Lew, 27 lipca - Mężczyzna

Lew, 27 lipca - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Lew, który przyszedł na świat w dniu 27 7, lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest prawdziwym aktywistą, uwielbia urzekać swoich dyskutantów, lecz umie także zanudzać gadaniem na okrągło o określonym temacie. Bywa egoistyczny, inne osoby mają rozwikływać jego kłopoty i jest kompletnie zafiksowany na sobie. Jest to jednostka ciekawska, życie jest dla niego wielkim księgozbiorem, dlatego zawsze zostaje w nim dziecięca umiejętność do dziwienia się rzeczywistości oraz osiąga bardzo dobre efekty w preferowanych dziedzinach. To osobnik metodyczny, konsekwentnie zmierza do finału, trudności nie potrafią łatwo go zniechęcić, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego okolicznościach. To człowiek apodyktyczny, łaknie zawładnąć całym światem i nie martwi się ocenianiem swojego stylu życia, a zatem umie prowokować rewolty między swoimi pracownikami. Jest to osobnik agresywny, pragnie oglądać natychmiastowe wyniki, wciela w życie ambitne pomysły i ubóstwia prowadzić zmagania. Jest to osoba aktywna, promieniuje wewnętrznym ogniem, nie potrafi usiedzieć na miejscu i przeszkody przezwycięża przebojowo. To jednostka prostolinijna, umie natychmiast zostać przyjacielem, niezwykle ceni uczciwość, jednakże niestety, czasami mówi nadmiernie bezpośrednio. Jest to osobnik lojalny, jest niezmiernie ciepły w stosunku do własnego współtowarzysza, oddanie w małżeństwie jest dla niego sprawą bezsporną, ale jego wrodzona praworządność potrafi być powodem przypływów antypatii.
Jest to człowiek gwałtowny, na ogół inicjuje aktywność szybko i bez marudzenia i męczy go wymóg oczekiwania na czyjeś decyzje. Lubi zachowywać się stanowczo, podąża do mety bez bezsensownych wątpliwości, umie wydębić załatwienie zaordynowanych zarządzeń oraz radośnie odbiera wszelkie pomyślne reformy w otoczeniu. Znamionuje się niezależnością, postanowienia podejmuje na podłożu osobistych rozważań, toteż szaleństwem jest przewidywanie, że usłucha wydanych mu przykazań. To osoba dzielna, bardzo rzadko lęka się zaskakujących wyzwań, albowiem stara się przeważnie nie lękać się z wyprzedzeniem i uwielbia działać na wysokich obrotach. To jednostka pobudliwa, jest bezgranicznie przeświadczony, iż egzystencja pod przymusem planu nie jest najlepszą opcją i warto sobie pozwolić na spontaniczne doświadczanie przeżyć i wyrażanie się. Cechuje się tolerancyjnością, dysponuje niezwykle wścibską i wszechstronną umysłowością i cieszy go różnolitość życia i wspólników, więc jest działaczem prospołecznym zabiegającym o swobodę ludzi wykluczonych. Jest to osobnik nietolerancyjny, domaga się nienagannego realizowania swoich instrukcji, na całym całym globie jedynie on ocenia rzeczy odpowiednio, a więc w krótkim czasie zniechęca do siebie normalne osoby. Jest to jednostka wesoła, buzuje pozytywną witalnością, obawa przed uczynieniem pomyłki nie przytłacza go, zatem wyśmienicie działa jako nieustraszony innowator.

Pozostałe określenia trafnie portretujące tego osobnika to również: bezczelny, skuteczny, medialny, dogmatyczny, podejrzliwy, entuzjastyczny, wytrzymały, oszczędny, surowy, okropny, pusty, podły, zblazowany, dowcipny, przyjazny, obrotny, żarliwy, despotyczny, niezawodny, antypatyczny, litościwy oraz krytyczny.
Zawodami, w których doskonale się będzie realizował, są: inżynier, webmaster, naczelnik, menedżer, prezes, programista, urzędnik, administrator, kierownik, spedytor, dyrektor i tłumacz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Avnet Jon - (1949-) - amerykański reżyser filmowy.
 • Azaouagh Mimoun - (1982-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Barre Martin - (1946-) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta.
 • Barzola Pablo - (1983-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Bulman Radosław - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dobles Santiago - (1976-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Gold Victoria - (1976-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Joffé Roland - (1945-) - brytyjski reżyser, producent, scenarzysta filmowy.
 • Lancaster Billy - (1947-1997) - amerykański scenarzysta filmowy, aktor.
 • MacDonald Alexandre - (1765-1840) - marszałek Francji.
 • Maruk Dennis - (1955-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Mastrantonio Mary Elizabeth - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Mecklenburg-Strelitz Charlotte von - (1769-) - księżna niemiecka.
 • Michaels Lorne - (1944-) - kanadyjski producent filmowy, scenarzysta.
 • Śliwa Magdalena - (1969-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Ward Kelly - (1956-) - amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, producent filmowy.
 • Ziemiański Władysław - (1921-1996) - aktor, dyrektor teatrów.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.