Lew, 25 lipca - Mężczyzna

Lew, 25 lipca - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Lew urodzony dnia 25 7 jest to jednostka konsekwentna, okazuje upór i siłę charakteru, pracuje w sposób roztropny i przemyślany, jednak umie być zbytnio formalny w nieznanych sytuacjach. Jest to osoba wierna, jest niezmiernie dbały dla swojego współmałżonka, jest niezwykle poważany przez kumpli, ale częstokroć w tym wrodzonym koleżeństwie potrafi zaniedbać własne potrzeby. Bywa samolubny, ludzie dookoła mają zabiegać o jego humor i powiązania społeczne implikują dla niego otrzymywanie dochodów. Jest to osobnik ciekawy, chce poznać każdą możliwą rzecz, toteż ochoczo wałęsa się po całej planecie oraz spełnia się w profesjach związanych z dociekliwością. Jest to jednostka przedsiębiorcza, męczy go bezczynność, relaksuje się dynamicznie i emanuje niezwykłym blaskiem. Jest to człowiek otwarty, bez problemów buduje przyjacielskie stosunki, nie tai swoich wzruszeń, aczkolwiek wspaniałomyślność nie jest jego mocnym przymiotem. Jest to osoba towarzyska, opowiada o swoich najmniejszych rozważaniach, bardzo lubi manifestować swoją obecność, lecz często uwielbia wyrażać sądy niezbyt rozsądne. Bywa agresywny, chętnie prowadzi kłótnie i dąży zdecydowanie przed siebie. To osobnik władczy, jest autentycznym wcieleniem szeryfa i częstokroć nie wie o ogólnym odbiorze swojej persony, dlatego umie prowokować bunty śród swoich podkomendnych.
To jednostka żywiołowa, irytuje go przymus zaczekania na cudze decyzje i znużony przyglądaniem się ludzkiego niezgulstwa ma ochotę często sprokurować coś samodzielnie. Jest to osobnik wesoły, w każdym wypadku zerka z optymizmem w przyszłość, radują go nowe eksperymenty i doświadczenia, więc ochoczo zajmuje się eksploracją niezbadanych dawniej obszarów. Znamionuje się ksenofobią, domaga się nienagannej realizacji swoich zaleceń, na całym świecie jedynie on ocenia sprawy prawidłowo, a więc częstokroć wszczyna wojny z kolegami. Charakteryzuje się odwagą, potrafi wykonać zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bo stara się nie myśleć o strachu i ubóstwia działać w biegu. Cechuje się samodzielnością, nie lubi jakichkolwiek reguł i ograniczeń, zatem zawiedzie cię spodziewanie się, że będzie przestrzegał twoich restrykcji i nakazów. Jest to osoba spontaniczna, objawia wyraźnie całemu globowi, iż wydawałoby się nieskładne prace też umieją przynosić wyniki i często nasze emocjonalne działania ukazują najwyższą efektywność. To osobnik kompromisowy, potrafi zadawać się z ludźmi o niesłychanie rozbieżnych przekonaniach i łatwo uaktualnia dotychczasowe poglądy w kontakcie z najnowszymi spostrzeżeniami, a zatem próbuje wystrzegać się narwanych radykałów zaaferowanych oznajmianiem najdoskonalszych koncepcji. Uwielbia zachowywać się stanowczo, we wdrażaniu własnych zamierzeń umie być niezmiernie metodyczny, niejednokrotnie kompletnie grubiański, nie doznaje awersji przed demolowaniem istniejącego ładu oraz radośnie podchodzi do wszelkich pozytywnych innowacji w rzeczywistości.

Inne atrybuty celnie ukazujące przedstawianą osobę to również: bezduszny, nadgorliwy, ostry, apodyktyczny, kochliwy, oszczędny, bezlitosny, ordynarny, przesądny, rozrzutny, ambitny, niezawodny, zadufany, tchórzliwy, zblazowany, rozhisteryzowany, poszukujący, grubiański, wyzywający, lubiany, nieokiełznany, brutalny, poukładany i tkliwy.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie działał, są: administrator, logistyk, menedżer, tłumacz, programista, redaktor, dyrektor, antykwariusz, zarządca, spedytor, prezes, naczelnik, urzędnik, webmaster, sędzia oraz informatyk.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.