Lew, 12 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 12 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Astrologiczny pan lew, który urodził się w dniu 12 8, uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie dąży do mety, umie się dobrze mobilizować, jednak potrafi być nadto konwencjonalny w nieprzewidzianych sytuacjach. Jest to człowiek towarzyski, jest matecznikiem rozmaitych planów, nosi w duchu ogromną ilość historii, lecz częstokroć niestety nie umie zamilknąć w odpowiedniej chwili. To osoba prostolinijna, jest rozchwytywany w zespole, nie znosi owijać w bawełnę, jednakże często złości tym wspólników. Lubi zachowywać się egoistycznie, wszelkie kwestie winny krążyć wokoło jego postaci, potrafi być skutecznym manipulatorem i relacje dwustronne implikują dla niego zdobywanie dochodów. To osobnik przebojowy, wypoczywa czynnie i bardzo dobrze daje sobie radę z nerwową robotą. Częstokroć bywa władczy, pragnie zawładnąć całym światem i nie boi się osądu swojego postępowania, zatem jest niepopularny w swoim otoczeniu. Jest to jednostka ciekawa, chce zrozumieć więcej niż pozostałe umysły, dlatego w każdym wypadku próbuje rzucić okiem za kraniec rzeczywistości oraz często poświęca się egzotycznym hobby. To osoba napastliwa, nie lubi niespodziewanych utrudnień, lubuje się w ryzykanctwie i ochoczo toczy zwady. Jest to osobnik szczery, przyjaciele są dla niego niezwykle cenni, usiłuje działać adekwatnie do swoich przekonań, ale jego immanentny legalizm umie skutkować erupcjami niechęci.
Uwielbia zachowywać się spontanicznie, jest absolutnie przekonany, że wydawałoby się chaotyczne prace też potrafią przynosić rezultaty i nie należy zanadto przesadzać z ciągłym opanowaniem. Jest to człowiek zdecydowany, w realizacji własnych zamierzeń umie być bardzo zorganizowany, nierzadko aż grubiański, nie czuje awersji przed burzeniem istniejącego ładu oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Znamionuje się śmiałością, niezmiernie rzadko lęka się nietypowych trudności, ponieważ doskonale radzi sobie w złożonych warunkach i przejawia spokój nie patrząc na okoliczności. To osobnik kompromisowy, potrafi przyjaźnić się z jednostkami o wielce rozbieżnych poglądach i osób niepodobnych i niekonwencjonalnych nie uznaje natychmiast za zagrożenie, więc podejmuje próby, by stronić od postrzelonych maniaków zajętych obwieszczaniem najdoskonalszych dogmatów. Jest to człowiek żywiołowy, sfrustrowany przypatrywaniem się ludzkiej niezdarności woli częstokroć sprokurować coś osobiście i na ogół rozpoczyna aktywność momentalnie i bez odwlekania. Jest to jednostka ksenofobiczna, jest święcie przeświadczony o osobistej doskonałości, na całym całym globie jedynie on widzi rzeczy należycie, a więc często prowadzi potyczki z kolegami. Jest to osoba niezależna, naprawdę przepada za całkowitą suwerennością decydowania, toteż niech ci nie wydaje się, iż posłucha kogoś bez konfrontacji. Cechuje się optymizmem, promieniuje zdrowym entuzjazmem, lęk przed uczynieniem pomyłki nie zatrzymuje go, a zatem wyśmienicie sprawdza się w sprawach wypełnionych ryzykiem.

Inne przymioty kapitalnie wyrażające owego człowieka to także: wyemancypowany, tępy, wygodnicki, gadatliwy, bezkompromisowy, lubieżny, rozrzutny, oszczędny, krytykancki, tajemniczy, ofiarny, bezwzględny, uparty, przyjacielski, namiętny, chciwy, ostry, wyniosły, wybuchowy, miły, sprytny, zgryźliwy oraz wyzywający.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: tłumacz, informatyk, programista, urzędnik, spedytor, inżynier, menedżer, administrator, redaktor, logistyk, prezes, ekonomista, dyrektor, antykwariusz i zarządca.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bording Anders - (1619-1677) - poeta duński.
 • Dębowski Bartosz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fabien Pierre Georges - (1919-1944) - pułkownik, bohater ruchu oporu.
 • Fedorowicz Andrzej - (1942-) - aktor.
 • Hill Benny - (1925-1992) - angielski aktor komediowy.
 • Jas - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Laxa Vladimir - (1869-1945) - generał chorwacki.
 • Łobacz Kamil - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mach Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piotrowski Roman - (1895-1988) - architekt, polityk.
 • Postawka Franciszek Antoni - (1922-1985) - sportowiec, kierowca i pilot rajdowy.
 • Rylik Agnieszka - (1974-) - sportowiec, boks.
 • Savalas Telly - (1922-1994) - aktor amerykański.
 • Skalovski Todor - (1909-2007) - kompozytor macedoński.
 • Stawarz Agata - (1978-) - aktorka.
 • Stepanovs Igors - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taylor Dallas - (1967-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tom Seweryn - (1926-) - inżynier, wynalazca.
 • Witos Wincenty - (1874-1945) - działacz ludowy, polityk, publicysta.
 • Wołkow Oleg W - (1900-1996) - rosyjski pisarz, publicysta, tłumacz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.