Lew, 01 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 01 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Astrologiczny mężczyzna lew, który urodził się w dniu 1 8, to jednostka metodyczna, mozoli się bez zbędnych zrywów, potrafi się właściwie mobilizować, jednak umie być przesadnie sztywny w nietypowych sytuacjach. To osobnik dociekliwy, ubóstwia dokształcać się w nieznanych dziedzinach, więc zawsze usiłuje zerknąć za horyzont i kwalifikuje się na znakomitego odkrywcę. Jest to osoba bezpośrednia, potrafi błyskawicznie stać się kolegą, nie znosi krążyć dookoła tematu, jednakże często nie starcza mu delikatności. Jest to człowiek autokratyczny, uważa się za jednostkę wykwalifikowaną w dowolnej sprawie i uznaje za niebezpieczeństwo osoby niepodzielające jego stanowiska, toteż częstokroć spotyka się z pasywnym buntem dla swoich działań. Bywa osobnikiem egoistycznym, inni ludzie mają rozplątywać jego zmartwienia, znamionuje go niedostatek wrażliwości i związki obustronne znaczą dla niego uzyskiwanie profitów. Lubi zachowywać się towarzysko, pragnie znajdować się wśród przyjaciół, nosi w umyśle niewyczerpany zapas historyjek, lecz często uwielbia artykułować oceny mało rozważne. Jest to jednostka przebojowa, nie lęka się wysiłku, aktywizuje wspólników swoim nieokiełznanym wigorem i wspaniale daje sobie radę ze stresującą pracą. To osoba lojalna, jest odpowiedzialnym i rzetelnym podkomendnym, uczciwość w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą bezsporną, aczkolwiek jego spontaniczna sprawiedliwość umie być przyczyną paroksyzmów antypatii. Lubi zachowywać się agresywnie, ubóstwia współzawodniczyć, odczuwa pociąg do adrenaliny i nienawidzi wszelkich ograniczeń.
Znamionuje się tolerancyjnością, posiada niezmiernie uważną i wieloaspektową psychikę i raduje go rozmaitość życia i współpracowników, a zatem jest wolontariuszem dobroczynnym walczącym o równość ludzi represjonowanych. Bywa nietolerancyjny, irytują go osoby o odmiennych opiniach, każdą różnicę punktu widzenia uważa za atak, dlatego potrafi dogadać się jedynie z porównywalnym do niego maniakiem. Jest to osobnik odważny, umie wykonać zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, ponieważ pracuje nad tym, by raczej nie martwić się przed czasem i lubi działać energicznie. To jednostka popędliwa, stanowi żywy dowód, iż ciągła, nieco pomylona prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i winno się sobie zezwolić na niepohamowane doświadczanie przeżyć i uzewnętrznianie się. Jest to człowiek zaradny, autentycznie kocha się w totalnej niezależności wyboru, zatem niech ci nie zdaje się, że będzie miał uznanie dla twoich przykazań i barier. To osoba optymistyczna, w każdym wypadku spoziera z nadzieją w przyszłość, popełnione gafy uważa za źródło przydatnej wiedzy, a więc nie traci optymizmu nawet w nieprzyjemnych okolicznościach. To osobnik żywiołowy, częstokroć jest motorem całej grupy roboczej, denerwuje go obowiązek czekania na czyjeś decyzje i z reguły inicjuje aktywność natychmiast i bez ociągania. Uwielbia zachowywać się stanowczo, dobrze zdaje sobie sprawę ze swoich pragnień, chętnie rywalizuje z innymi oraz nie zrzeka się realizowania długofalowych koncepcji dla doraźnej i złudnej ulgi.

Inne przymioty kapitalnie charakteryzujące niniejszego człowieka to również: zadufany, charyzmatyczny, oryginalny, zrzędliwy, uparty, niepohamowany, miły, dogmatyczny, uśmiechnięty, lubiany, indywidualistyczny, gorliwy, nadwrażliwy, gościnny, nieokiełznany, narwany, bezpruderyjny, bezwzględny, lubieżny, krytykancki, poszukujący, perfekcjonistyczny, bezczelny, gniewny, ostry, namiętny, niegrzeczny, wygodnicki, groźny i destrukcyjny.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: informatyk, prezes, tłumacz, dyrektor, logistyk, ekonomista, urzędnik, menedżer, sędzia, inżynier, spedytor, redaktor oraz administrator.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.