Lew, 30 lipca - Mężczyzna

Lew, 30 lipca - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Zodiakalny pan lew, który urodził się dnia 30 7, charakteryzuje się metodycznością, metodycznie zmierza do celu, potrafi się należycie inspirować, jednak chwilami zanadto obstaje za uprzednio stworzonymi projektami. Bywa egocentryczny, jedynie jego indywidualne zmartwienia są istotne i związki wzajemne implikują dla niego zdobywanie zarobków. Bywa osobą towarzyską, uwielbia spędzać czas z kompanami, jego prozaiczne poruszenia sprawiają wrażenie wytwornej formy sztuki, lecz częstokroć posiada także nadmiernie dobrą opinię o sobie. To jednostka lojalna, jest niezmiernie dbały względem własnego małżonka, uczciwość w związku małżeńskim jest dla niego rzeczą bezdyskusyjną, ale często w tej spontanicznej życzliwości umie nie dopilnować swoich interesów. Cechuje się kłótliwością, jest groźny wobec oponentów i wciela w życie fantastyczne plany. To człowiek przedsiębiorczy, pragnie funkcjonować w ciągłym pędzie i aktywizuje wspólników swoją bezgraniczną witalnością. Jest to osobnik wścibski, chce zrozumieć każde zagadnienie, a zatem ochoczo szwenda się po całym globie oraz częstokroć poświęca się osobliwym zainteresowaniom. To jednostka naturalna, potrafi momentalnie przełamać lody, ubóstwia wypowiadać się bezpośrednio, aczkolwiek często drażni swoim podejściem współpracowników. Bywa dominujący, czuje się człowiekiem wykwalifikowanym w dowolnej sprawie i przemawianie do jego rozsądku częstokroć nie sprawdza się, więc umie prowokować bunty między swoimi podwładnymi.
To osobnik śmiały, bardzo rzadko obawia się nieznanych wyzwań, albowiem pracuje nad tym, by zazwyczaj nie zamartwiać się przed czasem i zachowuje opanowanie bez względu na okoliczności. Jest to osoba tolerancyjna, dysponuje niezwykle ciekawską i wielostronną umysłowością i łatwo uaktualnia dotychczasowe poglądy w kontakcie z nowopoznanymi doświadczeniami, a więc nie znosi u znajomych tylko niedostatku szacunku dla innych. To jednostka ksenofobiczna, złoszczą go ludzie o niezależnych światopoglądach, na całym świecie wyłącznie on pojmuje rzeczy prawidłowo, toteż często wszczyna waśnie z kolegami. Jest to osobnik zaradny, naprawdę kocha się w totalnej autonomii decyzji, dlatego niech ci nie roi się, iż ustąpi komuś bez potyczki. Znamionuje się optymizmem, zachwyca się życiem, nawet w fiasku stara się wyszukać zalety, zatem nie gubi nadziei nawet w trudnych sytuacjach. Jest to człowiek popędliwy, dokładniejsze obserwowanie go skłania do przekonania, że egzystencja pod presją kalendarza nie jest najsłuszniejszym wyborem i nie winno się nazbyt przesadzać z permanentnym panowaniem nad sobą. To osoba gwałtowna, lubi postrzegać przed sobą dokładnie wyznaczone kierunki i w jednej chwili przystosowuje się do oczekiwań okoliczności. Uwielbia zachowywać się stanowczo, konkretnie i precyzyjnie komunikuje swoje potrzeby, w razie potrzeby śmiało i rzeczowo uzasadnia swoje osądy oraz nie rezygnuje z realizacji długofalowych koncepcji dla dorywczej i zwodniczej wygody.

Pozostałe przymioty celnie określające wspomnianą jednostkę to także: rozmowny, bezwzględny, krytykancki, natarczywy, ordynarny, powabny, rozhisteryzowany, nieokrzesany, despotyczny, skuteczny, grubiański, hojny, tępy, przesądny, wyniosły, uprzejmy, wyzwolony, bezduszny, zadufany, poszukujący, pyszałkowaty i entuzjastyczny.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: kierownik, dyrektor, administrator, urzędnik, logistyk, ekonomista, informatyk oraz menedżer.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adams Khaliah - (1982-) - amerykańska aktorka, tancerka, raperka.
 • Baker Duck - (1949-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Bednarek Andrzej - (1942-) - reżyser.
 • Brontë Emily - (1818-) - powieściopisarka angielska.
 • Holm Daniel Fredheim - (1985-) - norweski sportowiec, piłka nożna.
 • Howland Chris - (1928-2013) - aktor angielski.
 • Karas Jiři - (1942-) - polityk czeski.
 • Korzeniowski Robert - (1968-) - sportowiec, lekkoatleta, chód sportowy.
 • Kosznik Damian - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lachowska Karolina - (1983-) - aktorka, tancerka.
 • Leszczyński Kamil - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Łozniak Ołeksandr - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Modiano Patrick - (1945-) - pisarz francuski.
 • Prusak Mateusz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ruskof Diana - (1976-) - ukraińska aktorka w filmach erotycznych.
 • Siemens Georg Wilhelm von - (1855-1919) - przemysłowiec niemiecki.
 • Sverdrup Johan - (1816-1892) - norweski polityk, prawnik, dziennikarz.
 • Wróbel Błażej - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.