Lew, 26 lipca - Mężczyzna

Lew, 26 lipca - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Mężczyzna lew, który urodził się dnia 26 7, to osobnik bezpośredni, jest uznawany w grupie, ubóstwia przemawiać bez owijania w bawełnę, jednakże przy tym nie umie być taktowny. To jednostka energiczna, posiada ogromne zapasy energii i ożywia współpracowników swoją nieposkromioną witalnością. Jest to osoba dociekliwa, wypełnia go potrzeba mądrości, więc chętnie jeździ po świecie oraz ochoczo czerpie wiedzę o różnorodnych przedmiotach. Bywa egoistyczny, wszelkie aktywności winny kręcić się wkoło jego persony, cechuje go brak emocjonalności i nie zaprząta go rozbudowa pozytywnych związków z ludźmi. Bywa jednostką agresywną, choćby astronomiczne utrudnienia nie potrafią go przystopować i spełnia wariackie marzenia. To osoba błyskotliwa, mówi o swoich najbłahszych rozważaniach, nosi w duszy nieograniczoną ilość przypowieści, lecz często na nieszczęście nie umie zamilczeć w sposobnym czasie. To osobnik szczery, towarzysze są dla niego bardzo istotni, do związków małżeńskich podchodzi niezmiernie na serio, aczkolwiek nierzadko w swojej ofiarności dociera aż do braku powagi. Znamionuje się metodycznością, potrafi rozsądnie zawiadywać swoimi rezerwami, umie się adekwatnie motywować, jednak częstokroć nie wystarcza mu pomysłowości niezbędnej w nagłych okolicznościach. Bywa autokratyczny, uważa się za człowieka fachowego w każdym zagadnieniu i nie zamartwia się oceną swojego sposobu bycia, a więc marnie spełnia się podczas grupowych czynności.
To osobnik radosny, zachwyca się rzeczywistością, również w klęsce próbuje wynaleźć plusy, dlatego wspaniale działa jako dzielny wynalazca. Charakteryzuje się zdecydowaniem, w urzeczywistnieniu własnych zamierzeń potrafi być niezwykle konsekwentny, momentami aż drapieżny, umie wymóc wykonanie wydanych zaleceń oraz nie rezygnuje z wdrażania długookresowych planów dla chwilowego i pozornego udogodnienia. Jest to osoba nieustraszona, potrafi wykonać sprawy nierealne dla pozostałych ludzi, bowiem rewelacyjnie radzi sobie w niepewnych warunkach i pragnie żyć w biegu. To jednostka kompromisowa, ma bardzo baczny i wszechstronny umysł i ekscytuje go zróżnicowanie otoczenia i kolegów, zatem jest działaczem charytatywnym walczącym o wolność osób marginalizowanych. Jest to osobnik impulsywny, jest absolutnie przekonany, że egzystencja pod presją terminarza nie jest optymalnym wyborem i powinno się sobie zezwolić na naturalne smakowanie doznań i uzewnętrznianie się. Jest to człowiek bystry, zwykle zabiera się za pracę błyskawicznie i bez ociągania, denerwują go niejednoznaczne sytuacje wymagające wielostronnego rozważenia i ukazuje właściwe podejście bardziej opieszałym od siebie. Bywa jednostką nietolerancyjną, oczekuje drobiazgowego wykonywania swoich rozkazów, jego partnerzy muszą myśleć dokładnie jak on, toteż momentalnie zniechęca do siebie normalne osoby. To osobnik niezależny, nie lubi realizowania czyichś dyspozycji, a zatem absurdem jest zakładanie, iż ulegnie komuś bez potyczki.

Inne cechy prawidłowo wyrażające niniejszego człowieka to też: ufny, tkliwy, nietaktowny, zrzędliwy, wyemancypowany, indywidualistyczny, ruchliwy, zuchwały, wybuchowy, uśmiechnięty, natrętny, wytrzymały, despotyczny, asertywny, poszukujący, zgryźliwy, oszczędny, surowy, wyniosły oraz narwany.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: antykwariusz, informatyk, administrator, programista, sędzia, menedżer, logistyk, spedytor, ekonomista, webmaster, prezes, naczelnik, kierownik, redaktor, urzędnik i inżynier.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Atiq-uz-Zaman - (1975-) - pakistański sportowiec, krykiet.
 • Daniels Faith - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Delors Jacques - (1925-) - francuski polityk, ekonomista.
 • Ferguson Ian - (1952-) - nowozelandzki sportowiec, kajakarstwo.
 • Fitzpatrick Colleen - (1969-) - amerykańska piosenkarka, aktorka.
 • Giddins Ed - (1971-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Goldman Lucien - (1913-1970) - francuski filozof, socjolog i krytyk literacki.
 • Hagen Erik - (1975-) - norweski sportowiec, piłka nożna.
 • Jarocha Ferdynand - (1922-2013) - rzeźbiarz.
 • Krawczyk Paweł - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lorek Manfred Oskar - (1940-2008) - zootechnik, profesor.
 • Markham Clement Robert - (1830-1916) - angielski geograf, podróżnik.
 • Musampa Kiki - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ponomariew Aleksandr N - (1903-2002) - generał radziecki.
 • Prentice Jim - (1956-) - polityk kanadyjski.
 • Reichstein Tadeusz - (1897-1996) - biochemik szwajcarski.
 • Rhind-Tutt Julian - (1968-) - aktor angielski.
 • Rigg Diana - (1938-) - aktorka angielska.
 • Sothern Hugh - (1881-1947) - aktor amerykański.
 • Şimşek Yusuf - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.