Lew, 31 lipca - Mężczyzna

Lew, 31 lipca - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Mężczyzna lew, który przyszedł na świat w dniu 31 7, to jednostka zdyscyplinowana, systematycznie dąży do finału, przeszkody nie umieją łatwo go odstręczyć, jednak czasem nadto przyzwyczaja się do uprzednio stworzonych projektów. To osobnik lojalny, jest bardzo dbały względem własnego małżonka, jest niezmiernie ceniony przez kumpli, lecz często w tym immanentnym koleżeństwie potrafi nie dopilnować swoich potrzeb. Częstokroć bywa autokratyczny, zachowuje się niczym opryszek i czyjś opór nie ma dla niego znaczenia, zatem często ma do czynienia z pasywnym buntem w stosunku do swoich działań. To osoba prostolinijna, bez problemu zawiera bliskie stosunki, ubóstwia przemawiać otwarcie, aczkolwiek w dodatku nie umie być subtelny. Jest to człowiek ciekawski, wypełnia go pragnienie nauki, a więc kuszą go kwestie niesamowite i oryginalne oraz ochoczo przyswaja wiedzę o przeróżnych zagadnieniach. To jednostka towarzyska, uwielbia przebywać z kompanami, niezwykle lubi przyciągać wzrok otoczenia, ale częstokroć pragnie wypowiadać opinie niezbyt roztropne. To osoba napastliwa, chce osiągać szybkie efekty i jest straszliwy wobec oponentów. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, charakteryzuje go brak uczuciowości, ludzie dookoła mają obowiązek dbać o jego stan psychiczny i związki międzyludzkie oznaczają dla niego otrzymywanie zysków. Jest to osobnik aktywny, porywa kolegów swoim bezgranicznym animuszem, podejmuje się za jednym zamachem rozlicznych spraw i ubóstwia funkcjonować w bezustannym ruchu.
Bywa jednostką ksenofobiczną, pragnie drobiazgowego realizowania swoich zarządzeń, dowolną niezgodność stanowiska uważa za napaść, a zatem migiem zraża do siebie pozostałe osoby. Cechuje się kompromisowością, nie obawia się rzeczy awangardowych i różnych od przedtem opanowanych i sprawnie aktualizuje istniejące przekonania w konfrontacji z nieznanymi wcześniej obserwacjami, dlatego nie toleruje u współpracowników wyłącznie niedostatku szacunku dla innych. To osobnik wesoły, wyczekuje od losu nowych, ciekawych przeżyć, lubi dokształcać się w oryginalnych dziedzinach, toteż nie traci odwagi nawet w powikłanych okolicznościach. Jest to osoba popędliwa, pokazuje zdecydowanie całemu globowi, iż permanentna, nieco szalona improwizacja też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i powinno się sobie pozwolić na spontaniczne doświadczanie bodźców i wyrażanie się. Jest to człowiek zaradny, czuje niechęć do wdrażania odgórnych rozkazów, więc zawiedzie cię przewidywanie, że będzie szanował twoje bariery i polecenia. To jednostka śmiała, nie trwożą go jakiekolwiek problemy, ponieważ rewelacyjnie wytrzymuje tremę i ukazuje pokaźne panowanie nad sobą. Jest to osoba gwałtowna, każdą sprawę chce rozsupłać od razu, zirytowany obserwowaniem ludzkiej nieskuteczności życzy sobie często zrobić coś na własną rękę i ubóstwia postrzegać przed sobą dokładnie wyznaczone cele. Jest to człowiek stanowczy, wspaniale pojmuje swoje oczekiwania, jeśli to konieczne, odważnie i pragmatycznie argumentuje swoje sądy oraz radośnie przyjmuje wszelkie pozytywne innowacje w otoczeniu.

Inne określenia odpowiednio portretujące wspomnianego osobnika to także: rozmowny, awanturniczy, tajemniczy, perfekcjonistyczny, hojny, despotyczny, rzutki, tchórzliwy, ufny, niezawodny, zwariowany, narcystyczny, natrętny, grubiański, nieugięty, nadwrażliwy, rozhisteryzowany, dowcipny, nietaktowny i skuteczny.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: spedytor, dyrektor, urzędnik, tłumacz, programista, antykwariusz, informatyk, menedżer, sędzia, logistyk, administrator, redaktor oraz inżynier.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bording Anders - (1619-1677) - poeta duński.
 • Dębowski Bartosz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fabien Pierre Georges - (1919-1944) - pułkownik, bohater ruchu oporu.
 • Fedorowicz Andrzej - (1942-) - aktor.
 • Hill Benny - (1925-1992) - angielski aktor komediowy.
 • Jas - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Laxa Vladimir - (1869-1945) - generał chorwacki.
 • Łobacz Kamil - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mach Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piotrowski Roman - (1895-1988) - architekt, polityk.
 • Postawka Franciszek Antoni - (1922-1985) - sportowiec, kierowca i pilot rajdowy.
 • Rylik Agnieszka - (1974-) - sportowiec, boks.
 • Savalas Telly - (1922-1994) - aktor amerykański.
 • Skalovski Todor - (1909-2007) - kompozytor macedoński.
 • Stawarz Agata - (1978-) - aktorka.
 • Stepanovs Igors - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taylor Dallas - (1967-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tom Seweryn - (1926-) - inżynier, wynalazca.
 • Witos Wincenty - (1874-1945) - działacz ludowy, polityk, publicysta.
 • Wołkow Oleg W - (1900-1996) - rosyjski pisarz, publicysta, tłumacz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.