Lew, 29 lipca - Mężczyzna

Lew, 29 lipca - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Pan lew urodzony dnia 29 7 bywa władczy, jest autentycznym ucieleśnieniem policjanta i cudzy sprzeciw nie ma dla niego wagi, a zatem kiepsko spełnia się podczas zespołowych działań. Jest to osoba wojownicza, jawi się prawdziwym buntownikiem, bez zastanowienia szturmuje znajdujące się przed sobą ograniczenia i pędzi odważnie przed siebie. Jest to jednostka zdyscyplinowana, wykazuje uporządkowanie i cierpliwość, kłopoty nie potrafią szybko go zdeprymować, jednak umie być nadto oficjalny w nieznanych sytuacjach. To osobnik ciekawy, chce pojąć więcej niż pozostali śmiertelnicy, dlatego pociągają go sprawy dziwaczne i nietradycyjne oraz otrzymuje wyśmienite oceny w preferowanych dziedzinach wiedzy. Uwielbia zachowywać się towarzysko, lubi obcować z przyjaciołami, nosi w umyśle niezliczone mrowie opowiadań, aczkolwiek na nieszczęście potrafi także uznawać się za prawdziwego mędrca. Jest to człowiek przebojowy, przeszkody pokonuje z marszu, nie umie siąść spokojnie i bardzo dobrze daje sobie radę z nerwową harówką. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, inne osoby mają obowiązek rozwiązywać jego problemy, do zamierzeń potrafi przeć choćby przez czyjąś niedolę i z ociąganiem oddaje coś pozostałym ludziom. To osobnik lojalny, jest niezwykle dbały wobec swojego współmałżonka, zaangażowanie w związku małżeńskim jest dla niego rzeczą niekwestionowaną, lecz jego naturalny legalizm umie owocować wybuchami awersji. Jest to jednostka prostolinijna, potrafi w jednej chwili zostać przyjacielem, nie lubi używać eufemizmów, ale niestety, chwilami wyraża się nazbyt bezpośrednio.
Cechuje się nietolerancją, uwielbia pouczać osoby w otoczeniu, dowolną sprzeczność opinii uważa za napaść, toteż umie znaleźć porozumienie jedynie z podobnym do niego ekstremistą. Znamionuje się niezależnością, decyzje obiera na bazie osobistych rozważań, zatem rozczaruje cię oczekiwanie, że podporządkuje się komuś bez walki. To człowiek bystry, częstokroć jest lokomotywą całego kolektywu roboczego i irytuje go wymóg poczekania na cudze postanowienia. To jednostka tolerancyjna, ochoczo przyswaja wiedzę o niekonwencjonalnych i fascynujących sprawach i problemowo uaktualnia dotychczasowe przekonania w zderzeniu z nieznanymi wcześniej spostrzeżeniami, więc usiłuje wystrzegać się stukniętych fanatyków pochłoniętych obwieszczaniem najwspanialszych koncepcji. Charakteryzuje się męstwem, nie zatrważają go żadne przeciwności, bo dąży do tego, by raczej nie lękać się przed czasem i okazuje wielkie panowanie nad sobą. To osoba zdecydowana, w ucieleśnianiu własnych celów potrafi być bardzo konsekwentny, nieraz zupełnie agresywny, nie odczuwa niechęci przed destrukcją istniejącego ładu oraz nie pozwala się zdezorientować. To człowiek pobudliwy, dłuższe badanie go skłania do mniemania, iż egzystencja pod presją planu nie jest najsłuszniejszym wyborem i można sobie pozwolić na dzikie przeżywanie przeżyć i manifestowanie się. Jest to osobnik pogodny, oczekuje od losu nowych, pasjonujących przygód, lęk przed dokonaniem błędu nie unieruchamia go, a więc doskonale radzi sobie w zadaniach wypełnionych zagrożeniem.

Inne atrybuty trafnie charakteryzujące opisywanego człowieka to także: ruchliwy, litościwy, narcystyczny, wygodnicki, bezlitosny, uprzejmy, niezawodny, nieuprzejmy, nieokiełznany, ordynarny, zgryźliwy, zapalczywy, zwycięski, snobistyczny, zrzędliwy, pociągający, rozmowny, perfekcjonistyczny, bezkompromisowy, awanturniczy, waleczny, narwany oraz przebiegły.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: inżynier, urzędnik, ekonomista, informatyk, menedżer, naczelnik, kierownik, administrator, antykwariusz, webmaster, programista, redaktor, spedytor, zarządca, sędzia i dyrektor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ajwazowski Iwan K - (1817-1900) - rosyjski malarz marynista.
 • Beom-seok Oh - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bilański Mateusz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Boetticher Budd - (1916-2001) - amerykański reżyser filmowy.
 • Bow Clara - (1905-) - amerykańska aktorka filmu niemego.
 • Downar-Zapolski Jakub - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gerber Joan - (1935-) - aktorka amerykańska.
 • Gliński Bartosz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hammarskjöld Dag - (1905-1961) - polityk szwedzki.
 • Jaworek Paweł - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lowe Bill - (1919-2009) - aktor angielski.
 • Lucescu Mircea - (1945-) - rumuński sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lötjönen Paavo - (1968-) - fiński muzyk, wiolonczelista.
 • Martini Sergio - (1949-) - himalaista włoski.
 • Poll Graham - (1963-) - angielski sędzia piłkarski.
 • Stratmann André - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Stryjeński Tadeusz - (1849-1943) - architekt, konserwator sztuki.
 • Tatum John - (1911-1996) - aktor angielski.
 • Wicha Krzysztof - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wilson Charles C - (1894-1948) - aktor amerykański.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.