Lew, 11 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 11 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Zodiakalny mężczyzna lew, który urodził się dnia 11 8, lubi zachowywać się egoistycznie, relacje międzyludzkie oznaczają dla niego uzyskiwanie zarobków, do zamierzeń potrafi zmierzać chociażby poprzez ludzką szkodę i wszelkie kwestie winny obracać się wkoło jego osoby. To człowiek ciekawy, otoczenie jest dla niego wielką biblioteką, a więc w każdym wypadku stara się popatrzeć za kraniec rzeczywistości oraz radzi sobie w zajęciach związanych z dociekliwością. Jest to osobnik towarzyski, pragnie spędzać czas z kompanami, obecność obszernej publiczności charakteryzuje dla niego najlepszą zabawę, jednak często uwielbia wypowiadać oceny mało wyważone. Bywa jednostką agresywną, chce osiągać błyskawiczne rezultaty i realizuje zuchwałe projekty. To osoba lojalna, towarzysze są dla niego bardzo istotni, jest niezwykle szanowany przez kolegów, lecz jego immanentna praworządność umie powodować erupcje awersji. Częstokroć bywa autokratyczny, działa niby chuligan i nie martwi się ocenianiem swojego stylu życia, a zatem kiepsko sprawdza się w trakcie kolektywnych działań. Lubi zachowywać się konsekwentnie, okazuje zdyscyplinowanie i nieustępliwość, potrafi się adekwatnie mobilizować, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. Jest to osobnik bezpośredni, z łatwością zawiera kontakty, niezmiernie ceni szczerość, jednakże częstokroć brakuje mu powściągliwości. To człowiek przedsiębiorczy, dysponuje niespożytymi rezerwami energii i odpoczywa czynnie.
Jest to osoba samodzielna, nienawidzi jakichkolwiek ograniczeń i zasad, dlatego szaleństwem jest oczekiwanie, że ustąpi komuś bez konfrontacji. Jest to jednostka szybka, każdy problem chce rozwikłać momentalnie, męczy go potrzeba zaczekania na czyjeś decyzje i ukazuje należyty kierunek wolniejszym od siebie. Jest to osoba tolerancyjna, nie przeszkadzają odmienne zamiłowania i problemowo zmienia istniejące przekonania w zderzeniu z najnowszymi doznaniami, toteż nie akceptuje u partnerów wyłącznie nieposiadania wyrozumiałości. Jest to jednostka odważna, nie trwożą go nijekie przeciwności, bowiem pracuje nad tym, by przeważnie nie lękać się z wyprzedzeniem i dowolne kłopoty zazwyczaj nie zatrważają go. To osobnik popędliwy, jest absolutnie przeświadczony, iż na pierwszy rzut oka bezładne prace też umieją zapewniać wyniki i nie potrzeba zanadto przeginać z permanentną samokontrolą. To osoba radosna, mocno wierzy w swoją pomyślność, popełnione pomyłki postrzega jako źródło użytecznej nauki, zatem ochoczo bierze się za odkrywanie niezbadanych wcześniej terenów. Jest to człowiek zdecydowany, przejrzyście i starannie uzewnętrznia swoje pragnienia, z zapałem wprowadza w życie potężne przemiany i przełomy oraz nie odstępuje od urzeczywistnienia dalekosiężnych koncepcji dla tymczasowego i pozornego komfortu. Często bywa ksenofobiczny, przeciwstawia się każdemu uważającemu odmiennie, jego współtowarzysze muszą oceniać wszystko tak samo jak on, więc potrafi nawiązać kontakt jedynie z podobnym do niego maniakiem.

Inne przymioty kapitalnie opisujące opisywanego osobnika to również: chciwy, zblazowany, zuchwały, grubiański, nietaktowny, waleczny, miły, bezczelny, oryginalny, rzutki, ordynarny, zdolny, nadgorliwy, bezpruderyjny, gościnny, indywidualistyczny, natrętny, brutalny, skuteczny, tępy, przebiegły, natarczywy, rozkojarzony, wygodnicki i wyzywający.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: urzędnik, menedżer, ekonomista, sędzia, informatyk, antykwariusz, dyrektor, webmaster, zarządca, redaktor, prezes oraz inżynier.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bording Anders - (1619-1677) - poeta duński.
 • Dębowski Bartosz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fabien Pierre Georges - (1919-1944) - pułkownik, bohater ruchu oporu.
 • Fedorowicz Andrzej - (1942-) - aktor.
 • Hill Benny - (1925-1992) - angielski aktor komediowy.
 • Jas - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Laxa Vladimir - (1869-1945) - generał chorwacki.
 • Łobacz Kamil - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mach Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piotrowski Roman - (1895-1988) - architekt, polityk.
 • Postawka Franciszek Antoni - (1922-1985) - sportowiec, kierowca i pilot rajdowy.
 • Rylik Agnieszka - (1974-) - sportowiec, boks.
 • Savalas Telly - (1922-1994) - aktor amerykański.
 • Skalovski Todor - (1909-2007) - kompozytor macedoński.
 • Stawarz Agata - (1978-) - aktorka.
 • Stepanovs Igors - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taylor Dallas - (1967-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tom Seweryn - (1926-) - inżynier, wynalazca.
 • Witos Wincenty - (1874-1945) - działacz ludowy, polityk, publicysta.
 • Wołkow Oleg W - (1900-1996) - rosyjski pisarz, publicysta, tłumacz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.