - (1968-) - aktor angielski.
 • Rigg Diana - (1938-) - aktorka angielska.
 • Sothern Hugh - (1881-1947) - aktor amerykański.
 • Şimşek Yusuf - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.