Lew, 24 lipca - Mężczyzna

Lew, 24 lipca - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Zodiakalny pan lew, który przyszedł na świat dnia 24 7, bywa władczy, łaknie rzucić na kolana całą planetę i nie boi się oceniania swojego postępowania, więc częstokroć przemienia się w opuszczonego i nielubianego wodza. Jest to człowiek konsekwentny, metodycznie zmierza do celu, potrafi się adekwatnie mobilizować, jednak umie być zanadto sztywny w nieprzewidzianych sytuacjach. Jest to jednostka naturalna, potrafi z marszu stać się kolegą, ubóstwia formułować myśli bez owijania w bawełnę, aczkolwiek na nieszczęście, niekiedy mówi nazbyt bezpośrednio. Jest to osobnik towarzyski, jest urodzonym społecznikiem, posiada w duszy bogaty zasób historii, jednakże umie także denerwować opowiadaniem ciągle o jakiejś kwestii. To osoba dociekliwa, uwielbia dokształcać się w nowych rzeczach, toteż pociągają go koncepcje dziwaczne i nietradycyjne oraz kwalifikuje się na pierwszorzędnego naukowca. Lubi zachowywać się egoistycznie, potrafi być zwinnym kombinatorem i wyłącznie jego własne problemy są ważne. To człowiek przebojowy, płonie niesamowitym światłem, trudności pokonuje szturmem i nie umie siąść spokojnie. Bywa wojowniczy, jawi się prawdziwym buntownikiem i wciela w życie brawurowe przedsięwzięcia. Jest to osoba lojalna, kompani są dla niego niezmiernie cenni, do małżeństw odnosi się niezwykle na serio, ale jego spontaniczna praworządność potrafi owocować wybuchami niechęci.
To jednostka optymistyczna, zawsze spogląda z pogodą ducha przed siebie, radują go kolejne przygody i doświadczenia, dlatego rewelacyjnie funkcjonuje jako odważny racjonalizator. Znamionuje się kompromisowością, dysponuje bardzo bacznym i wszechstronnym umysłem i nie interesuje go nakłanianie towarzyszy do swoich poglądów, a więc stara się wystrzegać się stukniętych radykałów zaaferowanych oznajmianiem najdoskonalszych ideologii. To osobnik pobudliwy, prezentuje sobą zupełnie bezsensowną ideę, że na pierwszy rzut oka niespójne prace też umieją przynosić rezultaty i winno się sobie zezwolić na żywiołowe doświadczanie emocji i wyrażanie się. Bywa ksenofobiczny, uwielbia upominać ludzi wokoło, na całym całym globie tylko on pojmuje sprawy należycie, a zatem potrafi nawiązać kontakt jedynie ze zbliżonym do niego ekstremistą. Cechuje się niezależnością, decyzje podejmuje na kanwie osobistych rozważań, zatem nonsensem jest uważanie, iż usłucha przedstawionych mu nakazów. Jest to jednostka szybka, śmiało wysforowuje się myślami przed własne środowisko, zazwyczaj zabiera się za aktywność od razu i bez ociągania i irytują go powikłane sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowego rozpatrywania. Jest to osobnik zdecydowany, podąża do finału bez niepotrzebnych wątpliwości, nie odczuwa awersji przed unicestwianiem dotychczasowego porządku oraz nie lęka się rozpoczynania kłótni. Charakteryzuje się śmiałością, niezmiernie rzadko boi się nietypowych przeszkód, gdyż doskonale znosi stres i pragnie pracować na wysokich obrotach.

Pozostałe atrybuty kapitalnie określające wspomnianą osobę to również: narwany, poszukujący, apodyktyczny, przesądny, zuchwały, tchórzliwy, niegrzeczny, namiętny, wytrzymały, ufny, nadwrażliwy, lubiany, przebiegły, tępy, destrukcyjny, miły, bezczelny, krytyczny, ostry oraz słodki.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: ekonomista, webmaster, spedytor, zarządca, programista, kierownik, logistyk, inżynier, administrator, prezes, dyrektor, menedżer, redaktor, sędzia i tłumacz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bartosiak Adam - (1945-) - działacz polityczny, inżynier rolnik.
 • Currie Michael - (1928-2009) - aktor amerykański.
 • Dowling Constance - (1920-) - aktorka amerykańska.
 • Gott Larry - (1957-) - muzyk angielski.
 • Langenbrunner Jamie - (1975-) - amerykański sportowiec, hokej na lodzie.
 • Leighton Laura - (1968-) - aktorka amerykańska.
 • Mahdavikia Mehdi - (1977-) - irański sportowiec, piłka nożna.
 • Maia - (1982-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Malone Karl - (1963-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Moss Elisabeth - (1982-) - aktorka amerykańska.
 • Pośpiech Krzysztof - (1944-2011) - dyrygent, chórmistrz.
 • Quo Stat - (1979-) - raper amerykański.
 • Ricci Ruggiero - (1920-) - skrzypek amerykański.
 • Uba Łukasz - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wilson Mara - (1987-) - aktorka amerykańska.
 • Wischnewski Hans-Jürgen - (1922-2005) - polityk niemiecki.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.